Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn Hk Kullananlar

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Deflagyn Hk Kullananlar

Arkadaşlar bana da smear yapıldı ve sonuç LSIL geldi fakat kolposkopi ve biyopsi yapilmadi yaptıramadım özel hastanelerde fiyatları fazla oluyormuş devlete zaten gidemiyoruz. Doktor bana bu sürede deflagyn almamı söyledi ve rahim ağzı için cin seviyesini %90 gerilettigini belirtti. Aranızda kullananlariniz olmuş sanırım durum güncellemesi yapar mısınız kullanıpta smear i temiz gelen ya da cin i gerileyen oldu mu ? Bunu denemeli miyim ?

Durum
    İrem11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Deflagyn Hk Kullananlar

Ben kullaniyorum 3. Ayim dolmak uzere henuz smear yaptırmadım ama biraz rahatlama olduğunu soyleyebirilirim . Yani smear testim 6ay önce temizdi ama küçük küçük nokta gibi yüzlerce sigil oluşunca hücresel bozulma başladığını düşünüp kullanmaya başladım siğiller hala duruyor ama kaşıntı vs bunlarda azalma oldu. Bu surec sabır ve beklemeye dayalı Ahcc de 5. Ayim ama 8 9 ay kullanacağım. Deflagyn jeli öneririm en azindan hiçbir şey yapmayıp beklemektense bi umut 🤲🙏🙏 Çok geçmiş olsun bu arada inşallah atlatiriz☺️

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı İrem11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullaniyorum 3. Ayim dolmak uzere henuz smear yaptırmadım ama biraz rahatlama olduğunu soyleyebirilirim . Yani smear testim 6ay önce temizdi ama küçük küçük nokta gibi yüzlerce sigil oluşunca hücresel bozulma başladığını düşünüp kullanmaya başladım siğiller hala duruyor ama kaşıntı vs bunlarda azalma oldu. Bu surec sabır ve beklemeye dayalı Ahcc de 5. Ayim ama 8 9 ay kullanacağım. Deflagyn jeli öneririm en azindan hiçbir şey yapmayıp beklemektense bi umut 🤲🙏🙏 Çok geçmiş olsun bu arada inşallah atlatiriz☺
    İrem hanım merhaba doktor kontrolü dışında mı başladınız deflagyn jele ? Nasıl kullanılıyor ve ne süre ile ?

Durum
    Yeni Üye

Merhaba doktorum ahcc önermişti, hücresel bozulma olursa deflagyn e başlarız demişti. Ben de telefonla görüştüm kendisiyle çok fazla nokta gibi sigil çıkınca muhtemelen hücresel bozulma deflagyn kullan dedi böyle başlamıştım .

Durum
    Yeni Üye

3 ay sure ile 3 kutu seklinde kullaniliyor. Regl dönemleri hariç vajinada gece yatmadan enjekte ediliyor 1 dakika ayaklar havada bekletiyor ve uykuya geçiliyor. Benim smear testim temiz iken 2 ay sonra hücresel bozulmalar basladi önlem olarak başladım ben de

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

3 ay sure ile 3 kutu seklinde kullaniliyor. Regl dönemleri hariç vajinada gece yatmadan enjekte ediliyor 1 dakika ayaklar havada bekletiyor ve uykuya geçiliyor. Benim smear testim temiz iken 2 ay sonra hücresel bozulmalar basladi önlem olarak başladım ben de
    Merhaba çok geçmiş olsun. Smear sonrasında kolposkopi yapilmis miydi size o dönem hangi düzeyde olduğunuzu biliyor muydunuz. Bir de hangi tip tasiyorsunuz. Dilerim en kısa sürede atlatırız.

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim hepbirlikte atlatacağız insallah🙏 smear sonrası kolposkopi yapılmamışti daha yeni yakalamıştım 6 ay önce yakın süreçte smear için gittiğimde bu sefer yaptıracağım muhtemelen tip 16 benim de 😔

Durum
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim hepbirlikte atlatacağız insallah🙏 smear sonrası kolposkopi yapılmamışti daha yeni yakalamıştım 6 ay önce yakın süreçte smear için gittiğimde bu sefer yaptıracağım muhtemelen tip 16 benim de 😔
    Çok geçmiş olsun dilerim düşük risklidir moralinizi daima yüksek tutun tedavisi olan bir durum yaşıyoruz genital için. Canınızı sıkmayın

Durum
    Yeni Üye

Merhaba 3 aylık deflagyn kullanımım sonucunda smear vermiştim. Bugün sonucu geldi ve ascus gerilemiş smear sonucum temiz cikti☺️

Durum
    Kıdemli Üye

Merhaba 3 aylık deflagyn kullanımım sonucunda smear vermiştim. Bugün sonucu geldi ve ascus gerilemiş smear sonucum temiz cikti☺️
    Çok sevindim sizin adınıza. Dilerim en kısa sürede atlatırız inşallah

Bu Konu için Etiketler