Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyku düzeni

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Uyku düzeni

Arkadaşlar merhaba sorum şu. Kendimce kendime iyi bakmaya çalışıyorum. Ahcc de kullanmaya başlayacağim ancam stoklar tükenmiş bekliyoruz. Geldiğinde sipariş vericem. Ama sorunum şu. Meslek icabi nöbet usulü çalışıyorum ve uyku düzenim yok maalesef. Ahcc kullanıp negatif olmak istiyorum hepimizin istediği gibi. Ama bunun haricinde stres durumunun ve beslenmenin de önemli olduğunu biliyorum. Ama uyku düzenim hiçbir zaman olamayacak maalesef. Uyku düzenim olmamasina rağmen hpg den kurtulabilir miyim sizce ? Çok mu önemli bu uyku düzeni ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Uyku düzeni

Uyku duzeni falan devede kulak ya. Asil onemli faktorler bagisiklik, sigillerin yakilmasi, derinin hasar gormemesi, sigara alkol olmasin, bide moral.. aha bu 5 i tamamsa gerisi onemli degl ha bide cinsel iliski zaten yasak yeni tiplerin kapilmamasi acisindan

Durum
    Özel Üye

Uyku bagisikligi etkiliyor diyorlar dogrudur ama daha onemli etkileyen seyler var moralin bozuksa mesela istedigin kadar 4 4 luk bak kendine gecmiyor moral daha onemli mesela

Durum
    Kıdemli Üye

Doktorq gidiyorum sigil yok diyor bana. Ama ben bakiyorum normal degil yani bi tuhaf duruyor deri. Gidiyorum gidiyorum degisik degisik doktorlara sigil yok sende suan diyorlar. Anlamiyorum. Doktorlara da guvenmez oldum. Aklimda hep sey var. Bende aslinda sigil var doktorlar anlamiyor. Ya da sigil yok ama hpv oldugundan orasi oyle degisik duruyor doktorlar anlamiyorlar

Durum
    Özel Üye

Ee sigil yoksa hpv oldugunu nasi anladin

Durum
    Kıdemli Üye

Çünkü vardı ama şuan yok. Yani doktorlar şuan yok diyir ama bana var gibi geliyor hala

Durum
    Özel Üye

Benim doktorum da gecen sene en son sigillerimi yakarken koterle yarim birakmisti hepsini almamissiniz demistm uyaninca, onlar sigil degl demisti. 1 hafta sonra baktm yayiliyor ben kendm yaktm verrutolle. Yakis o yakis bidaha cikmadi.. doktorun sigil degil dedigine ben itimat etmiyorum vucudumuzu hpv olmadan once de olduktan sonra da en iyi biz bliyoruz. Eminsen kendin yak. Ben emindim. En fazla saglikli derini yakmis olursun bisey olmaz yenilenir risk olmasindansa aklinda kalip durmasindansa ben olsam yakardm ama tekrar soyluyorum 'EMİNSEN'