Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv belirtileri?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv belirtileri?

Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim sigil cikartmadan 1 ay once baslayan asiri yogun sarimsi yesilimsi bi akintim vardi ve kotu kokuluydu, bir seylerin ters gittigini oyle anlamistim. sonra sigilleri fark ettim. doktor da hpv akinti yapar dedi. yanma kasintim yoktu. sigil oldugunu fark etmedigim icin iliski sirasinda cok kanamam olmustu. sigil cikarttigim donem sut rengi yogun akintim vardi. ama bu mantar akintisi gibi degil. enfeksiyonlar da akinti yapar illa hpv gibi dusunup korkutma kendini hemen
    'Sigil cikarttigim donemde sut gibi bembeyaz akinti' kismina nokta atisi ben de katiliyorum. Hpv akinti yapar denmiyor hic bi kaynakta ama yasayanlar olarak biz bu sekildr sahit olduk. Yada bi onceki mesajda dedigim gbi hpv iken daha cok hastalik kapmaya musait oluyoruz o yuzden akinti gecmek bilmiyor. Bagisiklikla alakasi oldugunu dusunuyorum. Vucut demekki biseyle savasirken otekilerle de bas edemiyor dusuyor direncimiz. Yani doktor buna benzer bisey demisti en azindan bana

Durum
    hislibrokoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'Sigil cikarttigim donemde sut gibi bembeyaz akinti' kismina nokta atisi ben de katiliyorum. Hpv akinti yapar denmiyor hic bi kaynakta ama yasayanlar olarak biz bu sekildr sahit olduk. Yada bi onceki mesajda dedigim gbi hpv iken daha cok hastalik kapmaya musait oluyoruz o yuzden akinti gecmek bilmiyor. Bagisiklikla alakasi oldugunu dusunuyorum. Vucut demekki biseyle savasirken otekilerle de bas edemiyor dusuyor direncimiz. Yani doktor buna benzer bisey demisti en azindan bana
    Sanırım o dönemde kültür bakmıştırmışsındır muhtemelen buna neden olucak başka bir enfeksiyon çıkmadı mı peki? Yani herşeyin temizdi ve bir tek bundan kaynaklı olduğu mu söylendi?

Durum
    Özel Üye

Alıntı hislibrokoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım o dönemde kültür bakmıştırmışsındır muhtemelen buna neden olucak başka bir enfeksiyon çıkmadı mı peki? Yani herşeyin temizdi ve bir tek bundan kaynaklı olduğu mu söylendi?
    Kultur ve smear baktirdim temizdi. Azck idrar yolu enfeksiyonu cikmisti onu da ilacla duzeltmistim. Zaten idrar yolu enfeksiyonuyla akintinin alakasi yok

Durum
    Tecrübeli Üye

Kultur ve smear baktirdim temizdi. Azck idrar yolu enfeksiyonu cikmisti onu da ilacla duzeltmistim. Zaten idrar yolu enfeksiyonuyla akintinin alakasi yok
    anladım bunları okuyunca biraz daha stres olmadım değil. Benimde kültür ve smearim temiz çıkmıştı 4 ay önce. Kültür yine temiz çıktı smear ve hpv nin çıkmasını beklicem. Akıntı şikayetim beyazımdı devam ediyor yanma ve idrar sıkışıklığı da :/

Durum
    Özel Üye

anladım bunları okuyunca biraz daha stres olmadım değil. Benimde kültür ve smearim temiz çıkmıştı 4 ay önce. Kültür yine temiz çıktı smear ve hpv nin çıkmasını beklicem. Akıntı şikayetim beyazımdı devam ediyor yanma ve idrar sıkışıklığı da :/
    Ayni bendeki durum iste gecer korkma

Durum
    Tecrübeli Üye

Ayni bendeki durum iste gecer korkma
    yani çıkabilir hazırla kendini diyorsun :/

Durum
    Özel Üye

yani çıkabilir hazırla kendini diyorsun :/
    Yok yahu akinti icin gecer korkma diyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Yok yahu akinti icin gecer korkma diyorum
    ayy inşallah gerçekten sonuç temiz gelsin seni bulup sarılıp öpmek istiyorummm

Durum
    Özel Üye

ayy inşallah gerçekten sonuç temiz gelsin seni bulup sarılıp öpmek istiyorummm
    Cikar canim merak etme kotu sonuc bile olsa gecer bunlar kafaya takip dert edilecek seyler degil allah beterinden korusun

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bir de @neon benimde bir kanamam oldu ama bu ilişkiden yaklaşık 6-7 saat sonra gerçekleşti ilişki sırasında çok çok hafif bulanmış kanama olmuştu. Renginde çok anlaşılmıyordu birde. Böyle bir kanama günlerce sürer mi? Senin sürdü mü mesela
    aslında net bir cevap alamadım doktordan çünkü genel olarak akıntı hpv kaynaklıdır dedi ve hpv tedavisi odaklı ilerledik. yazılmış aslında ben de katılıyorum enfeksiyona çok açık vücut yani her türlü tepki gösteriyor bu süreçte. benim kendimi bildim bileli hep yoğun akıntım olmuştu kokusuz tabi. rengi de max sarı olmuştu. beyaz akıntıyı hpv tanısı konulduğundan beri yaşıyorum. kanama olayı da bende ilişkiye girdiğim bölgede siğil olmasından ve benim o dönem bunu fark etmememden dolayı oldu. günlerce sürmedi ama oraya herhangi bir temasta kanamam oluyordu çünkü fark etmeden siğiller kopuyordu. bu regl gibi değil yani daha çok sivilceni patlatırsın da kan akar ya o tarz bir şey

Bu Konu için Etiketler