Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara HPV

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ankara HPV

Arkadaşlar Ankara'da hpv tanı ve tedavisi için önerebileceğiniz doktor var mı ? Korona virüs olayları bitince gidip muayene olmak istiyorum ??

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ankara HPV

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ankara'da hpv tanı ve tedavisi için önerebileceğiniz doktor var mı ? Korona virüs olayları bitince gidip muayene olmak istiyorum ??
    4 yil once vardi diyorsun onlar sigil olsaydi
    Doktor bu sigil derdi ayrica esimde de var o sunnet derisinin orda urolog bunun sunnetin kalintisi demis yani normal deri ya da sen o an gercekten egzama olmus da olabilirsin eger sigil olsaydi mutlaka tipik olurdu ve doktor da anlardi . Yani bu seninki varsayim bence

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ankarada bu işlerle ilgılenen doktor cok kadın dogum uzmanı polat dursun bu konuda ıyı bır hekım erkek hastada kabul edıyor ürolojı doktoru olarak 100 yıl hastanesınde mehmet bılgehan yuksel hoca var siğil konusunda ıyı koterle ona yaktırdım ben mehmet hoca hpv nın vucuttan atılamayacgını savunur siğil yoksa kesınlıkle bulaşmaz dıyor cildıye doktoru olarak da simcan lokman hekım hastanesınde zehra hoca siğil konusunda o da ıyı bır hekım önerırım burde kadın doğum uzmanı olarak atdın kosus var bunalrı hepsı hpv ile ilgılılenen basarılı hekımlerdır baska doktor aramanıza gerek yok ankarada

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yil once vardi diyorsun onlar sigil olsaydi
    Doktor bu sigil derdi ayrica esimde de var o sunnet derisinin orda urolog bunun sunnetin kalintisi demis yani normal deri ya da sen o an gercekten egzama olmus da olabilirsin eger sigil olsaydi mutlaka tipik olurdu ve doktor da anlardi . Yani bu seninki varsayim bence
    Bencede egzamayla sigil cok frklı seyler bi doktor bunun ayrımını yapmıstır diye düşünüyorum bende