Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil Yakılmazsa ?

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğil Yakılmazsa ?

Arkadaşlar e devletten eski ilaçları baktım. 2015 senesinde egzema olmuşum ve doktor bana bir krem vermis onu kullanmışım. Hatırlıyorum o kremi evet egzemamı geçirmişti. 2016 da siğil çıkardım ama ilaç geçmişimde ya da tani ve tedavilerde bununla ilgili hiçbir şey olmadığını fark ettim. Çünku doktora gitmedim. Evet gitmedim yine egzemam nüks etti sandım ve evzaneye o kremi yazdırıp onu kullandım. Geçmeyince işkillendim ama sünnet derisinin dışına yayılmamıştı. O bölgeye de jilet vs sürülmediği için herhangi bir şekilde kanatmadım. Bu yüzden başka yerlere yayılmadı. Daha sonra kız arkadaşım siğil çıkarınca internetten erkeklerde nasil olduğuna baktım. Hiçbiri bendeki gibi degildi. Ben de yok ya bende yokmuş böyle şeyler çıkmadı bende demiştim. Ta ki o fotoğrafı görene kadar. Bendekinin aynısı ve genital siğil yazıyor. Fotoğrafı buraya atamıyorum ama tarif edebilirim. Sünnet derisinde küçük küçük bir sürü. Aynı bende de o şekilde çıkmıştı.

Şimdi doktora gidip duruyorum ve bende siğil olmadığını söylüyorlar. Size sorum şu

Hiçbir şey yaptırmamama rağmen siğiller nasıl gitti ?

Ya da gitmedi de gözle görülmeyecek kadar küçülmüş olabilir mi ?

Ahcc kullandığım bu günlerde acaba siğil taşıyor muyum ahcc boşa mı kullanıyorum diyorum.

Orada siğil olabileceğini düşünmemin sebebi minik minik pütürlükler olması. Ve bu pütürlükler sadece siğil çıkarmış olduğum bölgede varlar.

Acaba sizler koter vs yaptırdıktan sonra o bölgelerde hiç böyle pütürlük falan oldu mu ? İz kaldı mı ?

Bende ilk çıktığı zamanki gibi o pütürlükler duruyor ama ilk çıktıği zamanki gibi değil daha minikler.

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğil Yakılmazsa ?

Hangı hastane hangı doktora gittin diğer baslıkta yazmıstım sana ama cevap vermedin

Durum
    Kıdemli Üye

Ankara da değil. Ayrıca sen de şuan bana cevap vermiyorsun

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende bunu merak ediyorum aslında yakilmayinca kuculenler bende de var yok olmadi ama küçüldü neden ? Yani müdahale ermezsek yok mu olacak bende bunu düşünüyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu merak ediyorum aslında yakilmayinca kuculenler bende de var yok olmadi ama küçüldü neden ? Yani müdahale ermezsek yok mu olacak bende bunu düşünüyorum
    Ben doktora gösterince siğil değil onlar dedi kendisi öyle orası dedi. Ama diyorum ya öylr değildi eskiden. Ben küçülüp tamamen yok olmadığından korkuyorum. Ama doktorlar siğil yok diyorlar belki de orası öyledir bilmiyorum. Ama bunu anlamamiz için bize birinin şu cevabı vermesi gerek yakılan bölgede öyle pütürlük kalıyor mu ?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bunun cevabını bilmiyorum ama şunu soyleyim evet bunlar sigil diye doktoru bulmak lazım. Ben ilk hpv olduğunu kendi kendime öğrendim Doktor da aynı sana söylediği gibi kendi yapısı dedi tam karşısında da çıkınca olay netleşti ki hpv

Durum
    Flores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sizin için üye oldum, boşa evham yapıyor olabilirsiniz. Ppp yani pearly penis papules hastalığı çok sık hpv ile karıştırılır ki bu çoğu dengesiz kimse tarafından hpv fotoğrafı olarak konur.. Genetikdir ve görsel harici bir zararı yoktur. Aynı zamanda hpv olunca insan onları da bu virüs olarak görebiliyor. Tam penis başı etrafında çok sayıda olur ve bunlar yağ bezeleridir ve çok küçüklerdir.

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar e devletten eski ilaçları baktım. 2015 senesinde egzema olmuşum ve doktor bana bir krem vermis onu kullanmışım. Hatırlıyorum o kremi evet egzemamı geçirmişti. 2016 da siğil çıkardım ama ilaç geçmişimde ya da tani ve tedavilerde bununla ilgili hiçbir şey olmadığını fark ettim. Çünku doktora gitmedim. Evet gitmedim yine egzemam nüks etti sandım ve evzaneye o kremi yazdırıp onu kullandım. Geçmeyince işkillendim ama sünnet derisinin dışına yayılmamıştı. O bölgeye de jilet vs sürülmediği için herhangi bir şekilde kanatmadım. Bu yüzden başka yerlere yayılmadı. Daha sonra kız arkadaşım siğil çıkarınca internetten erkeklerde nasil olduğuna baktım. Hiçbiri bendeki gibi degildi. Ben de yok ya bende yokmuş böyle şeyler çıkmadı bende demiştim. Ta ki o fotoğrafı görene kadar. Bendekinin aynısı ve genital siğil yazıyor. Fotoğrafı buraya atamıyorum ama tarif edebilirim. Sünnet derisinde küçük küçük bir sürü. Aynı bende de o şekilde çıkmıştı.

Şimdi doktora gidip duruyorum ve bende siğil olmadığını söylüyorlar. Size sorum şu

Hiçbir şey yaptırmamama rağmen siğiller nasıl gitti ?

Ya da gitmedi de gözle görülmeyecek kadar küçülmüş olabilir mi ?

Ahcc kullandığım bu günlerde acaba siğil taşıyor muyum ahcc boşa mı kullanıyorum diyorum.

Orada siğil olabileceğini düşünmemin sebebi minik minik pütürlükler olması. Ve bu pütürlükler sadece siğil çıkarmış olduğum bölgede varlar.

Acaba sizler koter vs yaptırdıktan sonra o bölgelerde hiç böyle pütürlük falan oldu mu ? İz kaldı mı ?

Bende ilk çıktığı zamanki gibi o pütürlükler duruyor ama ilk çıktıği zamanki gibi değil daha minikler.

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
    Sünnet derisinde bu tür girinti ve çıkıntılar olabiliyor. Sünnet olurken deri kalıyor yada eğri kesiliyor. O küçük pütürcükler bende de var. Bence siğil olsaydı kaşıntı olurdu, yada bir süre sonra yok olurdu. Sürekli aynı kalması normal değil.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Flores Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin için üye oldum, boşa evham yapıyor olabilirsiniz. Ppp yani pearly penis papules hastalığı çok sık hpv ile karıştırılır ki bu çoğu dengesiz kimse tarafından hpv fotoğrafı olarak konur.. Genetikdir ve görsel harici bir zararı yoktur. Aynı zamanda hpv olunca insan onları da bu virüs olarak görebiliyor. Tam penis başı etrafında çok sayıda olur ve bunlar yağ bezeleridir ve çok küçüklerdir.
    Öncelikle yardımcı olmak istediğin için çok teşekkür ediyorum. Ancak hpv den önce sünnet deri ve baş kısımları tamamen pürüzsüz ve doğal bir renge sahip iken şimdi nokta nokta pütürler ve renk koyulaşması var

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sünnet derisinde bu tür girinti ve çıkıntılar olabiliyor. Sünnet olurken deri kalıyor yada eğri kesiliyor. O küçük pütürcükler bende de var. Bence siğil olsaydı kaşıntı olurdu, yada bir süre sonra yok olurdu. Sürekli aynı kalması normal değil.
    Alanında çok başarılı bir doktorla az önce telefon görüşmesi yaptım. Kendisi Antalya'da.

Sünnet derisi kısmında siğil olsun olmasın kozmetik açıdan kişi kendini rahatsız hissediyorsa o bölge temizlenebilir, daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilir dedi.

Penisin baş kısmındaki pütürlüklerin de bi adı varmış ve normalmiş. Orada siğil de çıkmazmış. Ki orada çıkmamıştı zaten.

Sonuç olarak sünnet derisi kısmında lekeler olsun pütürlükler olsun hepsi istediğimiz zaman düzeltilebilen şeylermiş. Kafamıza takacak bir şey yok. Şuan zaten cinsel hayatım yok. O yüzden bir işlem yaptırmayı düşünmüyorum. Ancak negatif olduktan sonra baskı balatayı yenileyeceğin gibi duruyor siz de kafanıza takmayın sadece koz.etik bir problemlem