Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV hikayem

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

HPV hikayem

Uygulanan yöntemler kısaca anlatayım arkadaşlar 6 aydır HPV denen şeyle uğraşıyorum erkek olarak makat bölgemde çıktı sonrasında genel cerraha gittim beni cildiye yönlendirdi doktorum çok iyiydi çok rahatlattı beni yakalım dedim veya alalım çok araştırdım Internet'ten ılk başta %25 podofılın hazırlattırdı bana bı eczanede onu kullan dedi bu arada fıyatlarıda yazıcam bende ogrencıyım benım ıcınde onemlı hastahane Isım falan vermıyecegım yanlış anlaşılmasın Ssk m var babamın uzerınden 50 tl verdim 50 tlde eczanede ılac hazırlatmaya bı hafta sonra tekrar doktora gıttım her gün aynayla makat bölgeme bakıyordum ıc kısmına yayılmısmı diye doktora gıttım tekrar tertemız dedı ama Internet'ten okuduğum yazılar vs benı çok korkutuyordu sanırım bırlıkte olduğum kadında cın 1lıydı 2 3 ay ıcım ıcımı yedi acaba ıcınde var mı dıye nedense on tarafımda degılde makatta çıkmıştı erkek olarak en son dayanamadım tekrar hastahaneye gittim doktora durumu anlattım genel cerrah psıkolojım alt üst olmustu sınavlarıma bütlerime çalışamıyordum doktor ufak bı yöntemle makat kısmına bakacağımı soyledı rektosigmodoskopi yaptı 50 cm bağırsagıma baktı bunlarada muayene 50 bu operasyona 50 tl odedım sskm var arkadaşlar bu arada neysekı Allah'a şükür tertemız gectı şuan sıgılım falan yok doktor günlük yaşantıma donmemı sağlıklı olduğumu soyledı fakat benım korkum sonuçta test yaptırmadım ve vücudumda tehlıkelı kanser yapabılecek türlerden varsa ne yapmam gerektiği aranızda daha tecrübeli kısılerden yorumları Beklıyorum ama stresten uzak olun arkadaşlar mutlu kalın ve yaktırmadan veya dondurmadan doktorunuza danışarak bı podofılın ılacı hazırlatın bı deneyın bence sağlıklı günler dılegıyle ..

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV hikayem

Bu arada makat bolgesınde olan arkadaşlar mutlaka baktırsın ıcıne ıcınız rahat etsin anneme soyledım makat kısmıma gırıldıgını ama bagsur yoluyla dıyebıldım ve çok korktuğunu onunda olması gerektıgını soyledı erkek olarak yaptırdım 50 cm ama ınanın gerçekten acımadı sağlık sonuçta. Korkmayın ınsallah yenıcezzz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada makat bolgesınde olan arkadaşlar mutlaka baktırsın ıcıne ıcınız rahat etsin anneme soyledım makat kısmıma gırıldıgını ama bagsur yoluyla dıyebıldım ve çok korktuğunu onunda olması gerektıgını soyledı erkek olarak yaptırdım 50 cm ama ınanın gerçekten acımadı sağlık sonuçta. Korkmayın ınsallah yenıcezzz
    @Ankaralı, cok teşekkür ederiz bizimle paylastıgın ıcın evet makat bolgesi de aslında onemlı ve genelde erkeklerde gorulen bır sorun oluyor aslında bızım de baktırmamız gerek tabi.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ankaralı, cok teşekkür ederiz bizimle paylastıgın ıcın evet makat bolgesi de aslında onemlı ve genelde erkeklerde gorulen bır sorun oluyor aslında bızım de baktırmamız gerek tabi.
    arya aklımı karıştıran tek konu var şimdi şuan için temiz ama vücudumda kanser yapabilecek HPV türü varsa napmam gerektiği sonuçta test yaptırmadım bu hastalığın en önemli etkeni bence siğil falan değil psikoloji ve benim psikolojimi gerçekten berbat etti uyanırken yatarken hep aklımda hiç gitmiyor bu yüzden bi süre sanırım buralara girmeyeceğim iyileşelim lütfen

Durum
    Admin

arya aklımı karıştıran tek konu var şimdi şuan için temiz ama vücudumda kanser yapabilecek HPV türü varsa napmam gerektiği sonuçta test yaptırmadım bu hastalığın en önemli etkeni bence siğil falan değil psikoloji ve benim psikolojimi gerçekten berbat etti uyanırken yatarken hep aklımda hiç gitmiyor bu yüzden bi süre sanırım buralara girmeyeceğim iyileşelim lütfen
    Bak @ankaralı, şunu kabul et, vücudunda kanser yapan türü olsa bile senin kanser olma ihtimalin yok, kaldı ki bu virüs 2 yılda vücuttan atılıyor, biraz pozitif bakmayı dene yani erkeklerde kanser olan yok ki su zamana kadar? Kadınlarda var, bu virüs kadınları daha cok etkiliyor, su durumda benım kendımı yerlerden yerlere atıyor olmam lazımdı kansere cok yaklasmıs bır ınsan olarak? Lütfen, topla kendini, kanser filan yok, sadece sigillerin gecmesi zaman alacak, that's all.

Durum
    Kıdemli Üye

Dilimin arka yan kısımlarındada siğile benzer bişeyler var ıkı kere kbb gittim boğazımda bi şey olmadığını söylediler ama dilimi göstericem son kez gidip 😀 Bu arada dil Boğaz kadınlara göre daha fazla görülüyor erkeklerde birde birazz pimpiriklimiyim ne makat kanserini unutmuşsun. 😀 Kolon kanseri vs artık önemsenmiyorum ınsallah düzelecez hep bırlıkte 🙈 Sayfanın admını olarakta belkı yollar sonra ıyışesınce bı buluşma ayarlayarız hep bırlıkte Güler geçerizz all iz well😀

Durum
    Admin

Dilimin arka yan kısımlarındada siğile benzer bişeyler var ıkı kere kbb gittim boğazımda bi şey olmadığını söylediler ama dilimi göstericem son kez gidip 😀 Bu arada dil Boğaz kadınlara göre daha fazla görülüyor erkeklerde birde birazz pimpiriklimiyim ne makat kanserini unutmuşsun. 😀 Kolon kanseri vs artık önemsenmiyorum ınsallah düzelecez hep bırlıkte 🙈 Sayfanın admını olarakta belkı yollar sonra ıyışesınce bı buluşma ayarlayarız hep bırlıkte Güler geçerizz all iz well😀
    Dilinin arka yan kısımlarında sigile benzettiğin seyler, acı tat alma dokuların. Aynı yollardan ben de gectim, git kbb'ya de gülsün sana hahahaha Bak makat kanseri, kolon kanseri bunlar sürekli karsılasılan seyler degil, nadir olan seyleri sürekli olan seylerle bır tutarsan kendi ömründen yersin benden söylemesi

Durum
    Kıdemli Üye

Bak seni sıktım biliyorum ama sizden başka anlatacak kimsem yok bi korkumda 3 yıldır bi ilişkim var bi kız arkadaşım ve hayatımız kurduğumuz hayaller idaellerim o hastalığımı biliyo ayrıca korunuyoruz ama bu tam çözüm değilmiş cildiye doktorum ve genel cerrahi doktorum normal hayata dönmem gerektiğini bulaşçak bi durum olmadığını söyledi ama insan korkuyor be ona bi şey olur diye ya tehlıkelı tür bendeyse kıza bulaştırırsam evleneceğim kadın çoçukta istiyorum sınıf arkadaşım her şeyim ondada durumu söyledim ama gelecek hastalık senden gelsin dedi bu daha çok üzüyor beni kalbimimi dinlemeliyim yoksa aradığım kadını bensiz mutlu sağlıklı bi hayata mı itmeliyim gerisi sende yordum senide

Durum
    Admin

Bak seni sıktım biliyorum ama sizden başka anlatacak kimsem yok bi korkumda 3 yıldır bi ilişkim var bi kız arkadaşım ve hayatımız kurduğumuz hayaller idaellerim o hastalığımı biliyo ayrıca korunuyoruz ama bu tam çözüm değilmiş cildiye doktorum ve genel cerrahi doktorum normal hayata dönmem gerektiğini bulaşçak bi durum olmadığını söyledi ama insan korkuyor be ona bi şey olur diye ya tehlıkelı tür bendeyse kıza bulaştırırsam evleneceğim kadın çoçukta istiyorum sınıf arkadaşım her şeyim ondada durumu söyledim ama gelecek hastalık senden gelsin dedi bu daha çok üzüyor beni kalbimimi dinlemeliyim yoksa aradığım kadını bensiz mutlu sağlıklı bi hayata mı itmeliyim gerisi sende yordum senide
    Atın ölümü arpadan olur mantıgıyla da yaklasmayın sizde O kız hpvlilerin ne zor durumlar yasadıklarının farkına varmamış o yuzden ''gelecek senden gelsın'' diyor.. Komik olacak ama prezervatif ve streç filmi tum genital bölgenizle korunarak birlikte olabilirsiniz bence tabi bu benim ve @sfnyc'nin buldugu manyakça bir çözüm hahaha ayrıca ultra komik Şahsi fikrim bir süre cinsel hayattan uzak durmanız ama duramıyorsanız yapacak bir şey yok, maksimum korunma ile belki de bulastırmazsın, bir süre..

Durum
    Kıdemli Üye

Bi süre derken ömür boyu vücütta kalırsa ne olcak ona dokunamamak zor olmaz mı bak bir sürü sorunumuz var bu lanet olası hastalıktan bıktım bir süre sonrası ne olcak hıc onemlı degıl bi süre dokunmam aama sonrası ?

Bu Konu için Etiketler