Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 aydır geçmeyen hpv

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 14 aydır geçmeyen hpv

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Şans, gerçekten negatif olma sürecinin uzamasına en çok üzüldüğüm kişilerden birisin, okuyunca benim de moralim bozuldu. Çok eski üyemizsin zaten. Güzel sözlerin için teşekkür ederim.

Sana tamamen farklı bir öneriyle geleceğim. Bu kadar zamandır negatif olamaman ve bunun ugruna süper şekilde her şeyi yapıyor olman hayal kırıklıgı yaratmıştır. Bence artık kendini daha fazla yıpratmaman gerekiyor, mükemmel beslendikçe sonucun olumlu'ya dönmemesi darbe üstüne darbe oluyor ve daha çok üzülüyorsun. Normalde hiç yapmadığım bir şekilde ilk defa böyle bir tavsiye vereceğim. Ne olacak sonucunda bilmiyorum ama;

Normalde hayatına nasıl devam ediyorsan öyle devam etmeye başla, bu kadar takviye veya beslenme değil. Normal hayatına dön. Ahcc kullanmaya devam edebilirsin ama sende beklenti yaratacak şekilde çabalamaktan vazgeçersen belki psikolojikmen de beklentin düşmüş olur. Hepimiz biliriz ki çok istersen olmaz, tam vazgeçtiğin anda olur

Eşinle kontrollü bir şekilde prezervatif + boxer ile cinselliğe de başla hatta. Yani tamamen başa sar ve tedbirleri sadece iyi korunmak üzerinden yap. Bir süre böyle olursa belki kafan dağılır, bu surece odaklanmak yerine normal düzene odaklanabilirsin. Aklıma sadece bu geldi ne kadar dogru bir öneri verdim bilmiyorum ama denemezsen de negatif olman gecikti, denesen de gecikecek. Yani deneyebilirsin en azından 1-2 ay bu normal hayat sürecini canım arkadaşım. Seni ve buradaki 5-6 kişiyi gerçekten çok seviyorum ve benimsemişim, hala bu durumda olmana uzuldum.
    Teşekkür ederim canım iyi ki varsın. 2 aydır yazmadım test sonucunu belki yaz sonu gibi yaptırdığımızda negatif oluruz ve onu paylasırız kimsenin de moralini bozmayız diye açıkcası sadece merv.000 ile paylaşmıstım bu durumu ancak artık kendimi iyice köşeye sıkışmış, çaresiz ve umutsuz hissedip bir çare arayışıyla yazdım. Çünkü çok üzgünüm. Şu an bunları yazarken bile boğazım düğüm düğüm.

Artık ben de söylediğin gibi bu durumu unutup, prezervatif boxer olayına dönmeye karar verdim. Çünkü belki de tüm bunları yaparken dediğin gibi psikolojik olarak kendimizi hiç hissetmesek de çok yorduk.

Emin ol burası bana çok iyi geldi ve bunların başında da sen varsın, sanki gerçek hayatımda tanıdığım ve çok şey paylaştığım biri gibisin. Her Düştüğümde, üzüldüğümde bu kadar ilgilendiğin ve güzel kalbin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Eşim de tekrardan ahcc kullanıp hem corona hem de hpv ye karsı hamle yapalım dedi ama bir müddet bu hpv fikrinden uzaklaşmak bana daha iyi gelecek sonrasında tekrardan deneyebiliriz sanırım. Teşekkür ederim yine ilgin ve önerilerin için.

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

okurken içim parsel parsel oldu, çok üzüldüm.... Eski üyelerden; daylon, susano, mrshadow ve darkFTH isimli eski üyeler geldi, benzer süreçlerden onlarda geçmişti. Dark'ın son mesajında forumda ben negatif olduysam herkes olmuştur demişti. Bir gün sizde bu isimler arasında yerinizi alıp o güzel atlara binip gideceksiniz bu konuda içiniz müsterih olsun hepinmiz atlayacağız, arya'nın imzasındaki söz gibi...
    Viral yükünüz çok yüksek veya virüs immniteden iyi kaçıyor olabilir. Bence bir bağışıklık değerlerinizi görmek için LTT ve NK testleri yaptırın, immünoterapiyi bir araştırın. işlemleri mavi labta yaptıracaksınız biraz uzak kalacak ama beykent şb.ne gidin, üç şubeyi de gezdim, doktorlarıyla görüştüm. Bana en güvenilir ve samimi olanı beykent ekibi gibi geldi.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okurken içim parsel parsel oldu, çok üzüldüm.... Eski üyelerden; daylon, susano, mrshadow ve darkFTH isimli eski üyeler geldi, benzer süreçlerden onlarda geçmişti. Dark'ın son mesajında forumda ben negatif olduysam herkes olmuştur demişti. Bir gün sizde bu isimler arasında yerinizi alıp o güzel atlara binip gideceksiniz bu konuda içiniz müsterih olsun hepinmiz atlayacağız, arya'nın imzasındaki söz gibi...
    Viral yükünüz çok yüksek veya virüs immniteden iyi kaçıyor olabilir. Bence bir bağışıklık değerlerinizi görmek için LTT ve NK testleri yaptırın, immünoterapiyi bir araştırın. işlemleri mavi labta yaptıracaksınız biraz uzak kalacak ama beykent şb.ne gidin, üç şubeyi de gezdim, doktorlarıyla görüştüm. Bana en güvenilir ve samimi olanı beykent ekibi gibi geldi.
    Çok iyisiniz teşekkür ederim, umarım o güzel atlar çok uzakta değildir. Bu 14 ayda biri hafif 2 kere grip veya soğuk algınlığı geçirdim ve sadece birinde 2 gün işe gidemedim ve toparladım hemen. Eşimse hiç geçirmedi yani bağışıklığımız kötü değil özellikle eşimin bağışıklığı baya iyidir ama içime kurt düşürdünüz. Yaz sonuna kadar durumda bir düzelme olmazsa, dediğiniz mavi lab şubesine gidip yazdığınız testleri yaptıracağım.

Eşimin ve benim ikimizin de bağışıklığını ortak düşürebilecek bir rahatsızlığı olması ihtimali sıfır gibi bir şey ama olsun dediğinizi yapacağım. Teşekkür ederim umut dolu yanıtınız için.

Durum
    HeliosHyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, bizde de tip 6 var ve sanırım direncli bir tip. Ben de şimdilik verrutolle devam ediyorum ancak verrutol cok dikkatli özenli kullanılması gereken bir kimyasal ben de emin olamıyorum daha cok mu yayar diye çekiniyorum. Çok yaygın mı siğilleriniz?
    Hayır 4 5 tane büyük diyebilecegim siğiller var.ilk doktora gidecegım zaman bilinçsiz bir şekilde jiletle kesip öyle gitmiştim.Jiletin etkisi ile kucuk sigiller ortaya çıktı.Onları bir şekilde yok ettim ama buyukler duruyor ve deride yaralara neden oldu dun gece itibari ile kullanmayı bıraktım.Yaralar iyileşince ilk işim özelde yaktırmak olucak

Durum
    Özel Üye

Alıntı HeliosHyperion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır 4 5 tane büyük diyebilecegim siğiller var.ilk doktora gidecegım zaman bilinçsiz bir şekilde jiletle kesip öyle gitmiştim.Jiletin etkisi ile kucuk sigiller ortaya çıktı.Onları bir şekilde yok ettim ama buyukler duruyor ve deride yaralara neden oldu dun gece itibari ile kullanmayı bıraktım.Yaralar iyileşince ilk işim özelde yaktırmak olucak
    Gecmiş olsun en iyisi fırsat varsa doktorda yaptırmak bu işlemleri. Özellikle büyük siğillerin alınması sıradında işlem titizlikle yapılmazsa enfeksiyon riski fazla. Biz de bunu evde ne kadar sağlayabiliriz bilmiyorum. Doğru bir karar vermişsiniz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Teşekkür ederim canım iyi ki varsın. 2 aydır yazmadım test sonucunu belki yaz sonu gibi yaptırdığımızda negatif oluruz ve onu paylasırız kimsenin de moralini bozmayız diye açıkcası sadece merv.000 ile paylaşmıstım bu durumu ancak artık kendimi iyice köşeye sıkışmış, çaresiz ve umutsuz hissedip bir çare arayışıyla yazdım. Çünkü çok üzgünüm. Şu an bunları yazarken bile boğazım düğüm düğüm.

Artık ben de söylediğin gibi bu durumu unutup, prezervatif boxer olayına dönmeye karar verdim. Çünkü belki de tüm bunları yaparken dediğin gibi psikolojik olarak kendimizi hiç hissetmesek de çok yorduk.

Emin ol burası bana çok iyi geldi ve bunların başında da sen varsın, sanki gerçek hayatımda tanıdığım ve çok şey paylaştığım biri gibisin. Her Düştüğümde, üzüldüğümde bu kadar ilgilendiğin ve güzel kalbin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Eşim de tekrardan ahcc kullanıp hem corona hem de hpv ye karsı hamle yapalım dedi ama bir müddet bu hpv fikrinden uzaklaşmak bana daha iyi gelecek sonrasında tekrardan deneyebiliriz sanırım. Teşekkür ederim yine ilgin ve önerilerin için.
    Aynen canım bir müddet hpv fikrinden ve hpv negatif beklentisinden uzaklasarak rutin hayatınızda cinsellikte de korunarak devam et bakalım bu durum psikolojine olumlu yansıyacak mı? cunku her bir şey yapmadıgınızda hem stresli oluyorsunuz hem de bu kadar caba gosterıyorum kesin negatif olucam hissi sonra hayal kırıklıgı yaratıyor. Biraz beklenti icinde olmayıp akışına bırakarak nasıl olacak bakalım. Şimdi kendine bir söz ver ben bu virüsle 6 ay daha paşa paşa yaşamaya hazırım kabul ediyorum diye, ve ondan sonra bunu kabullenip bu sekilde yola devam et bakalım umarım her şey çok iyi olur.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen canım bir müddet hpv fikrinden ve hpv negatif beklentisinden uzaklasarak rutin hayatınızda cinsellikte de korunarak devam et bakalım bu durum psikolojine olumlu yansıyacak mı? cunku her bir şey yapmadıgınızda hem stresli oluyorsunuz hem de bu kadar caba gosterıyorum kesin negatif olucam hissi sonra hayal kırıklıgı yaratıyor. Biraz beklenti icinde olmayıp akışına bırakarak nasıl olacak bakalım. Şimdi kendine bir söz ver ben bu virüsle 6 ay daha paşa paşa yaşamaya hazırım kabul ediyorum diye, ve ondan sonra bunu kabullenip bu sekilde yola devam et bakalım umarım her şey çok iyi olur.
    Şimdi kendime söz veriyorum, 6 ay asla bu virüsü aklıma getirmeden negatif olmaya yoğunlaşmadan yaşayacağım ve her şey güzel olacak ❤

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Şimdi kendime söz veriyorum, 6 ay asla bu virüsü aklıma getirmeden negatif olmaya yoğunlaşmadan yaşayacağım ve her şey güzel olacak ❤
    Harikasın <3

Durum
    pelobs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bende de tip 6 pozitif var ocak ayında test yaptırdım. bundan 5 6 ay önce bir kız arkadaşım hpvli oldugunu ve banada bulaşltırmış olabileceğini söylemişti. bende aradan cok zaman geçti benden sonra olmuştur diye düşünmüştüm. sonra ciddi bir ilişkim olunca içim rahat etsin diye test yaptırdım hpv6 pozitifti. testi ocak ayında yaptırdım. ara ara ahcc kullanıyorum. ama hiç siğil cıkarmadım. neredeyse 1 yıl olucak bu muhabbetlerin içine girdiğimden beri normal midir?

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben ahcc içmek dışında bir şey yapmadım. Vücuda çok yüklenmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bence inanmak gerekiyo. Evrene pozitif enerji göndermek önemli geçmiş olsun😌