Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vajina ici sigil tedavi etmeden ahcc kullanimi yeterli olur mu?

Durum
    Alyssia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Vajina ici sigil tedavi etmeden ahcc kullanimi yeterli olur mu?

Alıntı Sarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda en son röportaj yapılan hakan t. doktorum bende sizinki gibi şeyler vardı bende vajinanın doğal yapısı diye düşünüyordum ama doktora gidince onları görüp bunlara hemen işlem yapılması gerektiğini söyledi üç hafta sonra tekrar gittim o bölgede tekrarlamıştı aynı yer değildi ama yine lazerle yakıldı şimdi kontrol gidicem yine işlem yapılacağını düşünüyorum lazer yapıldı iyileşme süreci ortalama 2 hafta gibi
    Baska yerde cikti dedigin yer neresi tam olarai ve nasi bisey? En dogrusunu lazerle yakmak oldugunu mu soyledi doktorun. Ozelden mesaj atabilirsin istersen

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ya vajina içini nasil anlayıp doktora gidiyorsunuz ağrı yanma mı yapıyor? Ben bazı doktorlara da güvenemiyorum sanki ticari amaç için hmm tekrarlamış ya da vajina içinde 40 50 tane yaktım demesini her gittiğinde işlem yapmasini ticari buluyorum ve güvenemiyorum aslında en iyisi devlet hastanesi şu corona olmasa rahat rahat bakilabillrdik

Durum
    Alyssia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya vajina içini nasil anlayıp doktora gidiyorsunuz ağrı yanma mı yapıyor? Ben bazı doktorlara da güvenemiyorum sanki ticari amaç için hmm tekrarlamış ya da vajina içinde 40 50 tane yaktım demesini her gittiğinde işlem yapmasini ticari buluyorum ve güvenemiyorum aslında en iyisi devlet hastanesi şu corona olmasa rahat rahat bakilabillrdik
    Ben de emin olamiyorum kizlar, doktor vajina ici 10 uzerinde sigile 1000 lira ucret istiyor. Kesinlikle temizlenicegimden emin olsam 3 bin de veririm. Ama bicok yerde doktorlarin bunu ticarete doktugu ve ozellikle yine gelsin diye bitane biraktiklarini insanlari defalarca boyle gidip gelmelerini sagladiklarini yazmislar. Biri de demiski, acik yara oluyor, surekli tahris psikolojik yuku cabasi, evde kendi kendime tedavi oleum kafama takmadim gecti, ya da corek oti yagi surdum gecti zamanlar var cok sasiriyorum. Doktora gitsem mi yoksa bagisikligimi ve psikolojimi guclu tutup aksiina mi biraksam bilemedim

Bu Konu için Etiketler