Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ne kadar su içiyorsunuz ?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Arrow ne kadar su içiyorsunuz ?

yeşil çay ,kefir vs bu secenekler degerlendirilmeli ama gün içinde ne kadar su tüketiyoruz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ne kadar su içiyorsunuz ?

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeşil çay ,kefir vs bu secenekler degerlendirilmeli ama gün içinde ne kadar su tüketiyoruz?
    Su tüketmek çok önemli, ben 1 ay öncesine kadar günde 1buçuk litreden fazla su içiyordum, şimdi biraz aksattım ama tekrar başlayacağım, çok su içmemi sağlayan güzel bir application var: Water Drink Reminder adında, tavsiye ederim. Sen ne kadar su içiyorsun bir günde @hepevecim ?

Ayrıca, başlığı hpv ve beslenme kategorisine taşıdım canım, bilgin olsun. Kategoriler ile ilişkili başlıkları aynı kategori içerisinde açmak, forum üyelerimizin de bir şey ararken işlerini kolaylaştırır

Durum
    svncc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Belki inanmayacaksınız ama çay,kahve vs yanında en az 5 litre su içiyorum günde ve 2 yıldır düzenli spor yapıyorum... 1.5 yıldır grip bile olmamışken 1.5 aydır işsizlik problemi yüzünden bir sürü stres geçirdim ve sanırım mevcut olan virüs dışarı vurdu...

Durum
    Moderatör

bende 1,5 litre içiyorum ancak sürekli tuvaletteyim peşpeşe içince

Durum
    Moderatör

bence kahve ,çay falan bunları hayatımızdan cıkaralım bi süre ))

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence kahve ,çay falan bunları hayatımızdan cıkaralım bi süre ))
    Hayır çıkarmayalım sadece kontrol altında tutalım, çıkarırsak cidden mutsuz oluruz. Ben içtiğim sigaraların ve 1 kahve kupanın hesabını yaparken ve bunları içmek mutluluk verirken, düsünsene sevdigim hiçbir seyı yapamıyorum. Bu sence bizi mutsuz etmez mi?

Valla ben 1 günde 2 kahve icmişsem eger ertesi gun daha cok yesıl cay ıcıyorum, daha cok su iciyorum vs, bu sekılde dengelemeye calısıyorum. Ve benim duzenım şu: günde 2 ya da 3 kupa yeşil çay - 1 kupa kahve bu sekılde gidiyorum

Durum
    Admin

Alıntı svncc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki inanmayacaksınız ama çay,kahve vs yanında en az 5 litre su içiyorum günde ve 2 yıldır düzenli spor yapıyorum... 1.5 yıldır grip bile olmamışken 1.5 aydır işsizlik problemi yüzünden bir sürü stres geçirdim ve sanırım mevcut olan virüs dışarı vurdu...
    Sende mi işsizsin @svncc ? Ben de 3 gün önce işten çıkarıldım, kriz yüzünden.

Durum
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır çıkarmayalım sadece kontrol altında tutalım, çıkarırsak cidden mutsuz oluruz. Ben içtiğim sigaraların ve 1 kahve kupanın hesabını yaparken ve bunları içmek mutluluk verirken, düsünsene sevdigim hiçbir seyı yapamıyorum. Bu sence bizi mutsuz etmez mi?

Valla ben 1 günde 2 kahve icmişsem eger ertesi gun daha cok yesıl cay ıcıyorum, daha cok su iciyorum vs, bu sekılde dengelemeye calısıyorum. Ve benim duzenım şu: günde 2 ya da 3 kupa yeşil çay - 1 kupa kahve bu sekılde gidiyorum
    haklısın aryacım

Durum
    mahlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı svncc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günlük 4,5 - 5 litrenin üzerinde içmek su zehirlenmesi yapar. Faal sporcu değilseniz ideali 1,5 - 2 arası
    bütün atlar kaybetmeye koşar.

Bu Konu için Etiketler