Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekler ne kadar zamanda siğilleri vücudunuzdan attınız?

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Erkekler ne kadar zamanda siğilleri vücudunuzdan attınız?

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AHCC kullandınız mı
    Sanirim bana sordunuz.
    Kinoko AHCC 9 ay kadar kullanmistim 2018 eylul ekimine kadar, sonra da 1 ay time health AHCC kullandim. Sigil de cikmamisti son 6-7 ay. Sonra biraktim AHCCyi. 5-6 ay daha AHCCye devam etsem, bunun yaninda saglikli beslenmeye ve propolis gibi, cinko gibi gida takviyelerine de devam etseydim belki de tamamen kurtulmustum. Bitti heralde diyip normale donunce hata yapmis oldum diye yorumluyorum kendimi. Zaten genel anlamda bagisikligi zayif olan birisiyim, birakmamaliydim. Ocak sonunda tekrar basladim AHCCye, devam ediyorum.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

O kadar uzun süre ahcc kullanılır mı bi zararı olmaz mı

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benim 1.5 sene sürdü sürekli koter işlemi yaptırdım kendime iyi baktım sonra geçti. En son 18 ay önce siğil çıkartmıştım oda sondu daha sonra hiç tekrarlamadı.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Peki arkadaslar siz test yaptırıyor musunuz? Beylere soruyorum siğil çıkmıyor su kadar aydır demek yeterli mi sizce negatif olmak için yoksa test de yaptirarak mi bittigini söylüyorsunuz?

Durum
    Newguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bu konuda biraz araştırma yaptım. Ahcc sadece hpv için kullanılmıyor. Sonuçta bir ilaç değil. Bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanında vücutta ki hücreleri yenilediği ve özellikle kansere sebep olan hücreleri ortadan kaldırdığı söyleniyor. Ayrıca kemoterapinin yan etkilerini azaltmak için de kullanılıyormus. Ben yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum, uykum daha düzenli ve hiç hasta olmadım. Normalde yaz kış her ayın 2-3 gününde mutlaka hasta olurdum

Unutmamak gerekir ki bu ürün 3 japon mantarının bileşeni ve uzak doğuda yüzyıllardır kullanılıyor. Ahcc yi ahcc olarak bulan zaten amino up adlı bir Japon firması. Bunu şunun için anlatıyorum. Yurtdışında ki forumlarda Japonların uzun ömür olmalarının sebeplerinden biri de bu ürünün olduğu söyleniyor. Yalnız bununla ilgili bir bilimsel çalışma yok.

Açıkçası ben ahcc yi sürekli kullanmayı düşünüyorum.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben ahcc yi 1 yıl kullanmaya karar verdim bilgisi olan var mı 6 ay sonra dozunu düşürerek mi kullanmalıyız yoksa yine günlük 3 gr mı siz sürekli kullanacağınızı belirtmişsiniz dozunu nasıl kullanmayı planlıyorsunuz

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Baya da kullanmışsınız çok üzüldüm şu an ya cidden ömür boyu vücutta mı kalıcak sigara alkol kullanımınız varmıydı peki ??

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Newguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda biraz araştırma yaptım. Ahcc sadece hpv için kullanılmıyor. Sonuçta bir ilaç değil. Bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanında vücutta ki hücreleri yenilediği ve özellikle kansere sebep olan hücreleri ortadan kaldırdığı söyleniyor. Ayrıca kemoterapinin yan etkilerini azaltmak için de kullanılıyormus. Ben yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum, uykum daha düzenli ve hiç hasta olmadım. Normalde yaz kış her ayın 2-3 gününde mutlaka hasta olurdum

Unutmamak gerekir ki bu ürün 3 japon mantarının bileşeni ve uzak doğuda yüzyıllardır kullanılıyor. Ahcc yi ahcc olarak bulan zaten amino up adlı bir Japon firması. Bunu şunun için anlatıyorum. Yurtdışında ki forumlarda Japonların uzun ömür olmalarının sebeplerinden biri de bu ürünün olduğu söyleniyor. Yalnız bununla ilgili bir bilimsel çalışma yok.

Açıkçası ben ahcc yi sürekli kullanmayı düşünüyorum.

Senin kadar detaylı bilmiyordum bunu ama insanların hasta olmamak ve dinç olmak için kullandıklarını biliyordum özellikle amerika diye biliyordum teşekkürler detaylı bilgi için yeni bir şey ögrenmiş olduk.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sizin sigilleriniz nasil cikiyor ben anliyamiyorum o kadar miniklerki

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Herkes penisin degisik yerlerindr ciktigini yazmis sunnet derisinin orda cikan var mi hic