Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesi deneyenler ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Elma sirkesi deneyenler ?

Evet arkadaşlar aramızda elma sirkesi ile siğillerinden kurtulan var mı? Varsa ne kadar süre ne şekilde yaparak sonuç aldılar?

Durum
    policegrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Elma sirkesi deneyenler ?

Ben sonuç aldım 3 5 gün içerisinde yok oldular bi arkadaşımda da olmuştu ona da önermiştim bu yolu ondada aynı geçmiş.

Durum
    Admin

Alıntı policegrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sonuç aldım 3 5 gün içerisinde yok oldular bi arkadaşımda da olmuştu ona da önermiştim bu yolu ondada aynı geçmiş.
    @policegrs, Nasıl kullandın peki? Akşam-sabah olarak mı? Anlatabilir misin?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @policegrs, Nasıl kullandın peki? Akşam-sabah olarak mı? Anlatabilir misin?
    3,5 günder nasıl geciyor kafayı yiycem yakında

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3,5 günder nasıl geciyor kafayı yiycem yakında
    Aynen bi 1 hafta filan sürmez mi ya 8 saat tutsa bile? Neyse dur gelsin de anlatsın bekliyoruz hahahaha deneyeceğim ocaktan sonra.

Durum
    gnaruma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Günde 2 kere ufak bir pamuk parçasını sirkeye batırıp, siğilin üstüne bantlayarak denedim. Yaklaşık 3-4 günde siğili karartıp, 10 güne kadar düşürmüş oluyor. 2 ufak siğilde de aynı şekilde oldu. Fakat siğil etrafındaki sağlıklı deriyi de oldukça tahriş ettiği için bana kriyoterapi yaptırmak daha mantıklı geliyor.

Durum
    Admin

Alıntı gnaruma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2 kere ufak bir pamuk parçasını sirkeye batırıp, siğilin üstüne bantlayarak denedim. Yaklaşık 3-4 günde siğili karartıp, 10 güne kadar düşürmüş oluyor. 2 ufak siğilde de aynı şekilde oldu. Fakat siğil etrafındaki sağlıklı deriyi de oldukça tahriş ettiği için bana kriyoterapi yaptırmak daha mantıklı geliyor.
    Ya zaten kriyoterapi en mantıklısı ama artık kriyoterapidir koterdir bu tip şeylere özellikle de 3-4 tane siğil için para bayılmak can sıkıcı olmaya baslıyor. Ben de deneyeceğim kesin ya. Bide şunu merak ediyorum sen bepathen ya da fito tarzı bir kremle tahriş olan deriye müdahale ettin mi? genelde hem elma sirkesi hem de bepanthen filan sürüyorlar.

Durum
    policegrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bilinen klasik yöntemlerle elma sirkesini pamuğa pamuğuda siğillerin olduğu yere sürdükten sonra üzerini bantladım yalnız bu siğillerle beraber bir tanede bildiğiniz et beni çıkmıştı o kaldı o nasıl geçer bilmiyorum. Şimdi benim anladığım sizinkiler geçmiyor mu? Siğiller geçeli üzerinden epey bi zaman geçtiği için en az 2 yıl falan tahriş gibi şeyler olduğunu da hatırlamıyorum herhangi bir krem kullanmamıştım. Yinede bu konu için bilgi sahibi olmak istiyorum. İlk çıktığında ürolojiye gitmiştim birkaç krem vs. vermişti onları birkaç gün sürmüştüm baktım pek etki etmiyor internetten araştırdıktan sonra elma sirkesini denedim hızlı bir şekilde geçirmişti sonrada pek üstüne düşmedim. Test yaptırmak falan gerekiyor mu ne diyorsunuz?

Durum
    gnaruma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya zaten kriyoterapi en mantıklısı ama artık kriyoterapidir koterdir bu tip şeylere özellikle de 3-4 tane siğil için para bayılmak can sıkıcı olmaya baslıyor. Ben de deneyeceğim kesin ya. Bide şunu merak ediyorum sen bepathen ya da fito tarzı bir kremle tahriş olan deriye müdahale ettin mi? genelde hem elma sirkesi hem de bepanthen filan sürüyorlar.
    Yani son 2 yıldır bende çok nadir çıktığı için kriyoterapiye gitmek daha mantıklı dedim ama daha sık karşılaşanlar için alternatif tıp seçeneklerini düşünmek lazım tabi ki. Ben kullanmadım bepanthen vs. herhangi bir krem kendiliğinden iyileşmesini bekledim. Kremler ne kadar hızlandırır iyileşme sürecini bilmiyorum ama aslında o bölgenin enfeksiyon kapmaması için sürülmesi gerekir.

Durum
    Admin

Alıntı policegrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilinen klasik yöntemlerle elma sirkesini pamuğa pamuğuda siğillerin olduğu yere sürdükten sonra üzerini bantladım yalnız bu siğillerle beraber bir tanede bildiğiniz et beni çıkmıştı o kaldı o nasıl geçer bilmiyorum. Şimdi benim anladığım sizinkiler geçmiyor mu? Siğiller geçeli üzerinden epey bi zaman geçtiği için en az 2 yıl falan tahriş gibi şeyler olduğunu da hatırlamıyorum herhangi bir krem kullanmamıştım. Yinede bu konu için bilgi sahibi olmak istiyorum. İlk çıktığında ürolojiye gitmiştim birkaç krem vs. vermişti onları birkaç gün sürmüştüm baktım pek etki etmiyor internetten araştırdıktan sonra elma sirkesini denedim hızlı bir şekilde geçirmişti sonrada pek üstüne düşmedim. Test yaptırmak falan gerekiyor mu ne diyorsunuz?
    Yok bizimkisi geçmiyor gibi bir şey değil, henuz denemedim ben, ocaktaki doktor randevumdan sonra deneyecegım ama 3-5 gün gibi kısa bir sürede geçmesine sasırdım, genelde bi 10 gunu filan buldugu soylenıyordu ama? Evet bence test yaptırmalısın hangı tipe sahip oldugunu ögrensen iyi olur, tamam erkeklerde penis kanseri %2 gibi çok düşük bir ihtimal ancak, sonucta hayatına birileri giriyor ve yüksek bir tipe sahipsen, o kadınlar için üzücü olur...

Bu Konu için Etiketler