Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc 1 yıl boyunca kullanan var mı

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc 1 yıl boyunca kullanan var mı

Peki smear aldirdiniz mi hiç?

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de evlendikten sonra da hep korunduk prezervatifle .umarım rahim agzında bulaş olmamıstır .sigilsiz sekilde evlendik esimde suan bir şey yok .uzun süredir siğilim yok
    merhaba evli olupta uzun süredir siğil çıkarmayanlar için merak ettiğim bir husus var.
    halen daha siğil çıkabilir, tamamen atlattım diyemem gibi endişeniz var mı ? genital bölgenizi kontrol ediyor musunuz? bunu sormaktaki amacım yarın bir gün negatif olduktan sonra endişelerimin devam etmesi yönünde...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba evli olupta uzun süredir siğil çıkarmayanlar için merak ettiğim bir husus var.
    halen daha siğil çıkabilir, tamamen atlattım diyemem gibi endişeniz var mı ? genital bölgenizi kontrol ediyor musunuz? bunu sormaktaki amacım yarın bir gün negatif olduktan sonra endişelerimin devam etmesi yönünde...
    Merhaba @tip6Bayı, ben evliyim ama negatif olduktan 2 yıl sonra evlendim. Neyse şöyle söyliyim negatif olduktan sonra tabi bir süre ara ara kontrol ediyorsun. İstemsizce oluyor bu sonucta 1bucuk yıldır hpv ile yaşamaya alışmışım hahaha Yaklaşık 5-6 ay boyunca nadiren aklıma geldikçe kontrol ettim. Ama sonrasında bıraktım artık kontrol etmiyorum. Kontrol etmemi gerektirecek bir durum da olmuyor tabi elime siğil vs gelse kontrol ederdim.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba @tip6Bayı, ben evliyim ama negatif olduktan 2 yıl sonra evlendim. Neyse şöyle söyliyim negatif olduktan sonra tabi bir süre ara ara kontrol ediyorsun. İstemsizce oluyor bu sonucta 1bucuk yıldır hpv ile yaşamaya alışmışım hahaha Yaklaşık 5-6 ay boyunca nadiren aklıma geldikçe kontrol ettim. Ama sonrasında bıraktım artık kontrol etmiyorum. Kontrol etmemi gerektirecek bir durum da olmuyor tabi elime siğil vs gelse kontrol ederdim.
    Arya selam,hep merak ettiğim bir soru oldu ama sana sormaya çekindim.

Sen eşinin enfekte olup olmadığını kontrol ettirdin sanıyorum ki? Yani eşine tip baktırdınız mı? Ya da onda da bildiğin benzer sorunlar vardı da o da mı negatif oldu?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kontrol her zaman önemli bişey bence

Durum
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki smear aldirdiniz mi hiç?
    Doktora bile gitmedim siz ?

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Benim iliski sonrasi kanamam oluyordu bazen ben gittim smear aldi sonucu bekliyorm aslinda evlendikten 6 ay sonra da iliski sonrasi kanamam oluyordu doktor rahim agzinda yara falan gorunmuyo dedi bakalim smear sonucu insalhh temiz gelir biz de de siğil yok ve hep korunuyoruz. Korundugumuz ve sigilsiz halde insalhh rahim agzina bulas olmamistir bulas olsa bile bende dusuk riskli tip var yuksek risk negatif cikti düsük riskli tipler de hucre bozuklugu yapmiyo diye biliyorum .

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya selam,hep merak ettiğim bir soru oldu ama sana sormaya çekindim.

Sen eşinin enfekte olup olmadığını kontrol ettirdin sanıyorum ki? Yani eşine tip baktırdınız mı? Ya da onda da bildiğin benzer sorunlar vardı da o da mı negatif oldu?
    Hayır nereden çıkardın böyle bir şeyi.. Eşimin hpv sorunları vardı da negatif oldu da gibi şeyler asla söylemedim forumda ?
    Çünkü eşimde hpv yok. Dolayısıyla olmayan bir şeyi baktırmak için o zorlu testi yaptırmadık, siğil de yok çünkü. Yani ortada olan bir şey yokken evham yapıp ''acaba var mıdır?'' diye dusunmedik. Nerden biliyorsun dersen 3 yıla yakındır birlikteyiz. Özel hayatımın detayına kadar inmek istemiyorum ama kısaca hpv yok.

Durum
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim iliski sonrasi kanamam oluyordu bazen ben gittim smear aldi sonucu bekliyorm aslinda evlendikten 6 ay sonra da iliski sonrasi kanamam oluyordu doktor rahim agzinda yara falan gorunmuyo dedi bakalim smear sonucu insalhh temiz gelir biz de de siğil yok ve hep korunuyoruz. Korundugumuz ve sigilsiz halde insalhh rahim agzina bulas olmamistir bulas olsa bile bende dusuk riskli tip var yuksek risk negatif cikti düsük riskli tipler de hucre bozuklugu yapmiyo diye biliyorum .
    Benim kanama vs olmadı zaten eşimde hpv olmadıgı içinde rahattım bu konuda bende negatifimdir diye düşünüyorum ama korunuyoruz suanda hala aynı sekilde bendede yüksek risk cıkmadı ama bakireyken sürüntü alınarak test yapmıstım emin degilim testten

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Benim merak ettigim dusuk riskli tipler rahim agzinda cin falan olusturuyor mu ya da sadece dusuk riskli tip tasiyip ascus falan olan var mi?