Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TCA hakkında fikri olan var mı ?

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

TCA hakkında fikri olan var mı ?

Öncelikle herkese merhaba, uzunca bir süredir genital siğil ile uğraşıyorum. Gecen aralık ayında ahcc ye basladım fakat 2 bucuk ay 3 gram olarak düzenli kullanabildim daha sonrasında maddi sebeplerden dolayı dozu azaltarak kullandım okudugum yazılarda 1 grm bile cok etikili olduğuydu. Bunun yanında her gün kefir yeşil çay bol c vitamini betaglukan tükettim fakat umduğum gibi gitmedi 9 aydır bir fiil siğil çıkartıyorum bu sürecte nükslerim azaldı ama hala var... Bakireyim onkolojik bir durum olmayacağı için evet mutluyum ama artık kasıntılardan, sürekli kendime bakmaktan, gizli saklı tuvalette verrutol sürmekten inanın cok yıprandım. Tca isimli kimyasal hakkında bir kac yazı okudum fakat bu uygulamayı nerde yaptırabilirim bilmiyorum. Eğer daha önce yaptıran varsa nerde ve ne kadar olduğunu söyleyebilir mi ? Memnun kaldınız mı ?

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: TCA hakkında fikri olan var mı ?

Ciddi misiniz ya hem ahcc kullanmanız hem de kefir yeşil çay nasıl azaltmadı kesinlikle verrutolden olmuştur verrutol lokal deri bağışıklığını çok düşürüyor bende de öyleydi verrutolden sonra çok azıtmıştı siğillerim İnanın benim o kadar çoktu ki 5-6 kez lazerle yaktırdım ahcc de 2 ay sonra siğil çıkmadı 3 tipe sahib olmama rağmen 2 gram ahcc kullanıyorum 7 aydır bende bakireyim önerim verrutolü bırakın ve lazer ile yaktırın siğillerinizi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc'nin ''negatif yapabilmesi için'' deneylerde 3 gram kullanıldı. Bilginiz olsun sadece

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Suan verrutol harici yapacak bisey yokki hastaneye gidemiyoruz

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

verrutol yapmaz sanmıyorum bende kullanıyorum kaç aydır çıkmıyor. Ahcc ile de 2.5 ay oldu 1 aydan sonra 1 kere çıktı daha da çıkmadı

Durum
    Tecrübeli Üye

Koterizasyona gittiğimde doktor boyama yapmadıgı icin geriye kalan cok siğilim vardı. Ardından iyi bir cildiyeci buldum şüpheli gördüğüm heryere kriyo sıkıyordu sağolsun ama suan evdeyiz verrutolden baska tercihim yok.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mertt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verrutol yapmaz sanmıyorum bende kullanıyorum kaç aydır çıkmıyor. Ahcc ile de 2.5 ay oldu 1 aydan sonra 1 kere çıktı daha da çıkmadı
    Ne kadar şanslısın cidden

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi misiniz ya hem ahcc kullanmanız hem de kefir yeşil çay nasıl azaltmadı kesinlikle verrutolden olmuştur verrutol lokal deri bağışıklığını çok düşürüyor bende de öyleydi verrutolden sonra çok azıtmıştı siğillerim İnanın benim o kadar çoktu ki 5-6 kez lazerle yaktırdım ahcc de 2 ay sonra siğil çıkmadı 3 tipe sahib olmama rağmen 2 gram ahcc kullanıyorum 7 aydır bende bakireyim önerim verrutolü bırakın ve lazer ile yaktırın siğillerinizi
    Bakireyim demişsiniz tiplerini nasıl öğrendiniz acaba, ben yaptıramadım maalesef ama tip6 olduğunu düşünüyorum. Bu kadar uğraştırdığına göre

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc'nin ''negatif yapabilmesi için'' deneylerde 3 gram kullanıldı. Bilginiz olsun sadece
    Bir de 2.5 ay az bir süre degil mi

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol neden deri bagisikligini dusursun? Doktorlar bunu tedavi amacli ilac olarak yaziyor zararlı bir sey olsa neden tedavide kullanilsin ?? Ayrica verrutolle iyilesmis bir cok hastamiz var bunlarin en basinda ben geliyorum. Yanlis kullanimda belki hasar veriyordur ama dogru kullanan kisi kesinlikle faydasini gorur verrutolun zarari olmaz. Sen kalkip krem gibi butun derine surersen tabiki zarar gorursun ornek veriyorum. Doktorlarin onerdigi sekilde duzgun kullanilmali ve kesinlikle bu hastalikte en etkili yontemlerden biri verrutol. Aldaradan falan cok iyi cok etkili yanlis bilgilendirme yapmayalm bence