Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 aydır geçmeyen hpv

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 14 aydır geçmeyen hpv

Alıntı pelobs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de tip 6 pozitif var ocak ayında test yaptırdım. bundan 5 6 ay önce bir kız arkadaşım hpvli oldugunu ve banada bulaşltırmış olabileceğini söylemişti. bende aradan cok zaman geçti benden sonra olmuştur diye düşünmüştüm. sonra ciddi bir ilişkim olunca içim rahat etsin diye test yaptırdım hpv6 pozitifti. testi ocak ayında yaptırdım. ara ara ahcc kullanıyorum. ama hiç siğil cıkarmadım. neredeyse 1 yıl olucak bu muhabbetlerin içine girdiğimden beri normal midir?
    Bu tip6 anladığım kadarıyla çok inatçı bir tip ve siğil olmamasına test yaptırıp kuz arkadaşınızı riske atmamanız çok anlamlı. Sizi tebrik ederim. Peki doktora muayene oldunuz mu yakın zamanda siğil taraması yaptırdınız mı? Belki sizin gözünüzden kaçan minik siğiliniz vardır.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, artık biraz bıkkınlıktan biraz çaresizlikten açıyorum bu konuyu aslında 2 aydır konuyu açmadım 4 ay daha bekleyip 3. Testten sonra negatif haberiyle geleyim diye bekleyeyim kimsenin de morali bozulmasın dedim ama artık çok moralim bozuk ve belki bi çözüm bulunur diye yazmak istedim. Çünkü site daima bana olumlu enerji verdi.

Geçen yıl mart atında teşhis konuldu daha sonra hemen siğiller temizlendi ve bağışıklık yükseltmek için çalışmalara başlandı. Bu süreçte neler neler yaptım ancak bir üyenin de dediği gibi sanırım bu virüsün vücuttan temizlenmesi için vücuda girdikten sonra rahat 1,5- 2 yıl geçmesi gerek. Son testimizi 2 ay önce yani teşhisten tam bir yıl sonra kozyatağı mavi labda yaptırdık. Sonuç tip 6.

-bu sürecte 3 defa smear verdim hepsi temiz sonuclandı. Zaten tip 6 taşıyoruz.
    -14 aydır bir kere dahi birlikte olmadık tamamen birbirimizden uzak kaldık.
    - hemen imütor komplekse bakladık ve 12 ay boyunca düzenli kullandık.
    - nisan ayında ahcc kullanmaya başladık ve 7 ay boyunca ahcc kullandık(time health)
    -günlük 20 damla propolis kullandık (beeo up) 1 yıl boyunca ara ara boşluk vererek.
    - 9 ay boyunca hergün ev kefiri yaptım içine zerdeçal çörekotu karabiber atarak.
    -ayda 10 gün d vitamini damlası kullandık.
    -hergün düzenli kahvaltı ev yemeği yedik.
    -hergün akşam meyve yedik 2-3 çeşit.
    -ilk 6 ay haftada 3 gün düzenli günde 1,5 saat tenis oynadık. Sonrasında sporu saldık.
    -sigara kullanmıyoruz, eşim haftasonu 2 bira içiyor tek olumsuz bunu söyleyebilirim.
    -bu konuda iyi olduğu düşünülen benim asla önermediğim hakan topalismailoğlunda tedavimizi yaptırdık.
    -gardasil aşımızı yaptırdık(3 doz)
    - iç çamaşırları ve pijamaları 60 derecede yıkadım tüm çamasırlarımızı atıp %100 pamuklu çamasırlarla değiştirdim deterjan kısmına deterjan dısında beyaz sirke ve çamasır suyu da ekledim ve hep ütüleyerek giydik.
    -her akşam 12 de uyuyup sabah 8 de kalktık. Uyku düzenimize dikkat ettik.
    Eşimin de benim de işlerimiz bizi strese sokan fiziksel olarak yoran işler değil toplumda belli bir saygınlığı olan işler, bu süreçte bizi üzen bir olay da yaşamadık.
    - cinsel yolla bulaşan tüm hastalıklar için de gelişim lab da test yaptırdı. Başka herhangi bir rahatsızlığımız da yok hpv dışında.

Yani aklıma gelmeyen ama yaptığımız başka seyler de vardır iyileşmek adına ama tüm bunlara rağmen neden düşük riskli bir tipten kurtulamadık anlamış değilim. Ne yapmalıyız ya da yapmamalıyız artık bilemiyorum. Çook canım sıkkın ne yapacağız bilmiyorum.
    Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle. Sigilleriniz ilişkiden ne kadar sonra çıktı acaba ? Kısa sürede mi ben de tıp 6 olmaktan şüpheleniyorum. Size sormak istedim

Durum
    Özel Üye

Alıntı Misscat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ahcc içmek dışında bir şey yapmadım. Vücuda çok yüklenmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bence inanmak gerekiyo. Evrene pozitif enerji göndermek önemli geçmiş olsun😌
    Teşekkür ederiz. Aslında tüm bu önlemleri alırken hep 6 ayda negatif olacağıma emin olarak yaptığımı sanıyorum ancak belki de içten içe olumsuz enerji yaymış olabilirim bilemiyorum, artık negatif olmaya yoğunlaşmıyorum(: bunun birgün gideceğine inanıyorum ve bunun hangi gün olduğunu umursamıyorum(:sonucta bitip gidecek. Demek biraz daha uğraşmamız gerekiyormuş belki evrenin bize başka bir mesajı vardır(:

Durum
    Özel Üye

Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle. Sigilleriniz ilişkiden ne kadar sonra çıktı acaba ? Kısa sürede mi ben de tıp 6 olmaktan şüpheleniyorum. Size sormak istedim
    Malesef o konuda çok net değilim. Ama diğer görüştüğüm tip 6 taşıyanlar genelde kısa bir sürede siğillerinin çıktığını ama siğil olmadığını düşündüklerini sonradan siğil olduklarını anladıklarını söylüyorlar.

Durum
    Özel Üye

Ayrıca teşekkür ederim çalıkusu size de geçmiş olsun inşallah en kısa sürede.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ayrıca teşekkür ederim çalıkusu size de geçmiş olsun inşallah en kısa sürede.
    Çok teşekkür ediyorum. En kısa sürede atlatırız inşallah. Sağlıcakla kalın 🌸

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu süreçte her modum düştüğünde aklıma takılan tüm sorularda desteklerinden ve iyi kalplerinden ötürü özellikle iki kişiye teşekkür ederim. @merv.000 ve @arya
    Kuzum benim kiyamam sana yeni goruyorum bende sana tesekkur ederim iyiki varsin birbriimize hep destek olduk
    Durumuna inan cok üzülüyorm cunku sureci beraber yasadik tarihlerimiz bile nerdeyse ayni cok endiseleniyorum ne olacak nasil olacak diye senin icin..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aryanin dediklerine katılıyorum normal hayatina devam et artk hpvyi dusunme hic.. bide eger genital temizlikte tuy dokucu falan kullaniyorsan onlari birak cunku o surekli yeniletir derine hasar verdikce.. cinsellikten daha kotu bisey bence bu . Cinsellige gelince ben olsam esimle normal sekilde devam ederdm cunku ikinizde de ayni tip var ekstra yeni bir tip cikmaz diye dusunuyorm.. ve bi tipe bagisiklik kazandigimizi var olana aynisi geldiginde surece etki etmedigine inaniyorum ben.. benm dusuncem hep bu yondeydi biliyorsunuz. Ama sen yinede beni dinleme bu konuda aryanin dedigi gibi korunarak devam et.. kendini herseyden soyutlayip bu haksizligi yapma kendine inan cok uzuluyorum er ya da gec bi sekilde duzelecek o zamana kadar bliyosun bizim aslanlar gibi verrutolumuz var ) hahahh neler denedik neler biz sans'la bu alanda bilgi ve deneym konusuunda oldukca ilerlediğimizi dusunuyorum .. sen bu sitedeki bi cok kisiden daha bilincli sekilde yaklasacaksn artk duruma ve emin ol gececek hepsi bebegm sen gul sadece )

Durum
    Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktordan neden memnun değilsiniz?

Durum
    aslis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bütün umutlarımın tükendiği başlık olabilir bunları planlıyordum ben de tam