Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC Kullanmama Rağmen Dudakta Uçuk Çıktı

Durum
    ataol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Angry AHCC Kullanmama Rağmen Dudakta Uçuk Çıktı

Evet başlık komik gelebilir, ne alakası var diyebilirsiniz lakin bu uçuğun çıkma nedeni, bağısıklık sisteminin zayıf düşmesi ve Herpes Simpleks Virüsüdür.

4 aydır AHCC ilacı kullanıyorum ve bağışıklık sistemimim hala basit bir uçuk virüsüne karşı dirayetli kalamadığını gördüm.

HPV'ye karşı bağışıklık sistemimizin güçlü kalması için AHCC kullanıyorsak vücutta uçuk neden çıkıyor. Çok güçlü bir bağısıklık silahı olan AHCC vücuda bu virüsü nasıl soktu?

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Cevap: AHCC Kullanmama Rağmen Dudakta Uçuk Çıktı

Alıntı ataol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet başlık komik gelebilir, ne alakası var diyebilirsiniz lakin bu uçuğun çıkma nedeni, bağısıklık sisteminin zayıf düşmesi ve Herpes Simpleks Virüsüdür.

4 aydır AHCC ilacı kullanıyorum ve bağışıklık sistemimim hala basit bir uçuk virüsüne karşı dirayetli kalamadığını gördüm.

HPV'ye karşı bağışıklık sistemimizin güçlü kalması için AHCC kullanıyorsak vücutta uçuk neden çıkıyor. Çok güçlü bir bağısıklık silahı olan AHCC vücuda bu virüsü nasıl soktu?
    Hpv vücuttan atılabilen, zaman içerisinde viral yükü azalan bir virüs. Herpes vücuttan atılamayan bir virüs, herpes için sadece ataklarınız arasındaki süreyi uzatabilir o kadar. Hpv ve herpes kıyaslanabilir virüsler değiller.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yalnız başlık değil de bakış açını komik buldum..Ahcc dudağında uçuk çıkmasını sağlamadığı gibi bunu vücuduna da zorla sokmaz. Bağışıklığın yeteri kadar güçlü değilmiş ya da mevsimsel olarak etkilenmiş olabilirsin. Mesela ben hayatımda hiç uçuk çıkarmadım ama bağışıklığım zayıftır. Eşim turp gibidir ama birkaç kere dudağında uçuk çıkmıştı.

Bence ahcc kullanmayı bırak ne de olsa basit bir uçuğu bile durduramamış ))))

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv vücuttan atılabilen, zaman içerisinde viral yükü azalan bir virüs. Herpes vücuttan atılamayan bir virüs, herpes için sadece ataklarınız arasındaki süreyi uzatabilir o kadar. Hpv ve herpes kıyaslanabilir virüsler değiller.
    Bilgili üyelerimizden biri çok güzel açıklamış. Katılmaktayım.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende ahcc kullanırken uçuk çıkardım ama o uçuk virüsü hiç gitmiyorki var hep. Siğilim çıkmadıktan sonra dudağımdaki uçuğu takmadım. Ahcc içerken bu kış çok hasta oldum. Genital bölgem molluskum doldu(bağışıklık aniden baskılanmaya başlayınca vücut kendiliğinden yapabilirmiş) 2. Aydan sonra siğil çıkarmadım. 8.aydayım. Belkide çok düşük bağışıklık birden yülseltilince ters tepenler olabilir. Ben kendimde gördüm bunu.

Durum
    hazann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

oral bölgede uçuğa sebep olan herpes simplex virüsü vücutta daima inaktif olarak kalır ve sadece bağışıklık düşünce aktifleşmez bölgeye gelen travma, stres ve vücutta herhangi bir enfeksiyon sonrasında da aktive olabilir. bir de (tabiki yaşam tarzınızı bilmiyorum sadece ihtimal üzerinden konuşuyorum) ahcc kullanıp sigara içiyorsanız sağlıklı beslenmiyorsanız sürekli stres halindeyseniz bağışıklığınızı düşürebilirsiniz. ahcc vücudunuzdaki t hücre sayısını arttırmayı amaçlarken siz çevresel faktörlerle düşürüyor olabilirsiniz.

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHCC çok güçlü bir bağışıklık düzenleyici değil ayrıca uçukta basit bir virüs değil.
    Sigara içmemek, dengeli beslenmek veya düzenli uyumak bin AHCC'den daha hayırlıdır benim düşüncem.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Bende negatif oldugumu düşünüyorum her sene ucuk cıkarıyorum nerdeyse bir kez ne alakası var acaba

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Ahccyi karalamasanız keşke... İnsanları umutsuzluğa sürükleyebilir bu yazdıklarınız. Ben hpv olduğumu öğrendiğim gün başladım. İlk 1 ay siğillerimi tedavi ederken artmadı, geçtiğimiz 2 ayı da siğilsiz geçirdim. Tipleme yaptıramadım, belki çok inatçı bir tipe sahip değilimdir ama ahccnin nüks yaşamamamdaki kilit takviye olduğunu düşünüyorum. Elbette mucize değil. Ama içeriğini araştırırsanız, shiitake mantarı, reishi mantarı vs vs bunların bağışıklığa çok faydalı olduklarını görürsünüz. Bilimsel çalışmalar da cabası. Elimizdeki şimdilik en iyi çözüm, insanları bundan uzaklaştırmayın, size faydası olmadığını düşünüyorsanız kullanmayın madem. Uçuk virüsü ne yaparsanız yapın, dünyanın en iyi bağışıklığına sahip olsanız da o kendi ataklarını tekrar edecektir. Onu da ahcc vücuda sokmaz Arya'nın dediği, kapmışsınızdır bir yerden maalesef.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahccyi karalamasanız keşke... İnsanları umutsuzluğa sürükleyebilir bu yazdıklarınız. Ben hpv olduğumu öğrendiğim gün başladım. İlk 1 ay siğillerimi tedavi ederken artmadı, geçtiğimiz 2 ayı da siğilsiz geçirdim. Tipleme yaptıramadım, belki çok inatçı bir tipe sahip değilimdir ama ahccnin nüks yaşamamamdaki kilit takviye olduğunu düşünüyorum. Elbette mucize değil. Ama içeriğini araştırırsanız, shiitake mantarı, reishi mantarı vs vs bunların bağışıklığa çok faydalı olduklarını görürsünüz. Bilimsel çalışmalar da cabası. Elimizdeki şimdilik en iyi çözüm, insanları bundan uzaklaştırmayın, size faydası olmadığını düşünüyorsanız kullanmayın madem. Uçuk virüsü ne yaparsanız yapın, dünyanın en iyi bağışıklığına sahip olsanız da o kendi ataklarını tekrar edecektir. Onu da ahcc vücuda sokmaz Arya'nın dediği, kapmışsınızdır bir yerden maalesef.
    Kesinlikle katılıyorum. Her olumsuzluğu ahcc ye bağlamak doğru olmaz. Baska etkenleri de düşünmek gerek. Ayrıca bunu yazan arkadas da kendi motivasyonunu düşürüyor böyle yaparak. Bu kadar ay emek vermis suan karamsarliga kapılmış bence hic gereği yok. Tedavinizi aksatmayın sorunu baska yerde de arayin ki asil sebebi bulup temelden çözün bagisikliginizi düşüren durumlari.