Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedavide nasıl bir yol izlenmeli

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tedavide nasıl bir yol izlenmeli

Evet bunu öğrenebilirsiniz

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

3 tipe sahibim doktor bana 2 gr önerdi

Durum
    leylasny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

çok teşekkür ederim. time health için stok takibindeyim. görünen o ki en uygun fiyatı ahcc olarak orası sağlıyor. haziran 2. haftayı bekliyorum heyecanla stoklar ne sıklıkla güncelleniyor acaba, özellikle covid sürecinde mağdur olmamamız açısından kaç kutu alarak başlamalıyız bilemedim. 2 ay için 3 kutu alacağım ilk etapta. umarım 2 ay sonrası tekrar satın alabilirim.

Durum
    Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. şubat 2020'de teşhis edilen hpv 39 tip için oluşan çok sayıda siğili koterizasyon işlemi ile yaktırdım. bu genel anestezi altında yapılan bir işlem ve siğiller oluştukça yaptırmak hem sağlık açısından çok doğru değil hem de beni zorlayabilir. bu sebeple anti hpv diye bir kremden bahsediliyor, aranızda gören bilen kullanan var mı? sözlük'te de bundan bahsedilmişti ve ev tipi bir siğil tedavisi olarak işe yaradığını söyleyenler olmuş. bir daha hastanede genel anestezi almak istemediğim için oluşabilecek siğillere karşı önlem almak istiyorum bu yolla. bilgisi olan varsa yanıtlarınızı beklerim. sevgiler herkese.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

leyla, kriyoterapi yaptırabilirsin anestezi yapılmıyor çok acımıyor hafif bir sinek ısırıgı gibi sadece basit bir sey yani.

Durum
    Yeni Üye

doktor direkt bana koterizasyon dediği için diğer yöntemleri de bilmediğimden ne dediyse anında kabul ettim. bundan sonra gerekecekse kriyoterapi yaptıracağım dediğiniz gibi. çok teşekkür ederim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı mavişşş55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gerçekten öyle oldu . Kimseyle bi yakınligim temasım olmadı . Fakat doktor havuzdan bile bulaş olacağını söyledi .
    Cok kötü olmus ama ben doktora gittigimde direk evli misin bekar mı diye sormustu ve asırı sinir olmustum sanki bekarlarda olmazmıs gibi .ama cinsel ilişki yasamadan olması sasırttı agda vs belki bi ihtimal bulaş olabilir agdaya gidiyorduysan

Durum
    mavişşş55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kalabalık bi ortamda kalıyordum kyk yurdunda. Bunun bana nasıl geldiği hakkında en ufacık fikrim yok . Fakat cinsel birliktelik ile bulasmadigına %100 eminim. Çünkü birlikteliğim veya yakinlasmam temasım olmadı.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kalabalık bi ortamda kalıyordum kyk yurdunda. Bunun bana nasıl geldiği hakkında en ufacık fikrim yok . Fakat cinsel birliktelik ile bulasmadigına %100 eminim. Çünkü birlikteliğim veya yakinlasmam temasım olmadı.
    Yok artik yaa cok sasirdim ihtimaller var deniyordu ama dusuklugu sebebiyle biz inanmiyorduk demekki gercekten oluyormus.. ama tuvaletten falan olacagini sanmam ben iki kisinin arka arkaya girip ikisininde klozetin oturma yerine ciddi anlamda surtunmesi lazim bu da cok sacma ve kizlarda zorlasak bile yapilamayacak bisey acaba baska birinin havlusunu veya kulotlucorabini yada dus lifini kullanmis olabilir misin aklima bunlar geliyor temas olarak? Ya da belki havuz doktorun dedigi gibi
    Ozellikle havuza gittigimizde havuz havlulari karisabiliyor bazen

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Arkadaslarının kullandıgı bişeyleri kullandıysan belki de olabilir bilemiyorum