Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedavide nasıl bir yol izlenmeli

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tedavide nasıl bir yol izlenmeli

Alıntı mavişşş55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahime ilerlemiyor bende doktora sormuştum bana sanmıyorum yüksek riskliler rahim ağzını tutuyor dedi. Yüksek riskli olsa bile dış kısımda kanserlesmiyor dedi
    Rahim agzinda olusmasa bile diger bolgelerde kanserlesme olabilir diye biliyorum

Durum
    mavişşş55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Belkide öyledir

Durum
    Kıdemli Üye

Ahcc kullanicaz aradim suan stok sikkntisi yasadiklarini soylediler 1 ay sonra falan geri donus yapacaklarmis yaptiklari zaman alicaz. Gercekten ise yaradigini umuyorum. Kafaniza fazla takmamaya calisin insallah her sey guzel olacak

Durum
    Tecrübeli Üye

Bende aynıym. Cinsel aktif değilim nasıl buldu beni bilmiyorum. Ahcc aldım 4 aylık var elimde henüz kullanmaya baslamadm. inşallah 🙏

Durum
    Kıdemli Üye

Hic cinsel iliskin olmadan mi hulasti sana ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet gerçekten öyle oldu . Kimseyle bi yakınligim temasım olmadı . Fakat doktor havuzdan bile bulaş olacağını söyledi .

Durum
    Kıdemli Üye

Bende aynıym. Cinsel aktif değilim nasıl buldu beni bilmiyorum. Ahcc aldım 4 aylık var elimde henüz kullanmaya baslamadm. inşallah 🙏
    Evet gerçekten öyle oldu . Kimseyle bi yakınligim temasım olmadı . Fakat doktor havuzdan bile bulaş olacağını söyledi .
    Hangi tipi kapmissin peki test yaptirdin mi ? Bi de hic cinsel iliskin olmadiysa bakiresindir test yapilabildi mi bakireyken ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Hayır hangi tipp var bilmiyorum. Evet bakireym

Durum
    leylasny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arkadaşlar merhabalar, 29 yaşındayım. Şubat 2020'den beri hpv 39 tip teşhisiyle baş etmeye çalışıyorum. birkaç ay önceki smearim temiz olmasına ve içeride hiçbir kötü huylu hücresel değişime raslanmamasına rağmen 2 aydır deflagyn aplikatörle evde tedavi görüyorum. ahcc takviyesine de başlayacağım ama maliyet açısından deflagynden daha da zorlayacak gibi duruyor. günlük 3 gr'ı bulmak için 500mglık haplı kutulardan çok fazla tüketmek gerekecek. maliyet de bu oranda artıyor. 3gr zorunlu mudur etki için? benim genotiplendirme testimde sadece 39 çıkmasına rağmen ben hpv'yi siğillerle keşfettim. bu başka bir hpv tipini de taşıdığımı mı gösterir? nadir de olsa bu yüksek riskli tipler de siğile sebep olabiliyormuş. buna ek olarak ahcc'ye alternatif olarak solgar'ın Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extract'ini denemeyi de düşünüyorum. en azından time health ahcc'ye destek olarak, alamadığım zamanlarda onunla desteklemek doğru olur mu? etkileriyle ilgili detaylı bilgi bulamadım. beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı leylasny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar, 29 yaşındayım. Şubat 2020'den beri hpv 39 tip teşhisiyle baş etmeye çalışıyorum. birkaç ay önceki smearim temiz olmasına ve içeride hiçbir kötü huylu hücresel değişime raslanmamasına rağmen 2 aydır deflagyn aplikatörle evde tedavi görüyorum. ahcc takviyesine de başlayacağım ama maliyet açısından deflagynden daha da zorlayacak gibi duruyor. günlük 3 gr'ı bulmak için 500mglık haplı kutulardan çok fazla tüketmek gerekecek. maliyet de bu oranda artıyor. 3gr zorunlu mudur etki için? benim genotiplendirme testimde sadece 39 çıkmasına rağmen ben hpv'yi siğillerle keşfettim. bu başka bir hpv tipini de taşıdığımı mı gösterir? nadir de olsa bu yüksek riskli tipler de siğile sebep olabiliyormuş. buna ek olarak ahcc'ye alternatif olarak solgar'ın Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extract'ini denemeyi de düşünüyorum. en azından time health ahcc'ye destek olarak, alamadığım zamanlarda onunla desteklemek doğru olur mu? etkileriyle ilgili detaylı bilgi bulamadım. beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Leyla selamlar, 3gram deneylerde kullanılan, hepimizin kullandıgı ve negatif yapan kullanım miktarı. Yani gunde 3gram zorunlu mu dersen, eğer ahcc'nin negatif yaptıgına dair deneylerde de 3gram kullanıldıgını bilirsen aslında biraz zorunlu oluyor ama bazı doktorlar hastalarına 2 gramla baslatıyorlar oyle devam ettiriyorlar, burada öyle yapan uyelerimiz vardı. Negatif olma süreci daha uzayabilir ama bu da bir yol.
    Tavsiyem tek bir ahcc markası ile yola devam etmen, yani ne kullanırsan kullan mecburi durumlar haricinde başladıgın ahcc ile devam etmek, eğer yapabiliyorsan tabi yani maddi durumdan bahsetmişsin o yuzden bir şey diyemiyorum canım.