Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğilmi değilmi yardım lütfen

Durum
    Xyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğilmi değilmi yardım lütfen

Merhabalar herkese 3 yıl önce bi kuaföre gitmiştim sende siğil var demişti ama hiç önemsemedim bu olaydan 2 yıl sonra genel kontrol için jinekologa gittim ona sordum inceledi baktı bu olusumlar kendi yapısıyla alakalı dedi hiç asit filan döküp test te yapmadı emindi .. yaklaşık 1 yıl oluyor doktora gideli şuan anksiyete hastalğı ile mücadele ediyorum tekrar aklıma takıldı yapısı uzun uzun et parçaları yuvarlak değil ip gibi ve sayısında artıs yok hep aynı sizce nedir

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğilmi değilmi yardım lütfen

Alıntı Xyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese 3 yıl önce bi kuaföre gitmiştim sende siğil var demişti ama hiç önemsemedim bu olaydan 2 yıl sonra genel kontrol için jinekologa gittim ona sordum inceledi baktı bu olusumlar kendi yapısıyla alakalı dedi hiç asit filan döküp test te yapmadı emindi .. yaklaşık 1 yıl oluyor doktora gideli şuan anksiyete hastalğı ile mücadele ediyorum tekrar aklıma takıldı yapısı uzun uzun et parçaları yuvarlak değil ip gibi ve sayısında artıs yok hep aynı sizce nedir
    Bize sormak yerine bir jinekolaga gitsen daha iyi olmaz mi simdi eger gercekten sigil varsa ve biz de şansa yok rahat ol dersek sence dogru olur mu ? Baska bir doktora git asit testi yapan ona muayene ol . Cunku evet dedigin gibi vajina icinde giriste vajene özgü olusumlar var siğil zannedilen ama sigil olmayan senin ki tam olarak nerede ?

Durum
    Yeni Üye

Virüsten dolayı gidemiyorum olmayasaydı saniyesinde giderdim ama malasef aynı zamanda anksiyetem oldugu için en ufak bilgi bile krizlerimi yatıstırıyor .. iç dudakta kendi yapısına benzer uzun ince ip gibi çıkıntı internettekilerine bakıyorum benzer şekil bulamadım burayı okudum uzun çıkıntı olarak oldugu da varmıs bilemedim

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Virüsten dolayı gidemiyorum olmayasaydı saniyesinde giderdim ama malasef aynı zamanda anksiyetem oldugu için en ufak bilgi bile krizlerimi yatıstırıyor .. iç dudakta kendi yapısına benzer uzun ince ip gibi çıkıntı internettekilerine bakıyorum benzer şekil bulamadım burayı okudum uzun çıkıntı olarak oldugu da varmıs bilemedim
    Internette vulvar papillamotozis olarak aratip gorsellere bakin sizinki ile ayni ise siğil degildir o zaman

Durum
    Yeni Üye

Evet bahsettiğiniz şeye daha çok benziyor☺Bide seyi soracaktım karsı tarafta siğil yoksa lezyon yoksa sürtünme yolu ile bulasırmı sizce

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Evet bahsettiğiniz şeye daha çok benziyor☺Bide seyi soracaktım karsı tarafta siğil yoksa lezyon yoksa sürtünme yolu ile bulasırmı sizce
    Lezyon yoksa dusuk ihtimal ama tasiyici ise o kisi bulasabilir ama lezyonla bulasmasi daha yuksek ihtimal

Durum
    Yeni Üye

Çok sağol bilgiler için☺

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben de çok doktor gezdim birkaçı kendi yapısı dedi bi süre inanmıştım hatta ama sonra bir gecede 10 tane kadar artınca kendimi başka bi doktorda buldum ve evet hpv çıktı maalesef. Korkutmak için söylemiyorum fakat temkinli olmakta fayda var bu işin uzmanı doktorlara görünmeni öneririm