Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eldiven ile Tüy alma

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Eldiven ile Tüy alma

Arkadaşlar bugun genital tüyleri aldim bir kac yerde asiri kanama oldu kıl koparinca korktum orda sigil mi vardi diye ama yoktu sanirim olsa yok olmazdi sanirim kil alirken.sizce kanamasi normal mi stres yapinca iyice kan çogaldi 😁 daha sonra baktim kizarik ama dumduz herhangi birsey yok yani size sorum tuy alirken kanamasi normal demi eldiven ile aldim bu arada derime hasar vermeden

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Eldiven ile Tüy alma

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugun genital tüyleri aldim bir kac yerde asiri kanama oldu kıl koparinca korktum orda sigil mi vardi diye ama yoktu sanirim olsa yok olmazdi sanirim kil alirken.sizce kanamasi normal mi stres yapinca iyice kan çogaldi 😁 daha sonra baktim kizarik ama dumduz herhangi birsey yok yani size sorum tuy alirken kanamasi normal demi eldiven ile aldim bu arada derime hasar vermeden
    Tam anlayamadım anlarsam belki yardımcı olabilirim. Eline eldiven giyip genital bolgendeki tüyleri tutup çektin (yoldun) ve kanadı mı ? Doğru mu anlamışım ? Eğer öylryse kanaması normal. Kılcal damarları çatlatabilirsin bile.

Örneğin biz erkeklerin sakal haricinde bazen elmacık kemiği üzerindr bir iki tane kıl çıkabiliyor. Ben de oraya artmasın diye makine ya da jilet sürmüyorum. Cımbızla koparıyorum. Bir gün kan topladı kopardığım yer. Çünkü kılcal damar çatladı. Hiçbir şey yapmadım bir sene sonra falan kensiliğinden geçti.

Koparma zarar verirsin kendine makasla kes diyeceğim ama kadınsın ve bikini falan giyiyorsunuz mecbur kalıyorsun anlıyorum. Umarım kadın arkadaşların bildiği farklı bir yol vardır da önerirler sana. Benim sana diyebileceğim tek şey içini ferah tut. Aynı şeyi ben yapsam benim de kanar

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam anlayamadım anlarsam belki yardımcı olabilirim. Eline eldiven giyip genital bolgendeki tüyleri tutup çektin (yoldun) ve kanadı mı ? Doğru mu anlamışım ? Eğer öylryse kanaması normal. Kılcal damarları çatlatabilirsin bile.

Örneğin biz erkeklerin sakal haricinde bazen elmacık kemiği üzerindr bir iki tane kıl çıkabiliyor. Ben de oraya artmasın diye makine ya da jilet sürmüyorum. Cımbızla koparıyorum. Bir gün kan topladı kopardığım yer. Çünkü kılcal damar çatladı. Hiçbir şey yapmadım bir sene sonra falan kensiliğinden geçti.

Koparma zarar verirsin kendine makasla kes diyeceğim ama kadınsın ve bikini falan giyiyorsunuz mecbur kalıyorsun anlıyorum. Umarım kadın arkadaşların bildiği farklı bir yol vardır da önerirler sana. Benim sana diyebileceğim tek şey içini ferah tut. Aynı şeyi ben yapsam benim de kanar
    Ya sen nasil bir kralsin kadin olmadigin halde ne guzel ciddiyetle aciklamali yazmissin cok tesekkur ederim cok kaliteli bir tarz ve konuşma stilin var😊

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya sen nasil bir kralsin kadin olmadigin halde ne guzel ciddiyetle aciklamali yazmissin cok tesekkur ederim cok kaliteli bir tarz ve konuşma stilin var😊
    Estağfurullah canım ne yaptık ki

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Deri her türlü zarar görüyor. Ben 50 liralık sakal kesme makinesi alıp onunla kırpıyodum. Derıye zarar vermiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kbr, bence yapma canım o bölge zarar görür..

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kbr, bence yapma canım o bölge zarar görür..
    Arya ama 18 ay oldu siğilsiz olani eldiven ile zarar vermeden koparsam zarar gorur mu derim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arya ama 18 ay oldu siğilsiz olani eldiven ile zarar vermeden koparsam zarar gorur mu derim
    Evet ya sen sigil cıkarmıyordun zaten 18 aydır sigil cıkarmaman 1bucuk senedir sigilsiz olman ve muhtemelen hpv negatif olmuş olman demek. Sen bilirsin alabilirsin ama can acıtır.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Misscat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deri her türlü zarar görüyor. Ben 50 liralık sakal kesme makinesi alıp onunla kırpıyodum. Derıye zarar vermiyor
    En temiz yontem bu. Deriye asla zarar vermeyen ve kolay bi yontem. Kbr onu yapacagina agdaya gideblirsn kan toplamadan alirlar en azndan.

Durum
    bengü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba sitede yeniyim eldivenle aldığımda benim de kanıyordu genel olarak herkesin yaşadığı bir durum bu ama ben de eldivenle almanın da bir zararı olduğunu düşünmüyorum sadece çok can yakıyor