Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: moral bozukluğu

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

moral bozukluğu

Merhaba Arkadaşlr
    AHCC kullanalı 1 ayı geçti geçen ay anal ve penis bölgemi radyofrekans yöntemiyle yaktırdım ve AHCC başladım doktor iç bölgede olabilir dedi sonra bakarız dedi eğer dışarda çıkmazsa içerde de yoktur dedi şükür 1 aydır çıkmadı ahcc ile iyi gidyorum derken bugün penisimde 1 tane siğil fark ettim aşırı küçük ama siğil mi değil mi onu gördüm ama siğil olduğundan emin olmadığım halde verrutol sürdüm umarım değildir yoksa motive olarak düşeceğim bu arada verrutolle oluşan yara izleri geçiyor mu bileniniz var mı ? ve her siğile verrutol sürdem yayma yapar mı ? İlla koter şart mı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: moral bozukluğu

verrutolü cok dikkatli sürmen gerek sevgili mert. cunku asitli bir sey oldugu ıcın kendi derini de yakabilirsin farketmeden. Ben hiç kullanmadım ama kullananlardan biliyorum.

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: moral bozukluğu

@Arya ben koterle aldırdım siğillerimi anal ve penis bölgesi daha doğrusu radyofrekans ile aynı şey daha iz bırakmayanı sadece fakat aldırdığım yerin üzernde yine siğil çıkıyor koterli yerde ben o aynı yeri daha önce sürekli kriyo da yaptırdım orda çıkmaya devam ediyor inatla ama sadece aynı yer neden olabilir ahcc başlayalı 5 hafta oldu tekrar siğil çıkmasıda moralimi bozuyor