Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek bağışıklık ve kendiliğinden geçen siğiller

Durum
    karole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yüksek bağışıklık ve kendiliğinden geçen siğiller

Arkadaşlar merhaba şubat ayında siğillerim olduğunu farkettim ve hemen doktora gitmiştim tabi hpv teşhisi kondu. İki ayri doktora gözüktüm. Bir kutu günde bir kapsül olarak solgarın ahcc sini kullandım. 1 ay kadar kullanmış oldum bıraktım. Geçen ay aşı oldum. Sirkeyle tedavi etmek istedim pek dayanamadım ve bıraktım. Arada çay ağacı yağı kullanıyorum. Bir ay aldara krem kullandım bazı siğiller küçüldü bazıları kaldı. Iki adet büyük siğilim kalmıştı onları da verrutolle düşürdüm. Şimdi tekrar baktığımda siğillerimin neredeyse hiç kalmadığını farkettim. 2 haftadır hiçbir şey kullanmıyorum. Çay ağacı yağı bile. Gözle görülür bi farklılık var. Vajinamın kendi anatomisi sandığım yapılar dahi gitmiş.(Demek ki onlarda sigilmiş) Şunu belirtmek istiyorum bağışıklığım çok kuvvetlidir sağlıklı besleniyorum ve egzersize başladım. Uyku düzenim bozuktur sadece. Iki yıldır soğuk algınlığı bile geçirmedim. Bağışıklık sistemim bu kadar kısa zamanda baskılıyor olabilir mi? Böyle bi şey mümkün mü?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yüksek bağışıklık ve kendiliğinden geçen siğiller

Alıntı karole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba şubat ayında siğillerim olduğunu farkettim ve hemen doktora gitmiştim tabi hpv teşhisi kondu. İki ayri doktora gözüktüm. Bir kutu günde bir kapsül olarak solgarın ahcc sini kullandım. 1 ay kadar kullanmış oldum bıraktım. Geçen ay aşı oldum. Sirkeyle tedavi etmek istedim pek dayanamadım ve bıraktım. Arada çay ağacı yağı kullanıyorum. Bir ay aldara krem kullandım bazı siğiller küçüldü bazıları kaldı. Iki adet büyük siğilim kalmıştı onları da verrutolle düşürdüm. Şimdi tekrar baktığımda siğillerimin neredeyse hiç kalmadığını farkettim. 2 haftadır hiçbir şey kullanmıyorum. Çay ağacı yağı bile. Gözle görülür bi farklılık var. Vajinamın kendi anatomisi sandığım yapılar dahi gitmiş.(Demek ki onlarda sigilmiş) Şunu belirtmek istiyorum bağışıklığım çok kuvvetlidir sağlıklı besleniyorum ve egzersize başladım. Uyku düzenim bozuktur sadece. Iki yıldır soğuk algınlığı bile geçirmedim. Bağışıklık sistemim bu kadar kısa zamanda baskılıyor olabilir mi? Böyle bi şey mümkün mü?
    Yüksek bağışıklığınız var ise eger baskıla ama tamamen gitmemiştir saglıklı beslenmeye devam edin lütfen peşini bırakmayın

Durum
    hazann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Yüksek bağışıklık ve kendiliğinden geçen siğiller

Alıntı karole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. benim siğillerimi ilk farkettiğim an ve doktora gidip görünmem arasında 1 ay kadar bi süre vardı ve gittiğimde çoğu geçmeye başlamıştı. sonraki 2 hafta içinde de kayboldular. şuan yüksek riskli hpv taşıyorum fakat 3 yıldır o geçen siğiller bir daha hiç çıkmadı. kronik hastalığım var bağışıklığım düşebiliyor zaman zaman. sigara da kullandım bir dönem beslenmeme hiç dikkat etmedim çok stres altında yaşadığım durumlar oldu. fakat ona rağmen hiç çıkmadı. yani vücuttan tamamen atılma durumuna inanıyorum. umarım inatçı tiplerde atılır. herkesde aynı durum söz konusu olacak diye bir şey yok ama, kısa sürede baskılanabileceğini söylemek istedim.