Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bayram öncesi aylar sonra siğil :(

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bayram öncesi aylar sonra siğil :(

Merhaba arkadaşlar anal bölgemde ve penis bölgemdeki siğilleri yaktırmıştım. yaklaşık 50 gündür kefir ahcc ve yeşil çay kullanıyordum ne güzel çıkmıyordu ama bugün aynaya baktığımda 1 adet siğil gördüm ve verrutol sürdüm bu sırada yanağımın içinde aft çıktı ve dilimde bir yara gibi bir şey çıktı bağışıklığım düşmüş olduğu için çıkmış olabilir bunlar ama ahcc kullanmama rağmen nasıl oldu anlamadım moralimi bozmak istemiyorum. AHCC kullanmasına rağmen siğil çıkaran oldu mu ? Veya hastalanan

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bayram öncesi aylar sonra siğil :(

Ahcc'nin vucuduna alışma ve etki etme süresi 1buçuk-2 aydır. Önceden de söyledik. İlk etaplarda siğil çıkabilir bence sadece 1 tane çıkması cok iyi. Demek ki viral yük azalıyor. Olaya böyle bakmanı tavsiye ederim. Yoksa ahcc 6 ay kullanım değil 1 günlük kullanımla mucizeler yaratmış olurdu ama öyle bir şey yok tabi.

Ahcc kullanan kişilerde sürecin başında sigil cıkarıyorlar bu arada ama bunun normal oldugunu biliyorlar. Ahcc hapını yuttuğu anda gelişme göstermesini bekleyenler hayal kırıklığı yaşıyor. 4. ayda sigil cıkarıp 6 ay negatif olan kişi oldu bu forumda.

Durum
    Kıdemli Üye

@Arya evet doğru söylüyorsun ama bilirsin işte siğil insanda psikoloji mi bırakıyor her türlü kötü senaryo anında aklımıza geliyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet biliyorum ve anlıyorum seni ama dedigim gibi sabır bu surecte onemli bence canını sıkacagına oh ne guzel sadece 1 sigil cıktı diye sevin. Şimdi çıkan bir siğil bir dahakine cıkmayabilir gibi ihtimaller de var.

Durum
    Kıdemli Üye

@Arya benim en büyük endişem maka içine baktırmadım orda siğil varda ondan mı tekrarlıyor acaba ahcc yi ben siğilim yok diye kullanmaya başladım içerde varsa boşa olmuş gibi olucak

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet hepimizin telaşı bu maalesef. Doktorların gözünden kaçtı mı, yeni bir siğil çıktı mı vs. Bu sebeple hepimiz tedirginiz, ben de ahcc kullanıyorum doktora bende siğil olduğunu ikna edemediğim için boşa kullanıyormuş gibi hissediyorum bir yandan da kullanmazsam artış yaşarım diye korkuyorum ve kullanıyorum. Çelişkide kalmak çok kötü

Durum
    Kıdemli Üye

ben valla anüste çıkan yere verrutol suruyorum bekleyemem öyle tahriş oluyor biraz ama olsun 4 gün çoğalır. Sen nasıl ikna edemiyorsun öyle şey mi olur ya

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Mertt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben valla anüste çıkan yere verrutol suruyorum bekleyemem öyle tahriş oluyor biraz ama olsun 4 gün çoğalır. Sen nasıl ikna edemiyorsun öyle şey mi olur ya
    Baştan savıyorlar biraz