Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolloidal Gümüş Suyu kullananlar

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kolloidal Gümüş Suyu kullananlar

Canım ingilizce bilmediğim için almadım yorumlara bakmaya çalıştım ingilizcen varsa anlatabilirmisin

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese selamlar arkadaşlar, eskiler hatırlar belki Ağustos ayında hpv ile tanıştım zorlu bir süreç oldu benim için ama çok şükür testlerimi bir hafta önce yaptırdım taşıdığım yüksek risk 58 tipini yendim darısı başınıza

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar, eskiler hatırlar belki Ağustos ayında hpv ile tanıştım zorlu bir süreç oldu benim için ama çok şükür testlerimi bir hafta önce yaptırdım taşıdığım yüksek risk 58 tipini yendim darısı başınıza
    selam çok geçmiş olsun senin adına gerçekten sevindim. acaba nasıl bir yol izledin bu illeti yenmek için bizimle paylaşabilir misin?
    sağlıcakla kal.

Durum
    Tecrübeli Üye

ilk önce daha önceki yazılarımda yazmıştım doğal beslenme sarımsak ev yoğurdu yeşil çay hergün brokoli ve havuç yedim ve takviyeler almıştım son bir ay bütün takviyeleri bir kenara atıp kombuçya mantar çayı ve gümüş suyu kullandım yanında düzenli beslendim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar korkulacak birşey değil inanın geçip gidiyor sadece kendinize biraz özen gösterin yeter sabah öğle akşam düzenli kombuçya mantar çayı içtim gümüş suyunu hergün günde üçkere yarım fincan içtim yanında defne yaprağı çayı içtim bir ay boyunca 15 gün rahime enjekte ettim gümüş suyunu yeşilçay içtim gelişimde test yaptırdım sonuçlar temiz çıktı

Durum
    Busit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok sevindim hangi takviyeleri kullandınız

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cidden okumadan yazdığınızı düşünüyorum artık bir üstteki posta bakar mısın?

Alıntı Busit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim hangi takviyeleri kullandınız

Durum
    Tecrübeli Üye

O anlamda değil son 1 ay bütün takviyeleri bıraktım yazınca vitamin takviyesi olarak düşündüm o yüzden sordum yoksa burda ki tüm yazıları sabah akşam okuyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Busit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O anlamda değil son 1 ay bütün takviyeleri bıraktım yazınca vitamin takviyesi olarak düşündüm o yüzden sordum yoksa burda ki tüm yazıları sabah akşam okuyorum
    Canım ben bu hastalığı tam olarak ne ile yendiğimi bilmiyorum ama şöyle söylüyim imotor multivitamin d vit kullandım magnezyum k2 vit kullandım hergün ev yoğurdu içine üç diş sarımsak atarak yedim çörek otu hergün brokoli 5 dakika haşlanmış suya içinde bekleterek yedim havuç rendeledim doğal zeytinyağı kullandım haftada 2 gün balık yedim bol salata hergün 5 yada 6 kupa limonlu yeşil çay içtim o dönem sonra bir arkadaşıma hastalığımı söyledim bana Gümüşsuyu nu önerdi faceden fakat güvenememiştim daha sona o grupta bir kadın sonuçlarını paylaşınca kadınla irtibata geçtim hiç bir ilaç almadığını vücuduna bana gümüş suyu be kombuçya mantar çayını önerdi yine faceden satan kişinin sitesine üye yaptı iki kişi den bu çay ile Gümüşsuyu nu aldım kombu mantarını satınaldığım kişi kullandığım bütün ilaçları alma bırak dedi bende hiç birşey kullanmadım birde sarımsak bıraktım gümüşle etkileşimi olmuyormuş her ikisinidr düzenli içtim birde gümüş suyunun farklı yöntemleri vardı onları uyguladım defne yaprağı çayı içtim çok şükür bitti geçti gitti ama yinede bir kadındoğuma görünücem bir sıkıntı olmasın

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım ben bu hastalığı tam olarak ne ile yendiğimi bilmiyorum ama şöyle söylüyim imotor multivitamin d vit kullandım magnezyum k2 vit kullandım hergün ev yoğurdu içine üç diş sarımsak atarak yedim çörek otu hergün brokoli 5 dakika haşlanmış suya içinde bekleterek yedim havuç rendeledim doğal zeytinyağı kullandım haftada 2 gün balık yedim bol salata hergün 5 yada 6 kupa limonlu yeşil çay içtim o dönem sonra bir arkadaşıma hastalığımı söyledim bana Gümüşsuyu nu önerdi faceden fakat güvenememiştim daha sona o grupta bir kadın sonuçlarını paylaşınca kadınla irtibata geçtim hiç bir ilaç almadığını vücuduna bana gümüş suyu be kombuçya mantar çayını önerdi yine faceden satan kişinin sitesine üye yaptı iki kişi den bu çay ile Gümüşsuyu nu aldım kombu mantarını satınaldığım kişi kullandığım bütün ilaçları alma bırak dedi bende hiç birşey kullanmadım birde sarımsak bıraktım gümüşle etkileşimi olmuyormuş her ikisinidr düzenli içtim birde gümüş suyunun farklı yöntemleri vardı onları uyguladım defne yaprağı çayı içtim çok şükür bitti geçti gitti ama yinede bir kadındoğuma görünücem bir sıkıntı olmasın
    Çok teşekkür ederim bu açıklayıcı yazınız için hepsini deneyeceğim

Bu Konu için Etiketler