Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 77 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesi deneyenler ?

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Elma sirkesi deneyenler ?

Arkadaşlar kucuk bir sivilcemsi birsey gordum sigil oldugunu dusunuyorum beyaz sirke denedim 5 saat durdu. Hic oyle beyazlama falan olmadi. Sizce sigil diye baaka burseybtakarsam nolur 😅

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kucuk bir sivilcemsi birsey gordum sigil oldugunu dusunuyorum beyaz sirke denedim 5 saat durdu. Hic oyle beyazlama falan olmadi. Sizce sigil diye baaka burseybtakarsam nolur ��
    1 kereden olmaz, sirkeli pamugu koyup bantla. oyle gece yat. bunu 2-3 gun tekrarla dusecek eger sigilse

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arya baya karardi şoktayiiiiiiiim. Bundan sonra hem duzenli kontrol edip kucukken yakalamaya calisacagim ve elma sirkesi ile halletmeye calisacagim hem de onerdigin gibi dustan sonra da sirkeyi temizlik icin de kullanacagim. Cok cok cok tesekkur ederim blogunu okumasaydim hayatta denemezdim mucize resmen 🙏 Cebime kalan koter paralarindan bahsetmiyorum bile 😅

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır hiç tavsiye etmem o bolgeye kullanma, oraya koter ya da kriyoterapi yapılmalı.
    İşte aradığım cevap teşekkürler Arya bende bunu merak ediyordum 👏

Durum
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya baya karardi şoktayiiiiiiiim. Bundan sonra hem duzenli kontrol edip kucukken yakalamaya calisacagim ve elma sirkesi ile halletmeye calisacagim hem de onerdigin gibi dustan sonra da sirkeyi temizlik icin de kullanacagim. Cok cok cok tesekkur ederim blogunu okumasaydim hayatta denemezdim mucize resmen 🙏 Cebime kalan koter paralarindan bahsetmiyorum bile 😅
    Ahaha aynen 2 gün denedikten sonra bile düşüyor bazen 3 gün gerekiyor ama. Kararıyor, küçülüyor ve düşüyor çok basit. gece uyumadan önce yap, bantla ve yat uyu

Durum
    Merv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende de vajina dudaklarının birinde bir tane bir de anüs yakınında olmak üzere iki çıkıntı hissettim ve siğil olduklarını düşünüyorum. iki siğil için doktorlara para ödemek istemediğimden elma sirkesi ve pamuk yöntemini yapıyorum Arya'nın tarif ettiği ama 3 gece yapın demiş bu gece 3. olacak ama siğillerde bir değişiklik yok sanki. Bir değişiklik olmazsa elma sirkeli pamuğu bantlama olayına kaç gece daha devam etmemiz gerekiyor?? Bir de gün içinde de pamukları değiştirip bantlamaya devam mı edeceğiz? Ben sadece gece kalacak sanıyordum gece yapıp sabah uyanınca çıkartıyordum yanlış mı yapıyorum??

Durum
    Admin

gün içinde degiştirmene gerek yok uyumadan önce yapacaksın sadece uyandıgında atacaksın ertesi gece tekrar yapacaksın. düşene kadar? biz 2-3 gün sonra sonuç aldık ama seninki 4.günde düşebilir

Bu Konu için Etiketler