Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kinoko platinum ve gold

Durum
    tanju740 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc kinoko platinum ve gold

merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun diliyorum öncelikle elimde benimde sürekli kullandığım amerikadan getirdiğim ahcc ilaçları var fazla elimde eğer almak isteyen olursa istanbulda elden verebilirim not ben bu işin ticareti filanda yapmıyorum sadece fazla kaldı elimde 3 tane

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc kinoko platinum ve gold

Tanju burası satış yapabileceğin bir yer değil. Foruma zaten dün üye olmuşsun.
    Ben normalde olası talihsizlik yaşanabilecek bir senaryoda ''hpvliyiz'' sitesinden alınması konusunda kendi site imajımı zedelememek için ve üyelerin de saglıklarını korumak icin izin vermiyorum. Sadece time health alan kişilerin nereden aldıkları belliyse o zaman guvenilir oldugu icin izin veriyorum buradaki arkadaşların birbirlerine vermesine.
    Ama bu dönemde bazı arkadaslar ahcc sıkıntısı cekiyor, o sebeple bir şey demiyorum belki faydası olur insanlara. Ancak dediğim gibi seni tanımam etmem, alan üyelerimin de zarar görmesini hiç istemem kendi saglıgım kadar önemsiyorum cunku. Karar onların ahcc acısından zor bir dönem zaten. Normaldeki fikrimi anlaman için açıklamada bulunmak istedim

Durum
    tanju740 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben satış yapmıyorum ki insanlara yardım etmek istiyorum ben bunun sayesinde iyileştim elimde 3 şişe kaldı sadece faydalı olmak istedim ben bu illeti çok daha iyi biliyorum birde önce bir araştırın ahcc yi çok iyi ve amerikada satılanlarına bakın ben kafama göre almadım bunu oradan eczaneden aldım ama önce en iyi ahcc hangisidir onu önce bilmenizi tavsiye ederim gelelim ticaret işini hiç anlamam sadece elimde 3 şişe kaldığı için yardım etmek istedim zaten aldığım fiyatada vericem belki birilerine faydalı olur

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ne diyorsun tanju?

Ahcc'yi araştırın diyor

Canım benim bak, ben sana açıklama yaptım normalde bu konuya bakış açımı ilettim ve izin verdim gördüğün gibi. Sen henuz hpv olmamışken ben ahcc kullandım bilgin olsun, türkiye'de buna vesile olan kişilerden biriyim o yuzden bence sen nerede olduğunun farkına var, buradaki en az bilgisi olan üye bile birçok konuda bilgi sahibidir.

Sen bu foruma gelmeden önce biz bunları çoktan geçtik. Her üye en iyi ahcc'lerin hangileri olduğunu biliyor.

Başta kinoko ve time health. Sana insaniyet namına bu konulardaki görüşümü açıklayıp dikkat ettiysen ''izin verdim'', sen kimsin nesin bilemem, tanımıyorum. Alelade foruma gelip hey bende ahcc var diyip bide üstüne ahcc nedir dersi veriyorsun.

Kime? Hpv forumunu açmış, ahcc'yi ilk kullananlardan biri olan ve internette, blogumda, forumda hpv hakkında burada sayısız yazısı olan kişiye...

Komik.