Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv için hangi bölümr gidilir ?

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv için hangi bölümr gidilir ?

Aliniyor o yazmadan da alirsin. Rölantide evet ama nasil atacaz bunu. Kiz arkadasim tedavisini oldu gecti. Benle tekrar bisey yasayinca yine bulasacak. Bulasmasin yani virus temizlensin istiyorum. Bunca sene temizlenmedi bi turlu senelerdir.

Durum
    ropsofodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aliniyor o yazmadan da alirsin. Rölantide evet ama nasil atacaz bunu. Kiz arkadasim tedavisini oldu gecti. Benle tekrar bisey yasayinca yine bulasacak. Bulasmasin yani virus temizlensin istiyorum. Bunca sene temizlenmedi bi turlu senelerdir.
    Ben ahcc aldım, çoğu kişi onu öneriyor, kullanıcaz bakalım, çok da inanmam böyle ilaç işlerine ama ne yapalım, aylar geçiyor siğili aldırıyoruz kriyoterapi ile ama başka bi yerden fırtlıyor tekrardan. Allah'tan tek bir noktada çıktı ve genital bölgenin dışında kalıyor, yani apiş arası bölgesi
    fakat hiçbiri bununki kadar büyütmemiştim, bu büyüdü çünkü önceki aylarda önemsemedim ve de bu koronavirüs çıkınca korkumdan doktora gidemedim ama artık yeter ya diyorum ve gidicem doktora ya da eczaneden aldara mı alsamki , karar veremedim pek.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahim ağzina siçramasi cok cok dusuk ihtimal bende bakire iken siğil vardi bende yaktirdim gecti . Evlendim 1 yil once gecen hafta da smear testi yaptirdim sonucu bekliyorum
    İnşallah iyi haberler gelir

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı ropsofodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de genital bölgemde 1 sene önce başlamıştı epey siğil vardı, belli aralıklarla kriyoterapi yaptırdım şimdi son birkaç aydır sadece bacağımın üst kısmı apiş arası bölgesinde var ve zamanla büyüdü ve daha da büyüyecek gibi görünüyor, dokununca acıyor, spor yapınca kızarıyor
    elma sirkesi öneren oldu ama nereden bulucam elma sirkesini, hastaneye gitmek de istemiyorum salgından dolayı,
    acaba internette satılan bazı hpv kremleri varmış onlardan alsam işe yarar mı?

Ya da büyük bi riski göze alıp özel hastaneye aldırmaya gitsem miki?
    Aldara işe yarar, bir de verrutol. Onun dışındaki kremleri önermem.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hepeve birsey soracagim esimde de bende de siğil yokken yani tedavi olduktan 5 ya da 6 ay sigilsiz iken prezervatif ve tuyleri kesmeden birlikte olduk yani dusununce rahim agzina bulasmasi dusuk ihtimal e bulassa bile vucutta zaten vardi diyelim vucutta yani rahim agzinda degil de makat cevresinde hpv varken tekrar ani tip rahim agzina bulasmasi dusuk ihtimal diye okumistum bir kac yerde yani virus vucuttayken tekrar bulasip hastalik yapmaz bu bir gecici enfeksiyon olarak biliniyor . Ha bir de dusuk riskli tip var bende acaba yuksek riskli tip esimde vardi da simdi uyanip bana bulasmis olabilir mi korundugumuz halde ayy kafamda deli sorular ayagim kirilsaydi da su donem de gidip smear aldirmasaydim 😁

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı KülTigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşım bakire surtunme şekildi bişiyler yaşamıştık. Onun kontrolu nasıl yapilabilir rahim ağzında var mı yok mu diye ? Dış kısımlarda vardı bi krem verdiler 200 tl civari kisa bi sure onu kullandi ve gevti 6 ay oldu geceli bi daha da cikmadi hic ama rahim agzina sicramis olabilir mi nasil muayene edilebilir ?
    Rahim ağzını kızlık zarı koruyordur da bu bekareti koruyacağız diye kapan ne kadar çok kız var, kınamak istemiyorum ama 'zarı koruyup diğer her şeyi yapan' insanlara ne kadar güveniyorsunuz? Sahtekarlık bana göre. O kızlara da hak veriyorum bir yerde, saçma sapan toplum baskısı, töreler ama kuluçka süresi 2-8 ay belki başkasından kaptı, senden sonra biriyle evlense ona da ilk cinsel yakınlaşmam seninle diyecek zar var tabi inanacak karşıdaki saf, bakire kız aldı sonuçta Toplum olarak namusu bacak arasında aramasak da o kızcağızlarda üzerlerindeki baskılardan kurtulsalar. Neyse senden kapmamış olabilir diye düşünüyorum. 4 senede negatif olma ihtimalin yüksek. Bağışıklık sistemi atar onu. Senden kapma ihtimali çok düşük kusura bakma.

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Kardes sende kamu spotu gibi ayni konu ile çikiyorsun ortaya ahahahahah😁 cok haklisin canim bende bakire iken nisanlimla surtunme ile birlikte oldum ama iyiki o zman olmusum yoksa evlenince de bulasackti bi defa rahim agzima bulasacakti ve vajina icine bulasacakti

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Karantinada sıkılıyorum evde vakit bol haha benim içeride hiçbir şey yok her tip rahim ağzını etkilemiyor 2 aydır da siğilim yok bir daha birini hayatıma alırsam hpv dahil bütün testlerini isteyeceğim.... Olay burada bence başka bir şey değil, test istesek kaçımız kapardı ki? Bende bir şey yok diyenenlere güvendik

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karantinada sıkılıyorum evde vakit bol haha benim içeride hiçbir şey yok her tip rahim ağzını etkilemiyor 2 aydır da siğilim yok bir daha birini hayatıma alırsam hpv dahil bütün testlerini isteyeceğim.... Olay burada bence başka bir şey değil, test istesek kaçımız kapardı ki? Bende bir şey yok diyenenlere güvendik
    Cok haklisin benim esim de sozde hemşir ona ragmen onda bile varmis

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Peki diyelimbki bende tip 6 vardi simdi ona benden bulasmis ise ona da tip 6 mi bulasir yoksa farkli olabilir mi