Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv yi vücuttan atmak

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv yi vücuttan atmak

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jilet kullanmıyorum 1 senede 3 defa yaktırdım 3 defada dondurttum siğil diyemıyorum ama şüpheli gözüyle bakıyorum kafam hiç rahat değil
    Bu kadar supheleniyorsan verrutol al supheli kisimlara sur icin rahatlasin onemli olan antibiyotik kremlerle duzgunce yaktigin yeri iyilestirmek 2 gune iyilesiyor verrutol yanigi zaten.
    En azndan kafaya takmazsin bu kadar.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert merhaba kafani bu kadar ağrıtacağına bence doktora gidip göster. Coğu hastanede pandemi hastasi kalmadi. Ozel muayenesi olan doktorlar da zaten çalışıyorlardi. Bu korkutucu şekilde yasamaya önlemlerimizi alarak alışmak zorundayiz. Kısa vadede bir aşı da olmiycak.. Ben de senin gibi cok kafama takiyordum şüpheli durumları.Her hafta gittiğimi biliyorum bu sefer kesin siğil.. Bunun siğil olmasına imkan yok diye. Ama cok şükür her seferinde yanıldım. Sonra bakmamaya karar verdim. Kafayı yiyecektim. İki aydir da bakmıyordum. Bu hafta başka bir doktora daha gidip kontrolümü yaptırdım. Cok şükür temiz gene. O yüzden kontrolünü aksatma. Aylik periyot koy. O zamana kadar da aşağıyı inceleme.
    Doktor zaten siğil değil dedi ama güvenemiyorum ne yazik ki sebebi ise siğil dediği yerleri galaya almamıştım sonradan büyüdü ve siğil dediler doktora gidiyorum düzenli zaten

Durum
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar supheleniyorsan verrutol al supheli kisimlara sur icin rahatlasin onemli olan antibiyotik kremlerle duzgunce yaktigin yeri iyilestirmek 2 gune iyilesiyor verrutol yanigi zaten.
    En azndan kafaya takmazsin bu kadar.
    Verrutol deriyi inceltiyor O yüzden şüpheli yaklaşıyorun ona

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol deriyi inceltiyor O yüzden şüpheli yaklaşıyorun ona
    Oyle ama yapacak bisey yok ben antibiyotik kremlerle falan surekli destekliyordum hizli iyilesmesi icin

Durum
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyle ama yapacak bisey yok ben antibiyotik kremlerle falan surekli destekliyordum hizli iyilesmesi icin
    Bence test yaptır merve kafandan hpv yi atmış olursun bizlerde merak ediyoruz senin sonucunu