Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kurtulamıyorum bıktım artık

Durum
    staythenight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Exclamation kurtulamıyorum bıktım artık

merhaba arkadaşlar siğillerden kurtulamıyorum ilk seferde mart ayında uyutularak koterizasyon oldum siğilleri yaktırdım bir ay sonra başka bir tedavi için doktoruma gittiğimde tekrar çıkmaya başladıklarını söyledi ve yaktı. düzensiz bir hayatım vardı bütün alışkanlıklarımı bıraktım tamamen sağlıklı yaşamaya başladım ahcc de kullanıyorum ama iki hafta önce tekrar çıktıklarını fark ettim doktor uyutamicağini söyledi il33 diye bir ilaç verdi ama siğiller genital bölgemde çok kötü yerlerde dün ilacı ilk kez kullandım ve bir daha asla kullanmicam inanılmaz derecede canımı yaktı. artık delirmek üzereyim napicam bilmiyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: kurtulamıyorum bıktım artık

kriyoterapi yaptırmanı tavsiye ederim. daha basit ve bu kadar can yakıcı bir sey değildir.

Durum
    troya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı staythenight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar siğillerden kurtulamıyorum ilk seferde mart ayında uyutularak koterizasyon oldum siğilleri yaktırdım bir ay sonra başka bir tedavi için doktoruma gittiğimde tekrar çıkmaya başladıklarını söyledi ve yaktı. düzensiz bir hayatım vardı bütün alışkanlıklarımı bıraktım tamamen sağlıklı yaşamaya başladım ahcc de kullanıyorum ama iki hafta önce tekrar çıktıklarını fark ettim doktor uyutamicağini söyledi il33 diye bir ilaç verdi ama siğiller genital bölgemde çok kötü yerlerde dün ilacı ilk kez kullandım ve bir daha asla kullanmicam inanılmaz derecede canımı yaktı. artık delirmek üzereyim napicam bilmiyorum
    daha çok erken ama iyileşme belirtilerini görmen için. Gerek bu forumdan gerek başka sitelerden edinmiş olduğum bilgilere göre AHCC'yi düzenli olarak en az 5-6 ay kullanmak gerekiyor ve bu sürede bağışıklık sistemini destekleyici yan ürünler kullanman gerekiyor ( yeşil çay, kefir, ekinezya çayı , beta glukan gibi ). Forumu incelersen bu konuda oldukça geniş bilgiye ulaşabilirsin. Umutsuzluğa kapılman için çok erken. Daha 2 ay olmamış ki yola çıktığın.

Durum
    Yeni Üye

biliyorum cok uzun süre ugrasanlar olmus sanirim bende sigillerle beraber rahim yarasi gibi bir iki problemin de eszamanli cikmasi ve tedavi surecini tek basima gecirmem arti bir de sigillerin yerleri psikolojik olarak zayiflatti

Durum
    Yeni Üye

kriyoterapinin uzun sürücegini söylediler son gittigim doktor bir ilaç hazırlattı iki üç seans gel ben uygulayacagim dedi bir de onu deneyecegim. kriyoterapi tekrarlama riskini azaltır mı

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kriyo uzun sürüyor evet tekrarlayabiliyor çünkü kökleri her zaman kopmuyor. senin dediğin Nasil bir ilaç ?

Durum
    Yeni Üye

podofilin diye bir ilaç sanırım asit bazlı doktor uyguluyor ikinci uygulamadan sonra çok fazla yanık oluştu ara verdi yürüyemedim ve oturamadım ama şu an yaralar yavaş yavaş iyileşiyor siğillerin çoğu düştü

Durum
    İrem11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Canim podofolin bende kullandım gerçekten ertesi gün yaralar oluştu ama iyileşiyor tabi hepsi Ahcc yi düzenli kullan senin geçtiğin evrelerden geçtim sigil, rahim ağzı yarasi ve bunlara mantar eklendi ama ahcc de 6. Ayim şuan iyi hissediyorum ve 8 9 ay doluncaya kadar devam edeceğim moral bozmak yok atlatacağız

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı staythenight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    podofilin diye bir ilaç sanırım asit bazlı doktor uyguluyor ikinci uygulamadan sonra çok fazla yanık oluştu ara verdi yürüyemedim ve oturamadım ama şu an yaralar yavaş yavaş iyileşiyor siğillerin çoğu düştü
    Merhaba. Reddit HPV ingilizce sayfasinda etken madde olarak Podofillin kullanmayin, Podophyllotoxin kullanin diye cok net ifadeler var. Bilimsel calisma sonuclari ile ilgili paylasimlara da bakmistim.
    Podofilini doktor yapiyor, Podofillotoxin ise solusyon ya da crem olarak veriliyor, hasta kendisi evde uyguluyor. Ben uyguluyorum ve kesinlikle ise yariyor. 3 gun 12 saatte bir suruyorsunuz, sonra 4 gun dokunmuyorsunuz. Kullanimi da kolay. Isterseniz sorusturun belki alip deneyebilirsiniz. Ayrica ufak bir tup krem aylarca isinizi gorebilir. Tabi sigillerin yerleri zorsa kremi kendinizin uygulamasi da zor olabilir.
    Podofilin'in basari orani yuzde 50-60larda, podofillotoxin'in basari orani yuzde 65-72 civari.
    Podofilin'in le kaybolan sigillerin tekrar cikma ihtimali de podofillotoxin'den daha yuksek.
    1970-80'lerden itibaren podofilin'in kullanimi sorgulanmaya baslanmis.

Bu Konu için Etiketler