Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV hikayem

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV hikayem

Arya bide bi şey sorucam kız arkadaşım açısından iki üç sefer dışında hep korunmalı ilişkiye girdik tabi ne kadar korunduysa sonrasında kız arkadaşım kendini kontrol ederken bi şeyler farkettim dedi doktora gittik ve temiz siğil falan değil yapısı öyle demiş yalnız ben sürekli onuda kontrol altında tutmak istiyorum gizli türden HPV kapmısssa falan diye bizim bakmamız gerek ona smear mı yaptırmalıyım napmalıyım sen gayet bilgilisin HPV testimi bide sosyal guvencesı yok Asım'ı yaptırmalıyım özelden yazamadım bılmıyorum mesaj atılıyomu eğer sen ne kadar yaptırdığın halde bilgi verirsen kafamda fiyat olur öğrenciyim bu mesajımı sılebılırsın ama mutlaka cevap Beklıyorum yorumların benım ıcın onemlı sımdıden tesekkurler

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atın ölümü arpadan olur mantıgıyla da yaklasmayın sizde O kız hpvlilerin ne zor durumlar yasadıklarının farkına varmamış o yuzden ''gelecek senden gelsın'' diyor.. Komik olacak ama prezervatif ve streç filmi tum genital bölgenizle korunarak birlikte olabilirsiniz bence tabi bu benim ve @sfnyc'nin buldugu manyakça bir çözüm hahaha ayrıca ultra komik Şahsi fikrim bir süre cinsel hayattan uzak durmanız ama duramıyorsanız yapacak bir şey yok, maksimum korunma ile belki de bulastırmazsın, bir süre..
    kızcagızın yerinde olsam @ankaralı bir süre bu işlerden uzak dururum hatta hepimiz bi ara artık cinsel hayat diye bişey yok dedik ilk ögrendiğimiz zamanlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi süre derken ömür boyu vücütta kalırsa ne olcak ona dokunamamak zor olmaz mı bak bir sürü sorunumuz var bu lanet olası hastalıktan bıktım bir süre sonrası ne olcak hıc onemlı degıl bi süre dokunmam aama sonrası ?
    İşte biz de bu yuzden hayatımıza birisini almıyoruz bu surecı geçir sen, sonrasını ayrı dusunursun bi 6 ay zaman ayır kendine.

Durum
    Admin

Arya bide bi şey sorucam kız arkadaşım açısından iki üç sefer dışında hep korunmalı ilişkiye girdik tabi ne kadar korunduysa sonrasında kız arkadaşım kendini kontrol ederken bi şeyler farkettim dedi doktora gittik ve temiz siğil falan değil yapısı öyle demiş yalnız ben sürekli onuda kontrol altında tutmak istiyorum gizli türden HPV kapmısssa falan diye bizim bakmamız gerek ona smear mı yaptırmalıyım napmalıyım sen gayet bilgilisin HPV testimi bide sosyal guvencesı yok Asım'ı yaptırmalıyım özelden yazamadım bılmıyorum mesaj atılıyomu eğer sen ne kadar yaptırdığın halde bilgi verirsen kafamda fiyat olur öğrenciyim bu mesajımı sılebılırsın ama mutlaka cevap Beklıyorum yorumların benım ıcın onemlı sımdıden tesekkurler

@Ankaralı, evet kız arkadaşın pap smear kesin yaptırsın. Hpv genotipleme testi arastırma hastanelerinde ucretsiz (bildiğim kadarıyla!) ama özel hastanelerde ve laboratuvarlarda 400 tl den asagı yaptırmazsın. Aşıyı kendin için yaptır sırf korunmak icin hemen etkili olmaz sonucta aşı 1. ay, 2. ay ve 6.ayda yapılan 6 aylık bir süreç, senin hpv tipin aşının korudugu tiplere girmiyorsa ki girmeyebilir, benimki girmiyor, yine bulasır farketmez...

Aşı da tek doz 300 tl. toplamda 900 oluyor, biraz pahalı evet bu yuzden ben de bekletiyorum aciliyeti yok diye..

Durum
    Kıdemli Üye

Cevabını görmedim ondan yazdım o yazıyı pap smear hemen yaptırması gerektıgını soyleyecegım bir de kızın sosyal güvencesi yok be ayrıyetten aileler bilmediğinden devlet Hastanesınden sıcılıne etki etme durumu oluyomu acaba ?

Durum
    Admin

Cevabını görmedim ondan yazdım o yazıyı pap smear hemen yaptırması gerektıgını soyleyecegım bir de kızın sosyal güvencesi yok be ayrıyetten aileler bilmediğinden devlet Hastanesınden sıcılıne etki etme durumu oluyomu acaba ?
    sicile filan etki etmez, sadece muayane oldugu birim gözükür. bkz: kadın hastalıkları ve dogum uzmanı

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İşte bunlar hep seks forumdaki herkes seks yapamadığından muzdarip ahaha

Durum
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bunlar hep seks forumdaki herkes seks yapamadığından muzdarip ahaha
    Yazık lan bize

Durum
    Kıdemli Üye

Ömür boyu sevişemicez o zaman çocuk yapamayacağız

Durum
    Kıdemli Üye

Sevişememek değilde bi kız çoçuğu çok istiyordum oda olmucak sanırımmm en çok üzüldüğüm bu kısım bide kadına geçiyor olması yoksa bende siğil varmış HPV varmış önemli değil

Bu Konu için Etiketler