Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor sigilime ter bezi dedi

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Doktor sigilime ter bezi dedi

Arkadaşlar bu da mı oldu demezseniz bir şey paylaşmak istiyorum. Bugün Hakan Beye kontrole gittim lezyonlar için. Hymenin hemen altında iki lezyon var demiştim. Siğil mi değil mi emin olamamıştım. Doktor ter bezi dedi. İnanmadım. Artık oraya da gitmek istemiyorum. Yaklaşık 2-3 saat içerisinde (bu arada bakireyim) kızlık zarının üzerini de sarmış ve gayet karnabahar görünümünde. Doktordayken bu şekilde değildi. Ne yapmalıyım? Verrutol uygulanır gibi de değil. Cikdiyeye gidip dondurmayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz acil cevap lütfen çok kötü durumdayım.

Durum
    Özel Üye

Cevap: Bu da mı

İçeriye doğru yayılma şansı var mı acaba ya

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu da mı oldu demezseniz bir şey paylaşmak istiyorum. Bugün Hakan Beye kontrole gittim lezyonlar için. Hymenin hemen altında iki lezyon var demiştim. Siğil mi değil mi emin olamamıştım. Doktor ter bezi dedi. İnanmadım. Artık oraya da gitmek istemiyorum. Yaklaşık 2-3 saat içerisinde (bu arada bakireyim) kızlık zarının üzerini de sarmış ve gayet karnabahar görünümünde. Doktordayken bu şekilde değildi. Ne yapmalıyım? Verrutol uygulanır gibi de değil. Cikdiyeye gidip dondurmayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz acil cevap lütfen çok kötü durumdayım.
    Su an inanılmaz stres altındasın tahmın edebılıyorum senın durumunu su an

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Iceriye yayılabiliyor doktor kendi kendine yayılır demişti. Fakat kızlık zarın var o rahimi korur sende yayılmaz yani rahime gitmez genital bölgende yayılabilir bence sen kesinlikle kriyo yaptır hiç iz kalmıyor acı da vermiyor zara da zarar vermez

Durum
    Özel Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iceriye yayılabiliyor doktor kendi kendine yayılır demişti. Fakat kızlık zarın var o rahimi korur sende yayılmaz yani rahime gitmez genital bölgende yayılabilir bence sen kesinlikle kriyo yaptır hiç iz kalmıyor acı da vermiyor zara da zarar vermez
    Ama kızlık zarı üzerinde siğil var. İçeriye gitmesi yüksek ihtimal gibi. Bi de 11inde acacak doktor muayenehaneyi. O zamana kadar beklersem iyice yayılmaz mı? Verrutol kullansam nolur acaba kafayı yiycem

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Zardan içeriye gitmez verrutol ben hiç denemedim ama kızlık zarına zarar verme istersen 4 gün daha bekle çıkacaklarda çıkar o sürede kriyo ya gittiğinde temizler zaten çıkıcam diyen çıkıyor engelleyemiyorsun doktorda çK¶nçüT®*Á«"?d
    ÊO“b|-ı»Økû̯“œ¿ yTïNö=ùı yakıyor stres yapma daha çok çıkmasın

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan hocaya mı gitmeyeceksin artık? Bende ona gidiyorum kontrollere bir kişiden daha gitmeyeceğim dediğini duygum 😔🤦🏻♀

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Eylül lütfen konuları açarken sadece kendi amacına hizmet etmek yerine lütfen forumu da biraz özenli kullanmanı isterim.
    ''Bu da mı'' diye sorulan bir sorunun ana başlığı yok? Okuyucular hangi konuyla alakalı ne okuyacağını bilmiyor, aynı durumda sen de olabilirdin hpv ile şu an enfekte olup forumu karıştıran biri olabilirdin. Bu konu için bu da mı gibi bir başlığın bir amacı olmadığı gibi olsa olsa başlık ''doktor siğilime ter bezi dedi'', ''siğil ve ter bezi'' gibi bir başlık olabilir. Uyarıdır.

Ben başlığı değiştiriyorum.

Sevgiler.

Durum
    Özel Üye

Cevap: Doktor sigilime ter bezi dedi

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eylül lütfen konuları açarken sadece kendi amacına hizmet etmek yerine lütfen forumu da biraz özenli kullanmanı isterim.
    ''Bu da mı'' diye sorulan bir sorunun ana başlığı yok? Okuyucular hangi konuyla alakalı ne okuyacağını bilmiyor, aynı durumda sen de olabilirdin hpv ile şu an enfekte olup forumu karıştıran biri olabilirdin. Bu konu için bu da mı gibi bir başlığın bir amacı olmadığı gibi olsa olsa başlık ''doktor siğilime ter bezi dedi'', ''siğil ve ter bezi'' gibi bir başlık olabilir. Uyarıdır.

Ben başlığı değiştiriyorum.

Sevgiler.
    Teşekkür ederim paniklemiştim

Durum
    Özel Üye

Cevap: Doktor sigilime ter bezi dedi

Alıntı Hopeless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan hocaya mı gitmeyeceksin artık? Bende ona gidiyorum kontrollere bir kişiden daha gitmeyeceğim dediğini duygum 😔🤦🏻♀
    Bugün arayacağım yine ama ilgilenir mi halleder mi ve kızlık zarını yakarken zarar verir mi bilmiyorum. Yani tam o noktada siğiller çıkmış demek ki siğilmiş.

Yani bilmiyorum artık güvenemiyorum pek fazla kendisine.