Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv belirtileri?

Durum
    hislibrokoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv belirtileri?

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çok fazla kaşıntı olmuştu hpv de. sigil cikarken de kaşıntı oluyor.
    anladığım kadarıyla hiç bir şekilde belirti vermiyor çıktıktan sonra belirti veriyor heralde

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kbr hanım ne dıyorsunuz sız kendı kafama göre hayatta bir sey demem 1 sene uğrastım bel soğuğu septomlarıyla ben akıntının yesıl olması yuzde 90 bel soğuklugudur emın olun bu konularda bir cok doktordan cok daha faZla bilgi. Var 1 sene boyunca ben bu hastalıklarla yaşadım benı alakadar etmez ama yardım etmeye yönlendırmeye çalısıyoruz burda şu testı çogu doktor ıstemez akıntıda üroplazma ve clamidya kültürü bunların kültürü özeldir ayrı çalısılır bildiklerimi aktarark bir cok kişiye yardımcı oldum ben ki bilmedıgım bir konu hakkında kesınlıkle yorum yapmam bir anca önce o testlerı yaptırmalı ki erkenden mudahale edilsin zaten oyle bir sey yoksa da buda zaten cok guzel bir sey inşallah yoktur bazen gec kalınabılıyor
    Bu belsoguklugunun ne gibi etkileri var aciklayablir misiniz yasadiysaniz ben hep merak ediyordum . Hatta internette yazilan yazilar idrar yolu enfeksiyonlarina cok benziyor o yuzden anlayamamistm bel soguklugunu. Ne olursa anlariz mesela bel soguklugu oldugunu?
    Bilgi almak amacli soruyorum herhangi bi suphem yok kendim icin

Durum
    Özel Üye

Alıntı hislibrokoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan alınan kültürde yine de bunlara bakılmıyor olabilir yani anladığım doğru mu? Bunlar tedavi edilir de ben büyük oranda hpv stresi yaşıyorum. Belirtileri arasında internette ne kadar şey okuduysam yanma vs de yazıyordu o yüzden deneyimi olanlara da sormak istedim. Çünkü kültürler vs temiz çıkmıştı ve 4 aydır böyle bir yanma ve akıntı çekiyorum.
    Hpv yanma yapmaz ama hpv oldugun sure icinde akinti yuksek oranda goruluyor biz kadinlar cogumuz hpvli donemde daha cok akintiyla karsilastk. Kbrnin dedigi gbi akinti hep var evet ama hpv doneminde daha belirgin. Rengi hakkinda yorum yapamiycam ama benm hic yesil olmadi mesela. Hpv iken yogun bembeyazdi sut gbi naparsam ne kullanirsam kullanaym gecmiyordu. Doktorlar mantar tedavisi veriyordu ama gecmiyordu mantar degldi cunku eminim.

Durum
    Özel Üye

Alıntı hislibrokoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarıyla hiç bir şekilde belirti vermiyor çıktıktan sonra belirti veriyor heralde
    Sigil cikarirken ve cikarttktan sonra kasiniyor o kadar baska bi belirtisi yok vajinal yanma falan hepsi baska hastaliklarla alakali.. ama dedigim gibi akinti konusunda hpv akinti yapar gbi net bi cumle soylenmese de cogumuzda normalden daha fazla akinti oldu bunu yasayarak gorduk.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu belsoguklugunun ne gibi etkileri var aciklayablir misiniz yasadiysaniz ben hep merak ediyordum . Hatta internette yazilan yazilar idrar yolu enfeksiyonlarina cok benziyor o yuzden anlayamamistm bel soguklugunu. Ne olursa anlariz mesela bel soguklugu oldugunu?
    Bilgi almak amacli soruyorum herhangi bi suphem yok kendim icin
    İdrar yaparken yanma sık idra agrı akıntı vb bir sürü belırtılerı var

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Öncelikle bi erkek olarak benzer şeylerle karşılaştım ama bunların HPV ile alakası yok diyebilirim. İşerken yanma, peniste akıntı v.s. uzun süredir yaşıyorum her türlü teste girdim herhangi bir şey çıkmadı bel soğukluğun yoktur merak etme. Aslında hpvden sonra genital bölgelere daha fazla dikkat ettiğimiz için, çok fazla gözlemlediğimiz için bu tarz şeyler farkediyoruz çoğu normal semptomlar. Yanma böbrek taşı,kum v.s üşütmeden dolayı olabilir. Akıntı farklı şeyler olabilir.. İdrar yolunun iltihaplanmasıyla yol açan bi zararı olmayan prostatit tarzı akıntıya sebep olan hastalıklar olabiliyor bir doktor o tarz bir şey olabileceğini söylemişti mesela. Ben onu düşünmediğimde psikolojik olarak iyi beslenip, iyi hissettiğimde akıntı ve yanmanın yok denecek kadar aza indiğini gözlemledim kendimde. Psikolojini iyi tut yeter.

Durum
    Özel Üye

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bi erkek olarak benzer şeylerle karşılaştım ama bunların HPV ile alakası yok diyebilirim. İşerken yanma, peniste akıntı v.s. uzun süredir yaşıyorum her türlü teste girdim herhangi bir şey çıkmadı bel soğukluğun yoktur merak etme. Aslında hpvden sonra genital bölgelere daha fazla dikkat ettiğimiz için, çok fazla gözlemlediğimiz için bu tarz şeyler farkediyoruz çoğu normal semptomlar. Yanma böbrek taşı,kum v.s üşütmeden dolayı olabilir. Akıntı farklı şeyler olabilir.. İdrar yolunun iltihaplanmasıyla yol açan bi zararı olmayan prostatit tarzı akıntıya sebep olan hastalıklar olabiliyor bir doktor o tarz bir şey olabileceğini söylemişti mesela. Ben onu düşünmediğimde psikolojik olarak iyi beslenip, iyi hissettiğimde akıntı ve yanmanın yok denecek kadar aza indiğini gözlemledim kendimde. Psikolojini iyi tut yeter.
    Prostatiti küçümseyere konustun gıbı geldı bir erkegın basına gelebılıcek en kotu sey prostat iltıhabıdır akıntın yanmam varsa eger kültür yaptır üreme olmaması demek bakterı yok demek degıldır antibıyptık kullan prostata gitmeden prostat gittigi an gecmış olsun bir daha ordan bakterıyı cıkaramassın 2 yıldır anamdam emdıgım burnumdan geldı benım

Durum
    Özel Üye

İdrar yaparken yanma sık idra agrı akıntı vb bir sürü belırtılerı var
    İste bunlar idrar yolu enfeksiyonununda belirtisi zaten bunlardan farkli olarak demek istemistim siz yasamissiniz ya daha iyi blirsiniz

Durum
    Özel Üye

akıntı varsa ne olursa olsun akıntıdan pcr yada kültır mutlaka yapılmalı kronıklesırse eger yanı gec kalınırsa kronıklesır ve sureklı agrı yanma yapapr hayat kararırı tecrubeyle sabıt inanın hpv kadar berbat hatta daha kotu dıyebılırım

Durum
    hislibrokoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

akıntı varsa ne olursa olsun akıntıdan pcr yada kültır mutlaka yapılmalı kronıklesırse eger yanı gec kalınırsa kronıklesır ve sureklı agrı yanma yapapr hayat kararırı tecrubeyle sabıt inanın hpv kadar berbat hatta daha kotu dıyebılırım
    Kültür sonucu temiz çıkmış arkadaşlar. Az önce hastanedeki tanıdığımla konuştum. Hpv sonucunun çıkması lazım dedi. O böyle yanma gibi şilayetler yapar maffeder dedi. Sizinle konuşurken rahatlamıştım yine gerildim. (

Bu Konu için Etiketler