Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv belirtileri?

Durum
    hislibrokoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv belirtileri?

Arkadaşlar merhaba. 4 aydır geçmeyen bir vajinal yanmam ve akıntım var. Bundan yaklaşık 5 ay önce enfeksiyon sebebiyle antibiyotik de kullanmıştım. Akıntımda da ara ara yeşil kahverengi denebilecek şekilde renklenmem oluyor. Smear testi alındı. Hpv dna da yapılıcak. Ama çok korkuyorum ilişki sonrası 5-6 saat sonrası falan ama kanamam da olmuştu. Siğil oluşumu gittiğim hiç bir doktor görmedi ama kafama takılıyor. İlk belirtileri arasında yanma varmış gibi şeyler okudum internette. Siğilsiz olup da belirtileri hakkında deneyimlerini paylaşabilecek var mı acaba ?

Durum
    karole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv belirtileri?

Hpv belirti vermez arkadaşım. Siğilin varsa hpv vardır yoksa ve şüpheleniyorsan test yaptırmaktan başka çaren yok. Akıntı,enfeksiyon falan hpv ile alakası yok

Durum
    karole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu dediklerin bel soğukluğu veya mantar enfeksiyonu belirtileri gibi. Cybh testi istemelisin bence doktorundan

Durum
    Tecrübeli Üye

Birkaç üniversite hastanesinde doktor baktı sorduğum da her görmediklerini söylediler ama internette okuduklarımdan nasıl belirti verdiğini bilemediğim için sormak istedim

Durum
    Tecrübeli Üye

En son gittiğim doktor vajinal kültürü tekrar aldı yanında smear ve hpv içinde numune aldı ama çok stres oldum 1 aya çıkıcak denildi sonuçları çünkü

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Stres olma yüksek ihtimalle enfeksiyondur. Mantar eşlik etmiştir yanma da o yüzdendir

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stres olma yüksek ihtimalle enfeksiyondur. Mantar eşlik etmiştir yanma da o yüzdendir
    Bel soğuklugu olmussunuz kronıklesmeden antıbıyotık kullanmaya başlayın hpv kadar zorlar sizi söyleyeyım vajıinal kültür cok önemli ama eksta üroplazma ve clamidya kültütlerinide yaptırın onların kültürleri farklı oluyor

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bel soğuklugu olmussunuz kronıklesmeden antıbıyotık kullanmaya başlayın hpv kadar zorlar sizi söyleyeyım vajıinal kültür cok önemli ama eksta üroplazma ve clamidya kültütlerinide yaptırın onların kültürleri farklı oluyor

Bilip bilmeden yorum yapmayin lutfen kadinlarda akinti cok yaygin birsey her akinti bel soguklugu degildir normal bir kadinda mantar enfek vs yoksa bile akinti olur insanlar buraya agir stres altinda yazip mantikli bir yardim istiyor siz de bir kac yerden cybh arastirip akinti var diye bel soguklugu teshisi koyuyorsunuz belki de birsey yoktur bos yere sizin yazdiklarinizi okuyup tedirgin olacak .Arya lutfen bilip bilmeden yorum yapanlari ikaz eder misin .

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilip bilmeden yorum yapmayin lutfen kadinlarda akinti cok yaygin birsey her akinti bel soguklugu degildir normal bir kadinda mantar enfek vs yoksa bile akinti olur insanlar buraya agir stres altinda yazip mantikli bir yardim istiyor siz de bir kac yerden cybh arastirip akinti var diye bel soguklugu teshisi koyuyorsunuz belki de birsey yoktur bos yere sizin yazdiklarinizi okuyup tedirgin olacak .Arya lutfen bilip bilmeden yorum yapanlari ikaz eder misin .
    Kbr hanım ne dıyorsunuz sız kendı kafama göre hayatta bir sey demem 1 sene uğrastım bel soğuğu septomlarıyla ben akıntının yesıl olması yuzde 90 bel soğuklugudur emın olun bu konularda bir cok doktordan cok daha faZla bilgi. Var 1 sene boyunca ben bu hastalıklarla yaşadım benı alakadar etmez ama yardım etmeye yönlendırmeye çalısıyoruz burda şu testı çogu doktor ıstemez akıntıda üroplazma ve clamidya kültürü bunların kültürü özeldir ayrı çalısılır bildiklerimi aktarark bir cok kişiye yardımcı oldum ben ki bilmedıgım bir konu hakkında kesınlıkle yorum yapmam bir anca önce o testlerı yaptırmalı ki erkenden mudahale edilsin zaten oyle bir sey yoksa da buda zaten cok guzel bir sey inşallah yoktur bazen gec kalınabılıyor

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kbr hanım ne dıyorsunuz sız kendı kafama göre hayatta bir sey demem 1 sene uğrastım bel soğuğu septomlarıyla ben akıntının yesıl olması yuzde 90 bel soğuklugudur emın olun bu konularda bir cok doktordan cok daha faZla bilgi. Var 1 sene boyunca ben bu hastalıklarla yaşadım benı alakadar etmez ama yardım etmeye yönlendırmeye çalısıyoruz burda şu testı çogu doktor ıstemez akıntıda üroplazma ve clamidya kültürü bunların kültürü özeldir ayrı çalısılır bildiklerimi aktarark bir cok kişiye yardımcı oldum ben ki bilmedıgım bir konu hakkında kesınlıkle yorum yapmam bir anca önce o testlerı yaptırmalı ki erkenden mudahale edilsin zaten oyle bir sey yoksa da buda zaten cok guzel bir sey inşallah yoktur bazen gec kalınabılıyor

Gonokok kültürde üreme bundan önce yaptırdığımım 2 kültürdede çıkmadı klamidya ile üroplazma vardı ilk kültürümde tedavi olmuştum ama

Bu Konu için Etiketler