Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekler ne kadar zamanda siğilleri vücudunuzdan attınız?

Durum
    ropsofodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Erkekler ne kadar zamanda siğilleri vücudunuzdan attınız?

Benim genital bölgede (penis, yumurtalık ve çevresi) yaklaşık 6-7 aydır çıkmıyor herhangi bir siğil, en azından ben görmedim. Aylar önce sadece biraz immunace kullanmıştım onun dışında herhangi birşey kullanmadım ve sadece bacağımda 1 adet siğil vardı onu da dondurdum, düşmesini bekliyorum.

Peki daha sonra yine çıkabilir mi? Cinsel hayatım şu anda sıfır.
    Siz erkekler ne kadar zamanda penis, yumurtalık ve çevresinden attınız?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Erkekler ne kadar zamanda siğilleri vücudunuzdan attınız?

Atamadım ki daha o kadar bakıyorum kendıme nafile

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Tipinize bağlı. Tip 6 biraz uğraştırır.

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipinize bağlı. Tip 6 biraz uğraştırır.
    Bir de ahcc kullanımı, beslenme, kötü alışkanlıkları bırakmanıza bağlı.

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba,Erkeğim 24 yaşındayım.Ağustos 2019 dan beri var hangi tip olduğumu bilmiyorum.Ağustos 2019 devlet hastensine gittim bana gençlerde çok yaygın uyku düzenine dikkat et verrutolü kullan çıktıkça bir de pharmaton falan kullabırsın geçer dedi.Ocak 2020 de özel hasteneye gittim Baktı verrutole devam et dedi aldara yazdı bir de ama aldarayı kullanmadım hiç.Cuma günü için mavi labtan randevu aldım 1 senedir verrutol 45 gündür de ahcc kullanıyorum.sigara kullanıyorum alkol ayda bir o da iki bira ahcc kullandığımdan beri mevcut siğiller duruyor onlarada günde 1 kere verrutol sürüyorum yatmadan önce.Ondan önce de pek tekrarlama olmuyordu zaten bi hata ile tüy dökücü kullandım onda da penis arkasına sıçrama yaptı.O bölge de penis köküne göre daha hassas bölge olduğu için veruutolü aralıklarla sürüyorum.Bir önce ki konu da tip 6 nın inatçı olduğunu duydum inşallah tip 11 dir ve ondan başka tip yoktur.Tek temennim bu şu an.

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,Erkeğim 24 yaşındayım.Ağustos 2019 dan beri var hangi tip olduğumu bilmiyorum.Ağustos 2019 devlet hastensine gittim bana gençlerde çok yaygın uyku düzenine dikkat et verrutolü kullan çıktıkça bir de pharmaton falan kullabırsın geçer dedi.Ocak 2020 de özel hasteneye gittim Baktı verrutole devam et dedi aldara yazdı bir de ama aldarayı kullanmadım hiç.Cuma günü için mavi labtan randevu aldım 1 senedir verrutol 45 gündür de ahcc kullanıyorum.sigara kullanıyorum alkol ayda bir o da iki bira ahcc kullandığımdan beri mevcut siğiller duruyor onlarada günde 1 kere verrutol sürüyorum yatmadan önce.Ondan önce de pek tekrarlama olmuyordu zaten bi hata ile tüy dökücü kullandım onda da penis arkasına sıçrama yaptı.O bölge de penis köküne göre daha hassas bölge olduğu için veruutolü aralıklarla sürüyorum.Bir önce ki konu da tip 6 nın inatçı olduğunu duydum inşallah tip 11 dir ve ondan başka tip yoktur.Tek temennim bu şu an.
    Verrutol değil de corona tehlikesi geçtikten sonra kriyoterapiyi veya TCA'yı denemenizi öneririm. Kriyoterapi acısız ama TCA epey yakar ama kendimden biliyorum, gayet etkili. Siğilleri etkili bir şekilde tedavi etmek viral yükü düşürmek için gerekli. Ahccye keşke daha erken başlasaydınız, sigara kullanmanız epey bağışıklığı düşürür, bırakmanızı öneririm. Ahccyi ise en az 6 ay kullanmanızı öneririm. Jilet, tüy dökücü kesinlikle yasak. Makas bile kullanmayın, yanlışlıkla onunla da deriye zatar verebilirsiniz. Cinsel hayatınıza negatif olana dek ara vermenizi, tekrar başlayacağınız zaman her partnerinizden cybh ve hpv testi istemenizi tavsiye ederim. İster tip 11, ister tip 6, ister başka bir tip. Farketmez. Aynı ciddiyetle yaklaşmalısınız...

Durum
    karole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

TCA nasıl kullanılıyor acaba bilgi verir misiniz? Ve nerelerden temin ediliyor?

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ne kadar süredir tedavi görüyorsunuz

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu ilginc bir konu. Virusu vucuttan tamamen atip atmadigimizi anlamanin bir yolu var mi gercekten.
    Aklima gelen tek makul yol uzun sure, mesela 12 ay boyunca, yeni genital sigil gozlemlememek.

Bunun yaninda mavi labda agzimizdan ve genital bolgemizden alinan orneklerde HPVye rastlanmaz ise heralde yapacak baska bir sey de kalmiyor.

2017 eylulden beri kurtulmaya calisiyorum. 2018 sonu ve 2019da bitti sanmistim. Bitmemis. 3 yildir hayatimda kimse yok.

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

AHCC kullandınız mı