Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn Hk Kullananlar

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Deflagyn Hk Kullananlar

Bende de enfeksiyon vardı en son kontrole gittiğimde nerdeyse tamamen bittiğini söyledi doktorum. Sigillerim de geçti çok şükür akıntım da yok iki üç gündür. Zamanla tamamen kurtulucaz inşallah

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana da smear yapıldı ve sonuç LSIL geldi fakat kolposkopi ve biyopsi yapilmadi yaptıramadım özel hastanelerde fiyatları fazla oluyormuş devlete zaten gidemiyoruz. Doktor bana bu sürede deflagyn almamı söyledi ve rahim ağzı için cin seviyesini %90 gerilettigini belirtti. Aranızda kullananlariniz olmuş sanırım durum güncellemesi yapar mısınız kullanıpta smear i temiz gelen ya da cin i gerileyen oldu mu ? Bunu denemeli miyim ?
    Sizin sonucunuz lsil geldi ve siz burdan bir tedavi mi arıyorsunuz. Attığınız özel mesajlara baktığımda burda bir tedavi arıyorsunuz fakat siz daha hpv dna bile yaptırmamissiniz. Amacım korkutmak degil tam tersi yardımcı olmak fakat burdaki kimse dr degil. Lsil bu şakası yok hücre bozulması başlamış. Sizin tedaviden once acil kolposkopi olmanız gerekiyor. Sonra buraya gelip bizlerin tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kolposkopi de oldum hpv dna da yaptırdım?

Durum
    Merv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benim de ilk başta LSIL ve Cin1 gelen sonucumdan sonra deflagyn kullandım. Smear testim temiz çıktı.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar sorum deflagjn jel ile ilgili olduğu icin yeni bir başlık açmak istemedim. Kullanan kadın arkadaşlarım lütfen benimle tecrübelerinizi paylaşın. Deflagyn jel karında şiskinlik, huzursuzluk gibi belirtiler yapar mı? Sizde de böyle bir sey dikkatinizi cekti mi? Yani ona baglamayacaktim ama regl doneminde boyle bir sorunum yoktu cunku jel bu donem kullanilmiyor. Kullanmaya basladim tekrar bir huzursuzluk hissediyorum. Regl yeni bitti diye de olabilir mi? Kafam karisti

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sorum deflagjn jel ile ilgili olduğu icin yeni bir başlık açmak istemedim. Kullanan kadın arkadaşlarım lütfen benimle tecrübelerinizi paylaşın. Deflagyn jel karında şiskinlik, huzursuzluk gibi belirtiler yapar mı? Sizde de böyle bir sey dikkatinizi cekti mi? Yani ona baglamayacaktim ama regl doneminde boyle bir sorunum yoktu cunku jel bu donem kullanilmiyor. Kullanmaya basladim tekrar bir huzursuzluk hissediyorum. Regl yeni bitti diye de olabilir mi? Kafam karisti
    Merhaba şaşkın, 5 gün sonra kullanımım sona eriyor. Hiç böyle bi şey yaşamadım 3 aydır akıntı dışında rahatsız eden bi olayı yok deflagynin (bende). Bilmiyorum nedne böyle oldu acaba sizin Allah Allah. Belki regl döneminin kalıntılarıdır bilemedim

Durum
    Özel Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba şaşkın, 5 gün sonra kullanımım sona eriyor. Hiç böyle bi şey yaşamadım 3 aydır akıntı dışında rahatsız eden bi olayı yok deflagynin (bende). Bilmiyorum nedne böyle oldu acaba sizin Allah Allah. Belki regl döneminin kalıntılarıdır bilemedim
    Siz jeli nerede muhafaza ediyorsunuz benim oda ısısında duruyor bozulma vs mi acaba diyecegim ama eminde degilim jel kaynakli olduguna

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şubat sonuna kadar odadaydı hafif serin. Marttan itibaren buzdolabına koydum ama bilmiyorum deflagyn den kaynaklı mı değil mi

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz jeli nerede muhafaza ediyorsunuz benim oda ısısında duruyor bozulma vs mi acaba diyecegim ama eminde degilim jel kaynakli olduguna
    Şaşkın merhaba ben de deflagyn kullanıyorum. Yarın ikinci kutu bitecek herhangi bir yan etkisini yaşamadım. İlk ay reglim bir kaç gün gecikti ama doktor deflagyn ile ilgili olmadığını söyledi. Gün içinde pembemsi jel geliyor sadece. Jeli bez bir çantada odada tutuyorum. Havalar henüz çok ısınmadığı için oda sıcaklığı 22derecelerde bile değil. Sizin yaşadığınız şehirde farklı olabilir tabi ama bence regl kaynaklı olabilir.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Afitap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşkın merhaba ben de deflagyn kullanıyorum. Yarın ikinci kutu bitecek herhangi bir yan etkisini yaşamadım. İlk ay reglim bir kaç gün gecikti ama doktor deflagyn ile ilgili olmadığını söyledi. Gün içinde pembemsi jel geliyor sadece. Jeli bez bir çantada odada tutuyorum. Havalar henüz çok ısınmadığı için oda sıcaklığı 22derecelerde bile değil. Sizin yaşadığınız şehirde farklı olabilir tabi ama bence regl kaynaklı olabilir.
    Sanırim baska bir nedene bagliydi 3 aylik kürüm bitti benim. Yine buradan havalar isinmaya baslamisken uyarimizi yapmis olalim sicakta birakmama konusunda

Bu Konu için Etiketler