Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc 1 yıl boyunca kullanan var mı

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc 1 yıl boyunca kullanan var mı

Merhaba ahcc kullananlar bölümüne de yazdım fakat cvp gelmeyince şansımı burada da denemek istedim sevgili Arya kusura bakma lütfen diğer taraftaki başlığımı görürsen açıklamak istedim. hikayemi sayfayı takip edenler biliyorlardır sorum şu ahcc kullanmaya başlayalı 6 ay dolmak üzere yaklaşık 20 gün kaldı ben ahcc yi 1 yıl kullanmayı planlıyorum sırf hpv için değil bulaşıcı hastalıklar için vs gerekli diye düşünüyorum kullandığım süreçte faydasını gördüm 1 yıl kullanıp bir zararını yan etkisini gören var mı bilgisi olan paylaşabilir mi bir de bakire olup siğil çıkaranlar için kaç aylık kontrol sonucu siğil çıkmazsa bu iş bitmiş tahmini yapılabilir doktorum 3 ay üst üste siğil bulamazsak bir daha gelmene gerek kalmayacak dedi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi teşekkür ederim herkese sağlıklı günler dilerim

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc 1 yıl boyunca kullanan var mı

Ben bakireydim hpv kaptığimda bir cok yayinda 2 ya da 3 yil siğil çikmazsa virus atilmiştir denilebilir yaziyo imkanin varsa kullan bir yil faydasini görürsün

Durum
    Özel Üye

2-3 yıl nedir ya ben 2-3 yıl boyunca her ay kontrole mi gideceğim siğil için daha neler ((

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Yok ben sadece okudugum yazilardan yola çiktim 1 yil falan nüks etmezse de rahat ol. Bende 16 aydir nüks yasamiyorum ben negatif oldugumu dusunuyorum evlendim sigilsiz 6 aydan sonra.
    Gecen hafta smear aldirdim umarim düsük riskli tipler rahim agzinda degisklik yapmaz belki de rahim agzima bulas olmadi cunku hep korunduk ve tüy kesmedik ayrica siğil yoktu evlendigimizde

Durum
    Özel Üye

Bende evlendim siğilsiz 2. Ayım henüz ilişki yaşamadık ahcc ile 7.ayım dolduktan sonra yaşamayı planlıyorum 1 yıl dolduktan sonra da test yaptırmayı düşünüyorum sen kaç ay ahcc kullandın

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Ben ahcc kullanmadim . Eger aktif siğil yoksa esinde ve sende prezervatif ile korun tuy kesmeyin ayrica baksiri onden delip prezervatif ile birlikte olabilirsiniz yani hic temas olmaz bu sekilde

Durum
    Özel Üye

Ahcc siz atlatabildiyseniz ne mutlu sadece smear mı verdiniz hpv testi istediniz mi ben 1 yıl dolunca sadece smear baktırıp 2 yıl dolunca da hpv testi yaptırırım diye düşünüyorum çünkü anca cesaret ederim

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Sadece smear verdim eger problem cikarsa smear da hpv testini isticek zaten doktor . Eger temiz cikarsa da yilda 1 smear vericem .takviye olarak bir ya da iki ay propolis kullandim onun haricinden beslenme duzenim falan dikkat etmedm acikcasi sigara vs zaten kullanmiyorum . Bagisikliginiz normal çalisiyorsa zaten atlatirsiniz

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Umudum var sen neleredersin ya,seni konulara yazdım o kadar ulaşmaya çalıştım. Mesaj kutun dolu aşk olsun ya

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bakireydim hpv kaptığimda bir cok yayinda 2 ya da 3 yil siğil çikmazsa virus atilmiştir denilebilir yaziyo imkanin varsa kullan bir yil faydasini görürsün
    Ben de evlendikten sonra da hep korunduk prezervatifle .umarım rahim agzında bulaş olmamıstır .sigilsiz sekilde evlendik esimde suan bir şey yok .uzun süredir siğilim yok