Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'nin Tedavisinin Olmaması Sorunsalı

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: HPV'nin Tedavisinin Olmaması Sorunsalı

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavisinin bulunmaması ve olmaması gittigimiz doktorun suçu değil ama doktorlarımızın bir kısmında peşin hükümlü olma durumu var.
    Siz asıl kabusu daha önce yaşamadınız, önceden ahcc'yi o kadar az doktor biliyordu ki forumda kimsenin doktoru bilmiyordu gibi bir şey. Benim cilt doktorum yani dermatolog biliyordu ama jinekologum bilmiyordu, jinekologum ''eğer yan etkisi yoksa deneyebilirsin'' dedi.

Bazı doktorlar direkt kestirip atıyor işe yaramaz diye. Eee napacagız böyle mi yaşayacağız 3 yıl boyunca oturup her allahın günü geçsin diye mi bekleyecektik?

En azından simdi doktorların bir kısmı biliyor, ben sadece pesin hükümlü olunmasına kızıyorum. Araştırmıyor hiç bazıları.
    Arya kesinlikle cok haklisin bazilari o kadar pesin hukumlu ki. Benim ilk gittigim doktor tup bebek doktoruydu ama gercekten hpv yi cok cok az bildigi belliydi bana direk siğilleri gorunce sen kanser virusu kapmissin kanser riskin var her yil smear yaptirman lazim falan dedi bende bekarim cinsel birlikteligim olmadi demistim sadece surtunme ile kaptim dedim yine de bu virus omur boyu sende artik eskisi gibi olamazsin belki 10 belki 15 yil sonra kanser ile karsilasma ihtimalin yuksek ve su an yaksam bunlari yine cikar artik hep cikar demisti ordan ayrilirken bayilacak gibi oldum şerefsiz puşt herif sünepe suratli paranin kopegi olmuslar 1750 tl ver yakayim dedi bende madem cikacak niye o zaman yaktirayim diye sinirle ayrildim ordan arkadaslar lutfen gittiginiz doktoro secerek gidin eminim burdaki bir cok kisi hpv konusunda bir cok doktordan daha bilgili

Durum
    Sporcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Devlette çalışan doktorları bir nebze anlıyorum daha çok detayli bilseler dahi alacakları para hep aynı ama özelde sen tedavinle birlikte aslında bilgini satıyorsun. Burada gördüğüm kadarıyla düzgün birliktelikleri olan insanlar buradalar ve başkalarına zarar vermemek için tecrübelerini paylaşıyorlar. Umarım hepimiz güzel günler görürüz ve en kotu sağlık sorunumuz bu olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya kesinlikle cok haklisin bazilari o kadar pesin hukumlu ki. Benim ilk gittigim doktor tup bebek doktoruydu ama gercekten hpv yi cok cok az bildigi belliydi bana direk siğilleri gorunce sen kanser virusu kapmissin kanser riskin var her yil smear yaptirman lazim falan dedi bende bekarim cinsel birlikteligim olmadi demistim sadece surtunme ile kaptim dedim yine de bu virus omur boyu sende artik eskisi gibi olamazsin belki 10 belki 15 yil sonra kanser ile karsilasma ihtimalin yuksek ve su an yaksam bunlari yine cikar artik hep cikar demisti ordan ayrilirken bayilacak gibi oldum şerefsiz puşt herif sünepe suratli paranin kopegi olmuslar 1750 tl ver yakayim dedi bende madem cikacak niye o zaman yaktirayim diye sinirle ayrildim ordan arkadaslar lutfen gittiginiz doktoro secerek gidin eminim burdaki bir cok kisi hpv konusunda bir cok doktordan daha bilgili
    Of evet koter ücretleri de arttı, 1750 diyince bi şaşırdım ama şöyle düşündüm ben en son koterimi bundan 3 yıldan önce falan olmuştum ücretler böyle değildi.... gerçi artık pahalanmayan bir şey kalmadı. Bu ülkenin ekonomik durumu hepimizi mahvediyor.