Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece gulumseyelim :)

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sadece gulumseyelim :)

Hastalık bir şekilde geçse de derideki derin yaralar iz bırakıyor. Deri sağlığına dikkat etmek lazım. Negatiflik durumunda hiç bişey olmamış gibi davransakta derideki izler eşlerle sıkıntılara sebep olabilir. Konu sahibine tavsiyeleri için ayrıca teşekkür ederim.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merve sigara kullanıyormuydun

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hastalık bir şekilde geçse de derideki derin yaralar iz bırakıyor. Deri sağlığına dikkat etmek lazım. Negatiflik durumunda hiç bişey olmamış gibi davransakta derideki izler eşlerle sıkıntılara sebep olabilir. Konu sahibine tavsiyeleri için ayrıca teşekkür ederim.
    Aynen o yuzden en cok uzerinde durdugum konu deri sagligiydi bu gercekten cok onemli ben cok dikkat ettigim icin pek izim yok bu anlamda

Durum
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve sigara kullanıyormuydun
    Kullanmiyorm hastalik esnasinda alkol de almadim

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test yaptirmadim ben ogrenmek istemedim bi kac tip birden ciksaydi cok mutsuz olurdm cunku bazen bilmemek daha iyidir. Sonucta bilsen de bilmesen de tedavisi ayni
    Aslında bende birden fazla çıkmasından korkuyorum açıkçasi ama bir yandan da öğrenmek istiyorum.. bu hafta tipleme yaptıracaktim içimde biraz da olsa korku var kararsızım 😔

Durum
    Özel Üye

Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bende birden fazla çıkmasından korkuyorum açıkçasi ama bir yandan da öğrenmek istiyorum.. bu hafta tipleme yaptıracaktim içimde biraz da olsa korku var kararsızım 😔
    Canm ogrenmek istiyosan yaptir. Ya ben kendimi bildigim icin kendimi harap ederdm yuksek riskli falan ciksa hic ogrenmek istemedm acikcasi direk tedaviye başladım

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Peki bittiğine nerden eminsiniz?

Durum
    Özel Üye

Alıntı sunnyd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bittiğine nerden eminsiniz?
    Baska bi yazida aciklamistm ben doguda gorev yapiyorum o isler oyle kolay degil oralarda kucuk yerler bu testi yapan hastane bile olmayabliyor. Memleketime de ayda yilda bir geliyorm kisitli zamanm oluyor hastane isleriyle ugrasamayabliyorm o yuzden yaptiramadim daha test . Ama acikcasi takmiyorum ben bugun test yaptırsam negatif olmus olsam yarin oburgun bi cinselligim olsa aha yine kaptim mi acaba diye bi şüphe olacak. İs Buna kalirsa her 2 ayda bir test yaptirmak gerekir .. ben cikmiyor mu cikmiyor iyilestim o zman kafasindaym. Bu durumu pek takmadigimdan da kaynakli olablir bu.. 1 yildr tek bi sigil bile çıkmadı eger pozitif olmus olsam illaki cikardi diye tahmn ediyorm cunku sigil yapan tipler oyle bulastim ama belli etmeden yasayaym demiyor illaki patlıyor biyerden hatta bazen heryerini sariyor..
    bana kalirsa cok pinpirikli olmamak lazm bu kadr uzun sure cikarmiyosaniz is tamamdir rahatlayn ve bu hastaligin peşini bırakın bence.. yoksa dedigim gbi yasadigin her cinsellikten sonra test yaptırmak gerekir negatifligin bi garantisi yok yine kaparsın..

Durum
    gentalsigil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Verrutol kullanınca deri tahriş oluyor ve dahada çok yaraya olmaya başlıyor.bununla ilgili bir yönteminiz var mı günde bir defamı sürüyordunuz?

Durum
    Özel Üye

Alıntı gentalsigil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol kullanınca deri tahriş oluyor ve dahada çok yaraya olmaya başlıyor.bununla ilgili bir yönteminiz var mı günde bir defamı sürüyordunuz?
    Ya ben verrutol konusunda o kadr cok ve o kadar uzun uzun aciklamalar yaptim ki artik tekrar tekrar ayni seyleri soylemek istemiyorum. Oncelikle soru cevap kisminda verrutol kullannanlar yardmci olablir mi diye bi soru var son bikac sorunun icinde. Ona bi bak oraya ayrintili sekilde yazdm. Ayrica benm profilime girip konularimdan verrutol ile alakali olanları bulabilirsn veya mesajlarim kismina verrutol yazarsan benm profilimde verrutol ile ilgili yaptigim butun yorumlar cikar
    Adim adim butun asamalari anlattm daha once en ince detayina kadar bulabilirsen aydinlatici olur senin icn