Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv yendim..

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Hpv yendim..

Arkadaşlar merhaba.2yıl önce bu forumu ben de okuyordum ve dünyayla resmen bağım koptu.Utanma,öfke,pişmanlık,korku,yalnızlık..Bildi ğiniz bütün kötü duygular.Olumlu bir haber arıyorum bir yerlerde..Bi kaç yere gittim en son prof. Süleyman Engin akhan tedavi oldum.1yıldır herhangi birşey yok çok şükür.3 ay sonra düğünüm var.Çok kötü bir psikolojisi var bu hastalığın.Ama olumlu çok şey de kattı hayatıma.Beslenme,spor,düşünce biçimi..Yazma sebebim hem biraz içimi dökmek hem de okuyan arkadaşlara moral olur belki..Sağlıcakla kalın..

Özel Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Cevap: Hpv yendim..

Alıntı Cenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.2yıl önce bu forumu ben de okuyordum ve dünyayla resmen bağım koptu.Utanma,öfke,pişmanlık,korku,yalnızlık..Bildi ğiniz bütün kötü duygular.Olumlu bir haber arıyorum bir yerlerde..Bi kaç yere gittim en son prof. Süleyman Engin akhan tedavi oldum.1yıldır herhangi birşey yok çok şükür.3 ay sonra düğünüm var.Çok kötü bir psikolojisi var bu hastalığın.Ama olumlu çok şey de kattı hayatıma.Beslenme,spor,düşünce biçimi..Yazma sebebim hem biraz içimi dökmek hem de okuyan arkadaşlara moral olur belki..Sağlıcakla kalın..
    Cok sevindim adiniza peki test vs yaptirdiniz mi yoksa 1 yil nuks olmayinca doktor yendiginizi mi soyledi .

Özel Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Test yaptırmanız gerek bence 1 yıl uzun bir süre peki siZde peniste kaşınma oluyor mu bende siğil yok ama penıste kaşınma var

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test yaptırmanız gerek bence 1 yıl uzun bir süre peki siZde peniste kaşınma oluyor mu bende siğil yok ama penıste kaşınma var
    Ben tamamen yendiğime inanıyorum.Kaşıntı falan yok.Çok şükür psikolojisini de atlattım.Şimdi tamamen önüme bakıyorum.İnsanlar kanserle mücadele edip yeniyor ve önüne bakıyor.Bu bi kaçtane küçük sivilceydi sadece.Beslenmeme çok dikkat ettim 2 yıllık süreçte.Propolis,ham bal,kefir,yeşil çay(el değmeyen lazka),kahvaltı bol yeşillik,aklıma geldikçe sarımsak,organik sirke vs..Hayatınıza çeki düzen verin ve önünüze bakın.Dünyanın sonu değil.Test meste de gerek yok.Vücut kesinlikle yeniyor dikkat ettikten sonra..

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Ben tamamen yendiğime inanıyorum.Kaşıntı falan yok.Çok şükür psikolojisini de atlattım.Şimdi tamamen önüme bakıyorum.İnsanlar kanserle mücadele edip yeniyor ve önüne bakıyor.Bu bi kaçtane küçük sivilceydi sadece.Beslenmeme çok dikkat ettim 2 yıllık süreçte.Propolis,ham bal,kefir,yeşil çay(el değmeyen lazka),kahvaltı bol yeşillik,aklıma geldikçe sarımsak,organik sirke vs..Hayatınıza çeki düzen verin ve önünüze bakın.Dünyanın sonu değil.Test meste de gerek yok.Vücut kesinlikle yeniyor dikkat ettikten sonra..
    Ne güzel motive eden bir yazı çok mutlu etti beni. Bu iş tamamen bagisikliga bağlı kişi vücudundan atamiyorsa ya başka bir hastalığı vs olabilir ya da yeterince güçlü bir vücudu yoktur. Dediğiniz gibi insanlar nelerle uğraşıyor. Yok yıllardır geçmedi yok bir kaç tane sigilim çıktı diye olayı abartmak çok yanlış. Ve bana simariklik geliyor. Benim annem de babam da kanseri yendi. Bu kadar ağır travmalar atlattım ama kendimi güçlü tutmaya çalışıyorum. İnsanlar küçücük dertleri dünyanın sonu gibi görüyor ve bu bana çok tuhaf geliyor. Vücut elbet bu virüsü atar siz hayata olumlu bakmaya çalışın. Eğer yapamiyorsaniz da buraya olumsuz yorumlar yazıp insanları kötü etkilemeyin.

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Eleştirim size değil cenk. Senin adına çok sevindim. 🌺

Özel Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Bagısıklıgın yeneceğine bende kesinlikle inanıyorum ama penisteki kaşıntı canımı sıkıyor çok kaşıntı için bir şeylermi kullansam acaba size hpv den dolayı olabilir mi bu

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 31 yaşında işi gücü olan,sosyal hayatı olan,toplumda saygınlığı olan biriyim.2018 bunu öğrendiğimde intihar edicem,evlenemeyeceğim,baba olamayacağım..bütün kötü senaryolar.Evet bir hata yaptım keşke olmasaydı ama geçmişi değiştiremiyorum ve geleceğe de dokunamıyorum.Şimdiyi,kendimi değiştirebilirim.Sigara içmiyorum,alkol yok,nargile,gece hayatı bunlar yok.Çıkardım hayatımdan 2 yıldır..Çok mücadele ettim bunla..Kendime yakıştıramadım.Ama hep inandım yeneceğime..O kadar mahvetmem kendimi boşunaymış.Çözüm odaklı olun..Yediğinize içtiğinize dikkat edin..İnancınızı kaybetmeyin.Öyle çok stres yapmayın.Sağlıcakla kalın..

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Ben bilgi vermek için üye oldum çıkıyorum şimdi.İnternette çok gezinmeyin psikolojiniz bozulur.Zaten ölücez hepimiz.Tedbirinizi alın bundan sonraki hayatınızda.Herkesin hastalıkları var kimse 4 dörtlük değil..Küçücük bir rahatsızlık ki şifası olan bi rahatsızlık.Allah'a emanet olun.Rabbim şifa versin..🙏

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Test meste de gerek yok.Vücut kesinlikle yeniyor dikkat ettikten sonra..
    Bu ne kadar yanlış bir düşünce. Bir de "Buraya bilgi vermek için üye oldum" diyorsunuz. Bence açtığınız başlık yanlış. Modların konuyu değiştirmesi lazım. "hpv'yi yendiğimi düşünüyorum" gibi olması lazım çünkü sizin elinizde şu an bilimsel bir veri yok.

Ben tamamen yendiğime inanıyorum.
    İnanmakla bir yere gelinseydi, camide okutulan selalar, dualar sonrası korona anında kesilirdi herhalde

Moralinizi yüksek tutmanızı anlarım, eyvallah. Ama buraya gelip, teste meste gerek yok falan derseniz komik olursunuz. Siğil çıkmaması demek, virüsü attığınız anlamına gelmiyor. 2 önce bu forumu okuduysanız, bunu biliyor olmanız gerekirdi. Neyse ki evleneceksiniz, bu riski sadece eşinize yansıtabilirsiniz. Ama sizin gibi "bize bir şey olmaz yeea" kafası ile takılan çok maalesef.

Böyle bir başlığa, böyle bir rahatlığa nasıl tepki gösterilmemiş anlamıyorum. "Teste gerek yok" ne demek yahu?

Dediğim gibi, başlığın "Hpv'yi yendiğimi düşünüyorum" gibilerinden değiştirilmesi lazım bence. Bilimsel kanıt olmadan buna %100 emin olamazsınız.