Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv vücuttan atılma süresi

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv vücuttan atılma süresi

Hakan beye gittim bugün 2-3 yılda vücut temizler dedi bu doğru mu bazılarımızın 1 yıl sonra nüks sebebi bu olabilir mi 3 yıl mı beklicez yani ?

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv vücuttan atılma süresi

Arkadaşım yaşim 25 dort yil once penisimin sunnet derisi kisminda cikmisti. Bi sure sonra gecti ve bir daha da hic cikmadi. Hcibir tedavi de uygulamadim. Zaten hpv falan da bilmiyordum. Doktora gittigimde bana egzema demisti. Halbuki sigildiler neyse. Aradan seneler gevti goruyorsun simdi bi kiz arkadasim var. Bende senelerdir hicbir sey cikmadi. Ama gectigimiz aylarda kendisinde cikti. Sigil cikmasa da bulas devam ediyor erkeklerde. Vucuttan tam olarak atilir diyenler var ancak suresi kisiden kisiye degisir. Ben hicbir sey yapmadim iyilesmek icin cunku egzema saniyordum. Goruyorsun ki 4 yil sonra kiz arkadasima bulasti. O da tedavisini oldu sigiller cikinca. Onda da brndeki gibi bir kere cikti. Tedavisini oldu vr bir daha da cikmadi cok sukur 7 8 aydir. Simdi ahcc kullanicam aradim ama stok bitmis bekliyoruz.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yaşim 25 dort yil once penisimin sunnet derisi kisminda cikmisti. Bi sure sonra gecti ve bir daha da hic cikmadi. Hcibir tedavi de uygulamadim. Zaten hpv falan da bilmiyordum. Doktora gittigimde bana egzema demisti. Halbuki sigildiler neyse. Aradan seneler gevti goruyorsun simdi bi kiz arkadasim var. Bende senelerdir hicbir sey cikmadi. Ama gectigimiz aylarda kendisinde cikti. Sigil cikmasa da bulas devam ediyor erkeklerde. Vucuttan tam olarak atilir diyenler var ancak suresi kisiden kisiye degisir. Ben hicbir sey yapmadim iyilesmek icin cunku egzema saniyordum. Goruyorsun ki 4 yil sonra kiz arkadasima bulasti. O da tedavisini oldu sigiller cikinca. Onda da brndeki gibi bir kere cikti. Tedavisini oldu vr bir daha da cikmadi cok sukur 7 8 aydir. Simdi ahcc kullanicam aradim ama stok bitmis bekliyoruz.
    Ay inanamiyorum ya iste bunu duymayi bekliyordum. Benimde erkek arkadasimda sigil yoktu ve bana bulasti. Hep sigil yokken de bulasiyor diye savunuyorm basima geldigi icin ama senden de duyunca daha bi garantilemis olduk.. hatta benm erkek arkadasimin hpv oldugundan haberi bile yoktu o derece demekki o da tasiyiciymis

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim de haberim yoktu kiz arkadasimda cikinca öğrendim ben de hpv olduğumü. Aşkım yoksa sen misin ahahahhaahha )

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahahhshshs bide oyle cikiyomus sok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Benim de hpv kaptığım kişide siğil yoktu arkadaşlar. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz