Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dilde siğil

Durum
    halit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Exclamation dilde siğil

iyi günler arkadaşlar ben 2 sene önce genital bölgede çıkan kahverengi bir et için doktora gittim bir şey yok dedi ama geçmedi daha sonra gittiğim doktor yaktı oda siğil değil dedi fakat yayıldı yani küçük küçük pütürler halimde ve sanıyorum ki ben bunu bilmediğim için ağzımada taşıdım senelerdir blogunuzu takip ediyorum ama senelerdir bir depresyon halindeydim gerçi şuanda öyleyim ne yapacağımı bilmiyorum ağzımdada var sigara bağımlısı biriyim stresten dolayı ne yapacağımı bilmiyorum ağzımdakileri siğil olduğuna eminim internetteki gibi yuvarlak ve büyük değil ama dil üzerinde diğer papillalardan uzun ve biraz daha büyk dilimde çok sayıda var bazen sigaradan dolayı keratinize form diyorum ama papillalar dökülür dil kendini yeniler bunlar sabit duruyor

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: dilde siğil

Bende dilimde siğil var sanıyorum bugun doktora gittim polipmiş doktora gitmeden teshıs koyma kendıne

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı halit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar ben 2 sene önce genital bölgede çıkan kahverengi bir et için doktora gittim bir şey yok dedi ama geçmedi daha sonra gittiğim doktor yaktı oda siğil değil dedi fakat yayıldı yani küçük küçük pütürler halimde ve sanıyorum ki ben bunu bilmediğim için ağzımada taşıdım senelerdir blogunuzu takip ediyorum ama senelerdir bir depresyon halindeydim gerçi şuanda öyleyim ne yapacağımı bilmiyorum ağzımdada var sigara bağımlısı biriyim stresten dolayı ne yapacağımı bilmiyorum ağzımdakileri siğil olduğuna eminim internetteki gibi yuvarlak ve büyük değil ama dil üzerinde diğer papillalardan uzun ve biraz daha büyk dilimde çok sayıda var bazen sigaradan dolayı keratinize form diyorum ama papillalar dökülür dil kendini yeniler bunlar sabit duruyor
    Maalesef benim de var. Dilimin arkasında ve oldukça geniş ve kabarık papilladan çok daha farklı bir yapıda Corona yüzünden gidemiyorum da doktora ne olacak bilmiyorum

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dilde fibrom olabilir zararsızdırlar, bi bakın fibrom olabilir derim

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilde fibrom olabilir zararsızdırlar, bi bakın fibrom olabilir derim
    Yok benimkiler baya siğil.. başka bir şey olmasını dilerdim ama büyüdüler yassı şekilde ve sonradan çıktılar dilimde

Durum
    efe
    efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

öncelikle geçmiş olsun. Tam olarak nerede ve ne şekilde dilde birçok tat tomurcuğu ve değişik türlerde papillalar bulunur dilin arkasında v şeklinde sıralanmış de papillalar bulunur bunlar diğerlerine göre hacmen daha büyüktürler.