Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 63 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 aydır geçmeyen hpv

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 14 aydır geçmeyen hpv

Alıntı arslan_snn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortak tabak, çatal, bardak kullanımı benim aklıma hiç gelmemişti bunu bende düşüneyim. Yüksek riskli tiplerin ağızda siğil yapıp yapmaması konusunu hiç bilmiyorum. Sizden gelecek test sonuçları (umarım en sıkıntısız şekilde gelir) belki bize ışık olabilir. Ağzınızda siğil varsa ve tip 6 ya da 11 çıkmazsa, öyle bir anlam çıkarılabilir.
    Evet o kısımlarda dikkat etmek gerekebilir belki bulaşmaz oralardan ama yine de tedbirli olmakta fayda vardır.İnşallah risksiz bişey gelir de paylaşırım burada 🍀🙏

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaha, son durum nedir ? Moralinizi bozmayın, savaşmaya devam...

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben Şans'ın negatif olacağına inanıyorum 14 ay sürebilir bence bu çok doğal. En erken negatif olma süresi 6 ay zaten. Her şeyi eksiksiz yapmışsınız. Ben de bir şey eklemek isterim, 9 yıldır spor yapan biriyim ve 5-6 yıldır hpv pozitifim. Ne zaman egzersiz yapmaya uzun ara versem vücudumun stres düzeyi artıyor ve depresif oluyorum bu süreçte de lezyon çıktı. Spor yaptığım hiç bi zaman lezyon çıkmadı. Bence Haftada en az 3 gün egzersiz yapmanızı öneririm. Umudunuz kırılmasın 14 ay hiçbir şey değil. Herkesin bünyesi farklı merak etmeyin zamana bırakın sevgiler