Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göbeğin tam altında siğil olur mu ?

Durum
    Emara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Göbeğin tam altında siğil olur mu ?

Arkadaşlar selam erkeğim bayadır siğil çıkarmıyordum bugün banyo yaparken göbeğimin tam altında hani alt karnımız şişman olunca aşağı düşerde görünmez ya tam orda siyah et beni gibi bir şey ama sağa sola oynatamıyorum elime hafif geliyor orda siğil oluşabilir mi ? Size resmini de atıcam şimdi yükleyebilirsem lütfen bilenler yorum yaparsa sevinirim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Göbeğin tam altında siğil olur mu ?

Arkadaslar neden sacma sapan baslıklar acıyosunuz

Durum
    Emara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@hepeve ne ilgisi var gayet normal bir sürü siğil gibi bir şeyim var emin olamadım ondan soruyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bize resmini atmaya gerek yok aslında doktor değiliz cunku biz.
    Ama cevap vereyim; göbekte hpv sigili olmaz. Normal sigil varsa o olabilir. hpv sigili genital bölgeye hastır vucudun baska bolgesınde cıkan sigille esdeger degildir.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize resmini atmaya gerek yok aslında doktor değiliz cunku biz.
    Ama cevap vereyim; göbekte hpv sigili olmaz. Normal sigil varsa o olabilir. hpv sigili genital bölgeye hastır vucudun baska bolgesınde cıkan sigille esdeger degildir.
    Arya bi arkadas baslık acmış baslığı silinmiş toz ahcc ile ilgili bilgin var mı time healt ahcc de stok yok

Durum
    Admin

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya bi arkadas baslık acmış baslığı silinmiş toz ahcc ile ilgili bilgin var mı time healt ahcc de stok yok
    Başlık neydi ki silinmiş? Bana 1 üye geçenlerde bi arkadaşı okuyacak kendisi oldugunu anlayacak diye baslıgımı silebilir misin demişti ben de 1 tane baslık sildim ama simdi hatırlamıyorum neydi.
    Toz ahcc hakkında bilgim yok ama tüketilmesi ve suda cozunmesi cok zor diye biliyorum burada kullananlar olmustu cözünmüyor falan diyorlardı. Toz ahcc tavsıye etmem bu arada alacaksanız kapsül hap seklinde almanızı öneririm ama karar yine siizn tabii ki.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık neydi ki silinmiş? Bana 1 üye geçenlerde bi arkadaşı okuyacak kendisi oldugunu anlayacak diye baslıgımı silebilir misin demişti ben de 1 tane baslık sildim ama simdi hatırlamıyorum neydi.
    Toz ahcc hakkında bilgim yok ama tüketilmesi ve suda cozunmesi cok zor diye biliyorum burada kullananlar olmustu cözünmüyor falan diyorlardı. Toz ahcc tavsıye etmem bu arada alacaksanız kapsül hap seklinde almanızı öneririm ama karar yine siizn tabii ki.
    Time healt stok yok ali ekspreste uygun fıyata almayı düşünüyorum dıger firmaların ahcc leru cok pahallı

Durum
    Admin

mert, aliexpress'e dikkat et bu tip şeylerin dalaveresi çok olan bir yer sadece uyarmak istedim. Evet biliyorum pahalı maalesef seni de anlıyorum. En en kötü ihtimal; günde 2 tane imutor almayı denersin hiçbir yolun olmazsa diye söylemek istedim.

Durum
    Burcudur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba gobekte sigil olur hpv degil Molloscum contegiozumdur cinsel yolla ve havluyla yuzme havuzuyla vs gecer. Dermatolojiye gidip kriyoyaptirmanizi oneririm