Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesi deneyenler ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Elma sirkesi deneyenler ?

Alıntı gnaruma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani son 2 yıldır bende çok nadir çıktığı için kriyoterapiye gitmek daha mantıklı dedim ama daha sık karşılaşanlar için alternatif tıp seçeneklerini düşünmek lazım tabi ki. Ben kullanmadım bepanthen vs. herhangi bir krem kendiliğinden iyileşmesini bekledim. Kremler ne kadar hızlandırır iyileşme sürecini bilmiyorum ama aslında o bölgenin enfeksiyon kapmaması için sürülmesi gerekir.
    Ya evet nadir cıkıyorsa kriyoterapi daha mantıklıdır, pek de maliyeti olmaz zaten.

Durum
    Admin

Evet, bugün itibariyle elma sirkesine basladım

3 farklı yerde sirkeli pamuk ve koli bandı var hahaha. Yapacak arkadaslar icin koli bandını onerıyorum ya da flaster. Neden derseniz, kücük bant ya da yara bandı gibi seyler uyku modunda pamugun cıkmasını saglayabilir bu nedenle işimizi saglama alalım. Benimki sapasaglam

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, bugün itibariyle elma sirkesine basladım

3 farklı yerde sirkeli pamuk ve koli bandı var hahaha. Yapacak arkadaslar icin koli bandını onerıyorum ya da flaster. Neden derseniz, kücük bant ya da yara bandı gibi seyler uyku modunda pamugun cıkmasını saglayabilir bu nedenle işimizi saglama alalım. Benimki sapasaglam
    bende duodermi deniycem arya

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende duodermi deniycem arya
    @Hepeve, Dene canım Duoderm baslıgına yazarsın deneyimlerini, kobay olarak @sfnyc'yi kullanıyorum su an duoder için ?

Durum
    Moderatör

@Hepeve, Dene canım Duoderm baslıgına yazarsın deneyimlerini, kobay olarak @sfnyc'yi kullanıyorum su an duoder için ?
    buseyle konusuyoruz hergün bir siğilden kurtuldugunu sölüyor bana ama o kapatmıyormus üstünü @sfnyc bilginize

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

turnusol kagidi dahil her turlu deneysel maddeleri kullaniyorum @hepeve , 4 sigile duoderm 1 inede elma sirkesi uyguladim. uygulamalarim devam ediyor. sonuclari noter tastikli belgeleyip cuzi miktarlara birakirim sen forum uyesisin bide hemserimsin sana guzel bisiler yaparim.
    ne yapiyorsaniz ne uyguluyorsaniz bence kapatin cunku surdugunuz sey orda kaliyor, gun icinde kapali ve hareketli bir yer oldugu icin (ozellikle erkeklerde) surulen herneyse saga sola gidebiliyor bu da yayilma sansini arttiriyor ben birsey uygulamasam bile artik flasterle kapatiyorum yoksa saga sola dokundukca (malum erkegim dokunma sansi yuksek oluyor) artabiliyor.

Durum
    Admin

Alıntı sfnyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turnusol kagidi dahil her turlu deneysel maddeleri kullaniyorum @hepeve , 4 sigile duoderm 1 inede elma sirkesi uyguladim. uygulamalarim devam ediyor. sonuclari noter tastikli belgeleyip cuzi miktarlara birakirim sen forum uyesisin bide hemserimsin sana guzel bisiler yaparim.
    ne yapiyorsaniz ne uyguluyorsaniz bence kapatin cunku surdugunuz sey orda kaliyor, gun icinde kapali ve hareketli bir yer oldugu icin (ozellikle erkeklerde) surulen herneyse saga sola gidebiliyor bu da yayilma sansini arttiriyor ben birsey uygulamasam bile artik flasterle kapatiyorum yoksa saga sola dokundukca (malum erkegim dokunma sansi yuksek oluyor) artabiliyor.
    Anladık illa dokunacaaksııın Tamam tamam hahaha.

Ben de kapatma taraftarıyım

Durum
    Moderatör

Anladık illa dokunacaaksııın Tamam tamam hahaha.

Ben de kapatma taraftarıyım
    arya bende koli bandını önermiştim ama koli bandı bana yapışmıyor sirkeli pamuk ıslatınca

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arya bende koli bandını önermiştim ama koli bandı bana yapışmıyor sirkeli pamuk ıslatınca
    Ben koli bandını hayvan gibi yapıştırıyorum hahahaha, büyük bir parça kesiyorum makasla, pamukta minicik oluyor. Ama bu sabah uyandıgımda pamuklardan biri cıkmıstı digerleri aynen duruyordu.

Durum
    Moderatör

trabzonluysan bişiler yaparsın @sfync benim siğiller biraz büyükçe ondanda denemek istiyorum bu duadermi

Bu Konu için Etiketler