Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece gulumseyelim :)

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sadece gulumseyelim :)

Merhaba arkadaslar uzun zamandir girmiyordum siteye bugun siteden eski bi arkadasim yazinca aklima geldi acikcasi ve iyiki de gelmis cok sey kacirmisim gelen mesajlardan gordugum kadariyla beni merak edenleriniz de olmus oncelikle hala hatirlandigm icin tesekkur ederm siteye girmeme sebebim tamamen unutkanlik ben sanirim bu hastalik gecmisini silme-silebilme-hatirlamama durumunu fazla abarttim ama ne yalan soyleyeym kendi acimdan guzel de oldu insan hastaligi atlattktan sonra en azindan bi sure hastalik namina herseyden uzaklasmak ve gormemek istiyor o yuzden beni bu konuda anlayisla karşılayacağınızı umit ediyorum 🙏🏻

Merak edenler icin: 1 senedir sigil cikartmiyorum, kasinti-akinti hic bisey yok. Deri beyazlasmasi veya verrutol izi falan hic bisey kalmadi sadece minnack koter izi var belli olmuyor. 8 ay ahcc kullandim baskada biseyime dikkat etmedim ben. Ama siz dikkat edin yinede ihmal etmeyin bu cumleyi hep ahccnin gucunu belirtmek adina soyluyorum

tavsiyelerim: hastalik surecinizde kesiinnnlikle ama kesinliiikle derinize zarar verecek bi davranista bulunmayin bu epilasyon icin gecerli. En onemlisi bu, bu konuda bence.

Cinsellik: tek eslilikte ben sakinca gormuyorm korunmadan yasadim bana bi eksisi olmadi cunku ama yine de korunmak lazim kimse kendini riske atmasin ben gibi kor asik olupta 😂

ve hep diyorum vucudunuzda sigil barindirmayinn biraz daha ciksn hepsini yaktiririm demeyin bekletmeyin. Gerekiyorsa kendiniz verrutolle temizleyin ama aylarca kotere gitmek icin beklemeyin. Ben sanirim burdan kazandim.. en dikkat ettigim buydu cunku.. derime iyi baktm hasar vermedm ve sigilleri ciktikca hemen yaktm.. her hafta verrutol yapardm ben 3 gun yapardm duserdi sigiller. 4 gun iyileşirdi sonra yine yapardm kalanlara veya yeniden cikanlara.. siz buna ozen gösterin zaten bagisiklik isini ahcc hallediyor geriye pek bisey kalmiyor

Veeee en onemlisi TAKMAYİN arkadaslar. Ne zaman bunu kafaniza takmazsaniz o zaman iyilesme basliyor. Bagisiklik en cok mutlulukla alakali unutmayin.. hep gulun pozitif olun etrafa mutluluk sacin.. cunku hastalik psikolojisini uzerinizden atip gercekten mutlu olmaya basladiginizda o zman sigiller artk cikmayi durduruyor ..

Bu surecin gececegine inanin arya hep der belki bugun degil ama elbet bigun diye gercekten de oyle bigun olacak bu yasadiklarinizin hepsi mazide kalacak.. sadece bosu bosuna agladiginiz veya kendinizi harap ettiginiz gunlere uzulup 'o kadar da vahim degilmis be abartmisim' diyeceksiniz. O yuzden gercekten ama gercekten gulun gecin hicbirimiz mimli degiliz hpv cok normal birsey herkesin basina geleblir ve bi sure sonra gecer olay tam olarak bundan ibaret..

Bi de son olarak aryaciimin dediklerine kulak verin bazi seyleri uzerine basa basa soyluyor.. o kadr uzun zamandr bu isle ugrasiyor ki onun bilgisi ve tecrübeleri size bu konuda cok yardimci olacak bana cok oldu cunku .. bu siteden cok tatli hala konustugum dertlestigim artk hastalik degl de baska konulardan dedikodu yaptigimiz cok degerli arkadaslarim var hepsini cok seviyorum ..@sans @asli ... ve tabiki @arya biz birbirimize desteklerimizle atlattk bu sureci.. her zaman sunu dusunuyorum bu site olmasa belki hala iyilesememis olacaktm o yuzden site olarak hepiniz iyiki varsiniz 🙏🏻

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sadece gulumseyelim :)

Darısı başımıza inşallah bu süreçte test yaptırdınız mı negatif olmuş olabilir misiniz, birde 8 ay ahcc kullanmışsınız ama siğillerle kaç ay uğraştınız?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Gerçi teste cevap vermişsiniz farklı bir konuda

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ah kuzucum özlüyorum valla seni çok girmiyorsun artık ama herkesin yolu başka işte, unutma bizi ve buraları arada gel
    Seni çok seviyorum, harika bir üyesin ve tam kafa dengisin Biz kocaman bir aileyiz birbirimizi hiç görmesek de burada.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Darısı başımıza inşallah bu süreçte test yaptırdınız mı negatif olmuş olabilir misiniz, birde 8 ay ahcc kullanmışsınız ama siğillerle kaç ay uğraştınız?
    4 ay ugrastm ama cok aktifti dedigm gbi her hafta cikardi

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah kuzucum özlüyorum valla seni çok girmiyorsun artık ama herkesin yolu başka işte, unutma bizi ve buraları arada gel
    Seni çok seviyorum, harika bir üyesin ve tam kafa dengisin Biz kocaman bir aileyiz birbirimizi hiç görmesek de burada.
    Cok tesekkur ederm bebegm gercekten aile gbi olduk burda girerim arada yine

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ne güzel yazmışsınız umarım hepimiz tez zamanda kurtuluruz

Durum
    habibe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hangi tip vardı sizde

Durum
    Özel Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin arkadaslar gececek gercekten guvenin bizlere.. mutlu olmaya calisin karamsar olmayin asla basit birsey bu unutmayin.. eski yazilarimda ben de cok karamsardim bakip okuyabilirsiniz geçtiğim surecler cok zor cok yipraticiydi.. inanin o psikolojiyle ben bile iyilestysem herkes iyilesir

Durum
    Özel Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı habibe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi tip vardı sizde
    Test yaptirmadim ben ogrenmek istemedim bi kac tip birden ciksaydi cok mutsuz olurdm cunku bazen bilmemek daha iyidir. Sonucta bilsen de bilmesen de tedavisi ayni