Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Düşmeyen Siğiller

Durum
    kadir_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Düşmeyen Siğiller

Arkadaşlar bende hpv olduğunu aslında kaptıktan uzun zaman sonra öğrendim. Aynı bölgede et beni tarzı bir iki oluşum olduğu için onlar olduğunu sanmıştım. Şimdi yaklaşık 6-7 aydır ahcc içiyorum. Arada propolis yeşil çay vs. kullanıyorum. Ancak dermatologda dondurduğum siğiller sanki düşmüyor. Şisip kabarıp tekrar sönüyorlar. İlk yakışlarta tamamen temizlenmişlerdi. Şuan sanki yerlerinde kalıyor. Pandemiden dolayı 3 aya yakın yaktıramadım. Geçen hafta yaktırdım dediğim gibi sanki düşmediler. Haftaya tekrar doktora gideceğim ama düşmemesi normal mi? Sebebi ne olabilir?

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Düşmeyen Siğiller

Yaktırdınmı dondurdunmu tam anlayamadım kadir. Ama yaktırırsan aynı bölgede tekrar çıkması zor bir durum. Eğer dondurma işlemi yaptırıyorsan bir sonraki işlemde siğillerini yaktır. Siğillerin için en etkili yöntem yaktırmak.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaktırdınmı dondurdunmu tam anlayamadım kadir. Ama yaktırırsan aynı bölgede tekrar çıkması zor bir durum. Eğer dondurma işlemi yaptırıyorsan bir sonraki işlemde siğillerini yaktır. Siğillerin için en etkili yöntem yaktırmak.
    Haklısın biraz karışık yazmışım dondurdum bulunduğum ilde yakılma işlemi yok diye biliyorum. Aslında yazın istanbula falan gidip yaktırmayı düşünüyordum ama malum pandemiden sürecinden dolayı kararsızım açıkçası.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı kadir_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın biraz karışık yazmışım dondurdum bulunduğum ilde yakılma işlemi yok diye biliyorum. Aslında yazın istanbula falan gidip yaktırmayı düşünüyordum ama malum pandemiden sürecinden dolayı kararsızım açıkçası.
    Ürolojı doktorunun oldugu her yerde yakma işlemi vardır

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürolojı doktorunun oldugu her yerde yakma işlemi vardır
    Teşekkür ederim. Bunu bilmiyordum. Umarım dediğiniz gibidir.