Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanımı

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc kullanımı

Merhaba hikayemi sayfayı takip edenler biliyorlardır sorum şu ahcc kullanmaya başlayalı 6 ay dolmak üzere yaklaşık 20 gün kaldı ben ahcc yi 1 yıl kullanmayı planlıyorum sırf hpv için değil bulaşıcı hastalıklar için vs gerekli diye düşünüyorum kullandığım süreçte faydasını gördüm 1 yıl kullanıp bir zararını yan etkisini gören var mı bilgisi olan paylaşabilir mi bir de bakire olup siğil çıkaranlar için kaç aylık kontrol sonucu siğil çıkmazsa bu iş bitmiş tahmini yapılabilir doktorum 3 ay üst üste siğil bulamazsak bir daha gelmene gerek kalmayacak dedi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi teşekkür ederim herkese sağlıklı günler dilerim

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanımı

bu sorunun cevabını eski üyeler daha iyi bilir. Şuan aktif üyelerin birçoğu yeni ve tecrübe ettiklerini sanmıyorum. Yaklasık bende 7 aydır ahcc kullanıyorum. ilk başlarda kan tahlili veriyordum. değerlerim normaldi, bir olumsuzluk olması halinde doktorum bir ayda da kendini belli eder demişti. içiniz rahat etmeyecekse bağışıklık değerlerinizi de görebileceğiniz bir lab.ta kan tahlili verin.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sorunun cevabını eski üyeler daha iyi bilir. Şuan aktif üyelerin birçoğu yeni ve tecrübe ettiklerini sanmıyorum. Yaklasık bende 7 aydır ahcc kullanıyorum. ilk başlarda kan tahlili veriyordum. değerlerim normaldi, bir olumsuzluk olması halinde doktorum bir ayda da kendini belli eder demişti. içiniz rahat etmeyecekse bağışıklık değerlerinizi de görebileceğiniz bir lab.ta kan tahlili verin.
    Ahcc kullanırken kan tahlili vermenizi doktorunuz mu istedi siz mi kontrol altinda tutmak istediniz? Bir de tahlilde neye bakıldı karaciger fonksiyonlari ve bobrek icin mi tahlil yapildi mesela yoksa bağışıklığınız ile ilgili degerler icin mi tahlil yapildi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hikayemi sayfayı takip edenler biliyorlardır sorum şu ahcc kullanmaya başlayalı 6 ay dolmak üzere yaklaşık 20 gün kaldı ben ahcc yi 1 yıl kullanmayı planlıyorum sırf hpv için değil bulaşıcı hastalıklar için vs gerekli diye düşünüyorum kullandığım süreçte faydasını gördüm 1 yıl kullanıp bir zararını yan etkisini gören var mı bilgisi olan paylaşabilir mi bir de bakire olup siğil çıkaranlar için kaç aylık kontrol sonucu siğil çıkmazsa bu iş bitmiş tahmini yapılabilir doktorum 3 ay üst üste siğil bulamazsak bir daha gelmene gerek kalmayacak dedi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi teşekkür ederim herkese sağlıklı günler dilerim
    Benim gittiğim bir doktor 7-8 aydır sigil çıkmıyorsa negatif olmuş sayabilirsin demişti. Ama tabii ki ben gidip test yaptırdım gerçekten de negatiftim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanırken kan tahlili vermenizi doktorunuz mu istedi siz mi kontrol altinda tutmak istediniz? Bir de tahlilde neye bakıldı karaciger fonksiyonlari ve bobrek icin mi tahlil yapildi mesela yoksa bağışıklığınız ile ilgili degerler icin mi tahlil yapildi?
    dışarıdan ilaç takviye vs. alma konusunda biraz hasasımdır. ahcc nin vücudum da nasıl bir etki yaptığını gözlemlemek için ilk üç aylık süreçte "tam kan" tahlili vermiştim. mukim olduğum yerde gelişmiş lablar olmadığı için bağışıklık değerlerimi gösterir tahlilim olmadı.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@tip 6 bayi peki sonucunuz nasıl geldi değerleriniz normal miydi?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tip 6 bayi peki sonucunuz nasıl geldi değerleriniz normal miydi?
    ast alt değerlerim yüksek çıkmıştı.