Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC herhangi bir viral hastalıkta stokin fırtınasına sebep olur mu?

Durum
    ropsofodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC herhangi bir viral hastalıkta stokin fırtınasına sebep olur mu?

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O doz çok düşük olur, negatif olma süreciniz çok uzar ama tabi siz bilirsiniz. Kemerleri biraz sıkmak gerekiyor, sağlık sonuçta.
    Negatif olup olamayacağımı zaten bilemeyeceğim, ben zaten penis ve çevresinde siğiller çıktığı için pozitif olduğumu anladım , hangi tipi hiç bilmiyorum, sadece bir daha siğille uğraşmayayım yeter.

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı ropsofodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Negatif olup olamayacağımı zaten bilemeyeceğim, ben zaten penis ve çevresinde siğiller çıktığı için pozitif olduğumu anladım , hangi tipi hiç bilmiyorum, sadece bir daha siğille uğraşmayayım yeter.
    Pozitif olmak önemsiz diyemezsin, zaten pozitif oldukça da siğillerle uğraşmaya devam edeceksin bir süre hatta siğil geçse de bulaştırıcılık devam edebilir. Pozitif olduğun sürece taşıyıcısın, bulaştırmaya devam edeceksin, vebali büyük, yaşadığın travmayı başkasına yaşatmak olur bu. Negatif olana kadar cinsel hayata ara vermeni öneririm. Özel lablarda tipleme yaptırarak pozitif/negatif olduğunu veya hangi tipleri taşıdığını anlarsın.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozitif olmak önemsiz diyemezsin, zaten pozitif oldukça da siğillerle uğraşmaya devam edeceksin bir süre hatta siğil geçse de bulaştırıcılık devam edebilir. Pozitif olduğun sürece taşıyıcısın, bulaştırmaya devam edeceksin, vebali büyük, yaşadığın travmayı başkasına yaşatmak olur bu. Negatif olana kadar cinsel hayata ara vermeni öneririm. Özel lablarda tipleme yaptırarak pozitif/negatif olduğunu veya hangi tipleri taşıdığını anlarsın.
    İşte o tip lab.lar sadece büyükşehirlerde var, bu dönemde gitmek mümkün değil.
    Artık AHCC alıp alıp uzun süre kullanıcaz hiçbir siğil uzunca bir süre çıkmayana kadar... Yapacak birşey yok.
    En azından bu virüs korona gibi değil belli tedavi yöntemleri var gibi, kesin olmasa da.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Artık AHCC alıp alıp uzun süre kullanıcaz hiçbir siğil uzunca bir süre çıkmayana kadar... Yapacak birşey yok.
    En azından bu virüs korona gibi değil belli tedavi yöntemleri var gibi, kesin olmasa da.
    Mavi lab ya da gelisim falan sanirim kargo yoluyla bi takim malzeme gönderiyor siz kendiniz gereken suruntuyu vs aciklamalara uygun bir sekilde yapip geri yolluyorsunuz. Sanki burda da bi arkadas vardi yaptiran tam hatirlamiyorum ama bi labaratuvarlari arastirin bence. Ahcc nin de dozuna uygun kullanmaniz gerekebilir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

peki 45 drajelik ahcc yi toplamda kaç kez satın aldın? yani ne kadar para harcadın?
    Villanelle dogru söylemiş. Burada fiyat konuşmuyoruz zaten herkes biliyor fiyatı, bilgi aldıkları için.
    Fiyat konuşmamamızın tek sebebi var o da bu urunun euro ve dolara endeksli olarak gelmesinden ötürü. Bu zamana kadar dolar belli bir seyirde devam etti mesela ama corona ile birlikte müthiş arttı, muhtemelen ahcc'nin de fiyatı artacak. O sebeple değişken fiyata sahip bir şeyin fiyatını sonra tekrar dusmesi veya artması normal. Birde bu forumdaki yazılar yıllarca kalıyor biz silmedikçe, insanların fiyat konusunda aklının karışmasını istemiyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Siğilleri de mutlaka tedavi ettirmeni öneririm. Olay şu: Ahcc kullan + ahcc kullanırken kendini salma kendine yine iyi bak + çıkan sigil varsa tedavi ettir. Bu kadar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğilleri de mutlaka tedavi ettirmeni öneririm. Olay şu: Ahcc kullan + ahcc kullanırken kendini salma kendine yine iyi bak + çıkan sigil varsa tedavi ettir. Bu kadar.
    Zaten bu korona olayı çıkmadan önce gidip kriyoterapi yaptırıyordum. Ama maalesef şu an hpv'den daha büyük bela olan korona yüzünden herhangi bir hastaneye gidesim gelmiyor. Fakat sanırım yakın bir zamanda gideceğim çünkü bu siğil büyüdü ve rahatsız ediyor.

AHCC aldım, kullanacağım bakalım gelecek aylarda.