Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC Kullanmama Rağmen Dudakta Uçuk Çıktı

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: AHCC Kullanmama Rağmen Dudakta Uçuk Çıktı

Alıntı ataol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet başlık komik gelebilir, ne alakası var diyebilirsiniz lakin bu uçuğun çıkma nedeni, bağısıklık sisteminin zayıf düşmesi ve Herpes Simpleks Virüsüdür.

4 aydır AHCC ilacı kullanıyorum ve bağışıklık sistemimim hala basit bir uçuk virüsüne karşı dirayetli kalamadığını gördüm.

HPV'ye karşı bağışıklık sistemimizin güçlü kalması için AHCC kullanıyorsak vücutta uçuk neden çıkıyor. Çok güçlü bir bağısıklık silahı olan AHCC vücuda bu virüsü nasıl soktu?
    Cikar cikabilir normaldir ben 8 ay ahcc kullandm 2 kere yatak dosek hasta oldugumu bilirim. Olunca oluyor yani ahcc sihirli bi degnek degil. Ama oldukca dusuk bu ihtimaller ucuk ve hastalik istisnai olur yani

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ay bide ben hasta oldum diye ortaligi yikmistm ahahah arya bilir 😂 insan o surecteyken her seye cok takiyor anliyorum ama takmayin arkadaslar ahcc candir icin gerisini ona birakin arada hasta da olabilirsiniz ucuk da cikarsbilirsiniz insaniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay bide ben hasta oldum diye ortaligi yikmistm ahahah arya bilir 😂 insan o surecteyken her seye cok takiyor anliyorum ama takmayin arkadaslar ahcc candir icin gerisini ona birakin arada hasta da olabilirsiniz ucuk da cikarsbilirsiniz insaniz
    Hatırlıyorum