Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil diyorum değil diyor

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Siğil diyorum değil diyor

Sigil olmadıgı cok açık kıl dönmesi ya

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    85 yine iyiymiş mert 500 vermiştim bir keresinde 3 siğile Sonra para yetiştiremiyorum dediğimde 2. kriyoterapiden para almadı ama muayane ücreti de çok tuzlu ya.... Doktorumu da değiştirememiştim yıllardır gittiğim kişi olduğu için... Alışkanlıklarıma çok bağlıyımdır
    Normalde paranın adını bıle anmazdı forumda beleşe dondurtuyorum dedım 1 gun sonra para aldı benden 😀 bu arasa bosuna dondurma işlemı yapmısım bugun siğillerımı yakan doktorada gıttım işim vardı onunla bana kızda neden dondurma işlemı yaptın siğilin yok dedı oralar yaktıgımdan dolayı enfeksıyon kapmış tarzı bir sey dedı kötü yapmışssun dondurtmakla dedı harbıden siğil degılmiş cıldıye doktoruda siğile benzemıyor dedı ama ıcın rahat etsın dedı o sekılde dondurdu şimdi ise dondurdugu yer düşmedi hafif şişti su damlaması gibi

Durum
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde paranın adını bıle anmazdı forumda beleşe dondurtuyorum dedım 1 gun sonra para aldı benden 😀 bu arasa bosuna dondurma işlemı yapmısım bugun siğillerımı yakan doktorada gıttım işim vardı onunla bana kızda neden dondurma işlemı yaptın siğilin yok dedı oralar yaktıgımdan dolayı enfeksıyon kapmış tarzı bir sey dedı kötü yapmışssun dondurtmakla dedı harbıden siğil degılmiş cıldıye doktoruda siğile benzemıyor dedı ama ıcın rahat etsın dedı o sekılde dondurdu şimdi ise dondurdugu yer düşmedi hafif şişti su damlaması gibi
    Arya senınde yorumunu beklıyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya senınde yorumunu beklıyorum
    Ne konuda? Yorum yapacağım bir şey varsa yapıyorum zaten.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne konuda? Yorum yapacağım bir şey varsa yapıyorum zaten.
    Ne olur ne olmaz doye cildıye doktoru dondurdu dondurdugu yer hafıf su toplaması gıbı şişti siğili yakalan ürolojı doktoruna gittim bugun dondurduktan sonra doktor kızdı neden dondurttun dıye zarar vermişssin dedı siğil yok sende dedı cildiye doktorunu dondurdugu yer daha farklı bir seye büründü kafam ona takıldı

Durum
    Tip3139erkegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

hpv yi gündemde tutarak kafama taktığımdan dolayı ben nadir giriyorum kusura bakmayın geç oldu ama hepinize teşekkür ederim. Arya sen değil diyorsan değildir zaten hpv profesörü olarak görüyorum seni 😁
    Bozmayın dostlar moralinizi bu çok önemli hepinizi seviyor kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum biz virüslü değiliz onlar kendini virüssüz sanıyor. Koronadan sonra tıp dünyasının virüslere daha çok düşeceğini düşünüyorum. Ayrıca rusyada ilaç çıkmış kurtulucaz bu illetten ))))

Bu Konu için Etiketler