Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Epilasyon için hangi yöntemi kullanıyorsunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Epilasyon için hangi yöntemi kullanıyorsunuz?

Malum jilet yasak. Can damarlarımızdan biri kopmuş durumda ''nasıl yani şimdi ben uzun bır sure jılet kullanamayacak mıyım?'' hissi acı veriyor Neyse ben o aşamayı atlattım.

Tüy dökücü kremin en mantıklı sonucu verdiğine kanaat getirdim, aşırı bekletmeden o da iş görüyor kısa sürede. Siz hangi epilasyon türünü kullanıyorsunuz?

Durum
    Imtheworst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Epilasyon için hangi yöntemi kullanıyorsunuz?

Ben birkaç ay önce gaza gelip sir ağda ile almıştım çat çat. Ardından feci yayıldı. O gün bugün tüy dökücü kremle devam ediyorum. Bir daha ağdaya tövbe 🤐

Durum
    Admin

Alıntı Imtheworst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben birkaç ay önce gaza gelip sir ağda ile almıştım çat çat. Ardından feci yayıldı. O gün bugün tüy dökücü kremle devam ediyorum. Bir daha ağdaya tövbe 🤐
    Hahahaha yaa gördün mü Valla tüy dökücü candır ya. Ama tüy dökücünün kötü bir özelliği var, istediğin her an alamıyorsun, bir miktar alınacak kıvama gelmesi lazım.. en azından 2 hafta geçmeli. Biraz can sıkıcı, ama zaten doktorlar hpv'lilerin çok sık epilasyon yapmasını önermiyor. Ayda 1, maksimum 2..

Durum
    Taniquetil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Lazer epilasyon olabilir mi? Kil kokune direk etki ettigi icin belki sigillere zarar vermez?

Durum
    Admin

Alıntı Taniquetil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lazer epilasyon olabilir mi? Kil kokune direk etki ettigi icin belki sigillere zarar vermez?
    Valla canım bilemiyorum sigil varken lazer yaptırmak bana mantıklı gelmıyor belkı sıgılın cıkmadıgı bır donem yaptırılırsa mantıklı olur bence

Durum
    ployd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

hali hazırda siğiliniz varken epilasyonu nasıl hallediyorsunuz? ben jilet kullandığımda mantarım yayılmıştı daha da kullanmadım. makasla kısaltıyorum şimdilik ama siğil olduğunda da tüydökücü kullanan arkadaslar yazabilir mi? daha once kullandım ama sigil varken hic kullanmadım yayılma vs yaptı mı bilgilendirebilir misiniz? ağda yayıyor deniyor peki eldiven kullanınca da aynı etki oluyor mu? simdiden tesekkurler

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ağdanın kanatma ihtimali olduğu için ben kullanmadım, 3 kere tüy dökücü yaptım kriyo öncesi ancak şahsen yaydığını düşünüyorum tüy dökücünün. çıkmayan yerlerimde de küçük 1-2 tane çıktı. ancak yapacak bir şey yok, tüy varken siğiller görünmüyor dolayısıyla kriyo tamamen yapılamıyor. mecbur tüy dökücüye devam edeceğim siğiller bitene kadar. bitince ağdaya dönerim.

lazer epilasyon yapan var mı peki? bölgenin direncini düşürme ihtimali var mı acaba?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı ployd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hali hazırda siğiliniz varken epilasyonu nasıl hallediyorsunuz? ben jilet kullandığımda mantarım yayılmıştı daha da kullanmadım. makasla kısaltıyorum şimdilik ama siğil olduğunda da tüydökücü kullanan arkadaslar yazabilir mi? daha once kullandım ama sigil varken hic kullanmadım yayılma vs yaptı mı bilgilendirebilir misiniz? ağda yayıyor deniyor peki eldiven kullanınca da aynı etki oluyor mu? simdiden tesekkurler
    Eldiven en mantıklısı bana göre kolayda ,,keşke hiç kuaföre agdaya gitmeseydim diyorum ,,ne cesaretle gitmişsem nası bi gamsızsam artık ahshdjfkjl ..suan o cesaret yok yani bidaha adım atmam oraya

Durum
    Admin

Ben hep tuy dokucu krem kullandım.

sigil varsa bile, o bölgede cok tutmadım tuy dokucuyu, yani cok zedelemiş olmadan oradaki tuyu de aldım dıyebılırım.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hep tuy dokucu krem kullandım.

sigil varsa bile, o bölgede cok tutmadım tuy dokucuyu, yani cok zedelemiş olmadan oradaki tuyu de aldım dıyebılırım.
    Uzun zaman sora bır senedır fln makıneyle almayı denedim ,makine pişmanlıktır...........cok acılı ve kanlı gectı

Bu Konu için Etiketler